Προς το περιεχόμενο

Steam trades from Russia with love


squall50000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι ρε το ξερω εσυ μιλησες για region lock οχι εγω :P

Επειδή μου είπες μετά οτι το πήρες απο Βραζιλία. Το Thread αναφέρεται σε russian traders και φαντάστηκα οτι ηταν απο Ρώσια.

Anyway, το σημαντικό είναι οτι πήρες τα αντίτιμο που είχες δώσει πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 189
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

απ οπου ειναι φθηνοτερα :)

και οι βραζιλιανοι σε καποιες περιπτωσεις εχουν καλυτερες τιμες

 

πχ στα tf dota items εχουν τις καλυτερες τιμες στο store

 

(  οχι οτι  συμφερει να αγοραζουμε items απο το οποιο store -απλα εγκυκλοπαιδικα:P   )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα στο steam για όποιον δεν το έχει ήδη

Darksiders 2 στα 159rub ~ περίπου 3keys

Season pass στα 59rub   ~ περίπου 1key

 

Ultrabundle σε daily deal 124rub=περίπου 2,5keys

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω μια λεπτομέρεια ολη η παραπάνω διαδικασία γινεται απο την σελίδα στο steam (απο browser) , οταν πάρουμε το παιχνίδι στο library μας θα εμφανιστεί αυτόματα και στο steam που εχουμε στο pc ?

 

Edit : Και κατι αλλο αν αυτος που εχει για trade το παιχνίδι μεχρι να κάνουμε εμεις συνναλαγή μαζι του το εχει δώσει τι γίνεται  απλα κρατάμε τα κλειδιά και πέρνουμε απο αλλον ?

 

Εdit 2 : Μηπως δεν κατάλαβα κατι σωστά , βρήκα το skyrim legenedary edition και αυτος ζητάει μονο ενα κλειδί supply crate key το οποιο εχει που βλέπω 1.66 euro αρα παίρνω ενα τετοιο key του το δίνω και  παίρνω στο παιχνίδι στα 1.66 euro η μηπως κατάλαβα κατι λάθος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω μια λεπτομέρεια ολη η παραπάνω διαδικασία γινεται απο την σελίδα στο steam (απο browser) , οταν πάρουμε το παιχνίδι στο library μας θα εμφανιστεί αυτόματα και στο steam που εχουμε στο pc ?

 

Edit : Και κατι αλλο αν αυτος που εχει για trade το παιχνίδι μεχρι να κάνουμε εμεις συνναλαγή μαζι του το εχει δώσει τι γίνεται  απλα κρατάμε τα κλειδιά και πέρνουμε απο αλλον ?

 

Για το πρώτο σκέλος της ερώτησης, κάπου έχεις μπερδευτεί. Το "steam στο browser" με το "steam στο pc" είναι το ίδιο εφόσον χρησιμοποιείς το ίδιο account. Το account σου είναι ένα ακόμα και αν μπείς απο το κινητό. Το παιχνίδι που θα πάρεις θα εμφανιστεί αυτόματα στο inventory μετά την ανταλλαγή και θα πρέπει να το κάνεις add to library.

 

Για το δεύτερο σκέλος, συνήθως αγοράζουν όσα τους ζητηθούν. Αλλιώς ναι, ψάχνεις να το αγοράσεις απο αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες μου και για το 3ο σκέλος που μολις έγραψα αν μπορείς :P

 

Δεν ζηταει 1 key αλλα σου λεει οτι δεχεται mann co keys πρεπει να πατησεις μεσα για να δεις ποσα keys γραφει gia το skyrim.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ζηταει 1 key αλλα σου λεει οτι δεχεται mann co keys πρεπει να πατησεις μεσα για να δεις ποσα keys γραφει gia το skyrim.

 

Που μέσα πατάω πανω στο κλειδί αλλα δεν μου λεει κατι αλλο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε μας το link.

 

Sorry για το πρήξιμο θα το καταλάβω που θα πάει :P

Λοιπόν εγω το darksiders 2 θέλω και το link ειναι αυτο που εχει ενα κλειδί http://www.tf2outpost.com/trade/13055292

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...