Προς το περιεχόμενο

Steam trades from Russia with love


squall50000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 189
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν ξέρω αν το παιχνίδι είναι ακόμα στα amd promos όπως παλαιότερα, εγώ έτσι είχα πάρει πριν 6+ μήνες την deluxe με 2 keys... Uplay version βέβαια αλλά η τιμή ήταν δελεαστική...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αμα ενεργοποιήσω ενα tf2 key που δίνει ως gift ενα site , θα μπορω μετα να το κανω trade με game με εναν άλλον?

Επίσης αμα το inventory του tf2 ειναι γεμάτο, το key δεν θα μπορεί να μπεί ? Πρέπει να βγάλω items ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

θα ηθελα να ρωτησω μιας και δν παιζω tf2,τι παιζεται με το tf2 οθτποστ και τις ανταλλαγες εκει?εχω δει ανταλλαζουν κατι κλειδακια με κανονικα games.τεσπα θα ηθελα καποις να μου εξηγησει τι γινεται...το steam μου ειναι CaptainCockSuck.εχω πολλα πραγματακια για οποιον ενδιαφερεται για διαφορα trades.αφου τσεκαρεται τι θελετε,στελνετε pm εδω και το συζηταμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

θα ηθελα να ρωτησω μιας και δν παιζω tf2,τι παιζεται με το tf2 οθτποστ και τις ανταλλαγες εκει?εχω δει ανταλλαζουν κατι κλειδακια με κανονικα games.τεσπα θα ηθελα καποις να μου εξηγησει τι γινεται...το steam μου ειναι CaptainCockSuck.εχω πολλα πραγματακια για οποιον ενδιαφερεται για διαφορα trades.αφου τσεκαρεται τι θελετε,στελνετε pm εδω και το συζηταμε...

 

το tf2outpost ειναι ενα site που οι παιχτες δεχονται προσφορες για αντικειμενα του παιχνιδιου team fortress 2 απο αλλους παιχτεσ, οπως θα εχεις καταλαβει ηδη.

 

Οσον αφορα την αγορα παιχνιδιων ναι γινεται. Εχω αγορασει ο ιδιος πολλα παιχνιδια μεσω αυτου του σαιτ και το προτεινω σε αρκετα ατομα να κανουν το ιδιο ,γιατι με αυτο τον τροπο γλυτωνεις χρηματα για την αγορα του παιχνιδιου αν το αγοραζες απο το steam store.

 

Π.χ. προχτες αγορασα το Goat simulator για εναν φιλο στην τιμη των 3.6 ευρω(σε keys του team fortress 2, που μπορεις να αγορασεις το καθε ενα στην τιμη του 1.80 ευρω!),ενω στο steam store το παιχνιδι κανει 10 ευρω

Οπως επισης και το Age of Mythology: Extended Edition το πηρα τουλαχιστον 10 ευρω φθηνοτερα,οπως και αρκετα αλλα.

 

το παιχνιδι αφου το παρεις με αυτον τον τροπο μεσω trade, βρισκεται στο inventory του steam σου και απο εκει το κανεις προσθηκη στο library με τα παιχνιδια σου. Εαν χρειαστεις παραπανω πληροφοριες μπορεις να με κανεισ add στο t3ran0va787

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπέρα σε όλους,

 

Να ρωτήσω σαν νεος καθώς μάλλον δεν κατάλαβα καλά το συστημα αγορών. Μπήκα στο tf2outpost (δυστυχώς Ελλάδα είναι πανάκριβα και έχοντας διαθέσει παμπολα στο steam η τσεπη δεν σηκώνει άλλα) για να πάρω το παιχνιδι που ήθελα (Far cry 4 ) σε πολύ καλύτερη τιμή , καθώς στην Ρωσια έχει κοντα στα 22 ευρω https://www.steamprices.com/eu2/app/298110/far-cry-4.  Το θέμα είναι ότι δίπλα σε καθε προσφορά είχε απο 2 εως 8 είδη κλειδιών (τι σημαίνει αυτο ?) και ο μέσος όρος πώλησης ήταν τα 29 κλειδιά. Εαν υπολογίζουμε μια μέση τιμη κλειδιού τα 1,80 ευρώ http://steamcommunity.com/market/listings/440/Mann%20Co.%20Supply%20Crate%20Key επι 29 κλειδιά , το ποσό που θα πρέπει να ξοδέψουμε ανέρχεται στα 52 ευρω... Τι δεν καταλαβα καλά? Όποια βοήθεια δεκτή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...