Προς το περιεχόμενο

Μα...σκανδαλίζομαι..


Cossutius.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά εγω δε θα ένοχληθώ ακόμα και με τον πισινο απ έξω να βγει ο γείτονας απέναντι.

 

Θα ενοχληθώ αν με προκαλέσει.

Το πρώτο απ το δευτερο ομως έχει διαφορά.

 

Όσο για τον φίλο, υπέβαλε μια αγωγή η οποία ειναι δεδομένο οτι θα βγει υπερ του, με τόσους μάρτυρες.

Εφόσον ο σκανδαλισμένος αντιληφθει το μλκι@ του και κάνει μια κινηση να τα βρουνε, ειμαι σίγουρος πως και την αγωγη θα πάρει πίσω και ίσως σεβαστεί την ιδιοτροπία του και να βγαίνει στο μπαλκόνι με μπλουζα.

 

Θέμα τρόπου ειναι όλα.

 

Αν εμένα ο απέναντι μου ζητούσε κάτι τέτοιο με ωραίο τρόπο, πιθανόν να πρόσεχα περισσότερο την εμφάνισή μου πλέον, άσχετα αν διαφωνω επι της ουσίας.

 

Και εμένα δε μου αρέσει να προκαλω. Με όλους λέω μια καλημέρα, αν χρειαστεί κάποιος κάτι, θα τρέξω να τον εξυπηρετησω, και ζάχαρι θα δωσω στη γειτόνισσα αμα λάχη και τη μουσική του απο πάνω έχω ανεχτεί και όλα :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mπα όχι.

Με αφορμη αυτο το περιστατικό κανονισθηκε το pool βεραντα παρτυ.

Και γενικα πιστευω οτι όλοι θα διασκεδασουμε πολύ :P :)

Kαι εννοειται οτι θα έχει πλάκα να τρολάρουμε τον γειτονα αν εμφανισθει αλλά μη φανταστεις οτι θα ειναι και ο πρωταγωνιστης της βραδιάς.

Θέλουν προσοχή αυτοί οι βλαμμένοι. Μην βγάλει καμιά καραμπίνα. Μην έρθει από εκεί για ξύλο και χτυπήσει κ.α.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλουν προσοχή αυτοί οι βλαμμένοι. Μην βγάλει καμιά καραμπίνα. Μην έρθει από εκεί για ξύλο και χτυπήσει κ.α.

ε θα βγαλουν οι pool guests τα βυζια/παλαμαρια εξω και θα τυφλωθεί.σε αυτη τη στιγμη αδυναμιας θα τον πιασουν θα τον δεσουν και το pool παρτι θα μετατραπει σε nude παρτι μπροστα στη μουρη του. :P

 

θα φύγει απο εκει με νευρικο κλονισμό χιχιχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε διεύθυνση ρε να σκάσω με την κοιλούμπα έξω, τι σκατά, τόσα χρόνια την ταϊζω, να μην φανεί και κάπου χρήσιμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από την πλάκα νομίζω πως κακώς τον τρολλάρετε. Εντάξει, ο τύπος είναι καθυστερημένος, αλλά δεν είναι ωραίο να παίζετε με τις ιδιοτροπίες του αν δεν σας ενοχλεί άμεσα με αυτές.

Προσωπικά θα αδιαφορούσα με την ύπαρξή του, αν γινόταν πολύ εριστικός μάλλον θα φόραγα μια μπλούζα και θα τον άφηνα ήσυχο στην μιζέρια του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε εδω εχω γειτονα, 55χρονων+, που καθε φορα που εχω αφησει γενια, μου ριχνει τον εξαψαλμο!! Αμα δει αξυριστο ατομο, κοκκινιζει ολοκληρος απο τον θυμο του!! Πχ την πρωτη φορα που με ειδε και ετυχε να τα ειχα αφησει στυλ ναυαγου, μου ειπε:

- βρε καλο μου παιδι, γιατι, πες μου γιατι να αφηνει τριχες στο προσωπο σου?? Πανε ξυρισου να δειξεις το ομορφο προσωπο που εχεις, να δειχνει ομορφο, λαμπερο, καθαρο και περιποιημένο. Πως θα σε φιλαει η κοπελα σου??? Εσενα θες να φιλαει ή τις τριχες σου??

Σαστυσμενος εγω, επανερχομαι στην γη και του λεω:

- Ξερετε ποσο εχουν παει τα ξυραφακια?? Αφηστε το καλυτερα. Παλι καλα που εχω βρει την μοναδικη που τις αρεσουν οι αντρες με μουσι :P

And not a single fuck was given that day.. Και ακομα συνεχίζει να μου την λεει οποτε με βλεπει αξυριστο :P Οτι ναναι ο καθενας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε διεύθυνση ρε να σκάσω με την κοιλούμπα έξω, τι σκατά, τόσα χρόνια την ταϊζω, να μην φανεί και κάπου χρήσιμη;

 

Τη δικιά μου την κορμάρα την έχτισα με καρμπονάρα.

 

Για να φέρω ένα παράδειγμα από την αντίπερα όχθη, είχα πάει να δω ένα σπίτι και βλέπω στο απέναντι διαμέρισμα, έναν τύπο φάτσα φόρα σε στάση χεσίματος. Λέω, μάλλον θα με γελούν τα μάτια μου, απλά θα βλέπει τηλεόραση. Όταν ήταν να φύγω, ξανακοιτάζω προς τα εκεί και ω τη φρίκη, μια άδεια χέστρα. Πάλι καλά που έχασα το ενδιάμεσο. Τώρα, τι να σκεφτείς αν ο μελλοντικός σου γείτονας χέζει με την πόρτα ανοικτή, φάτσα φόρα στα απέναντι διαμερίσματα, και μιλάμε για μικροσκοπικό ακάλυπτο.

Πριν καμια σαρανταριά χρόνια (πανωκάτω...),οι γονείς μου στέγνωσαν από μετρητά και ο καμπινές ήταν μιά σκέτη χέστρα στη ταράτσα.

Έβαζα ένα σώμα καλοριφέρ στο πλάι,ένα σάϊσμα στα κάγκελα από πίσω και με μιά κουβέρτα κουκουλωμένος έκανα το χοντρό μου.

 

Το χειμώνα να δεις φάση....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ήταν πάρτυ!!!! Και μάλιστα χωρίς προβλήματα κατά περίεργο τρόπο.

 

Ο τιμώμενος γείτονας δεν εμφανίσθηκε ποτέ, δεν βγήκε καν στο μπαλκόνι, δεν κάλεσε κανείς αστυνομία. Από τις 4 το μεσημέρι που αρχίσαμε να μαζευόμαστε μέχρι και τις 2 που αρχίσαμε να σπάμε, βλέπαμε φώτα να ανάβουν και να κλείνουν αλλά στο μπαλκόνι του σκανδαλιζόμενου κανείς.

Βέβαια και εμείς δεν ασχοληθήκαμε καθόλου ώστε να τον προκαλέσουμε (μη φανταστείτε δηλαδή οτι φώναξε κανείς το όνομά του).

 

 

Η μουσική ήταν δυνατά, μέσα στη πισίνα μπήκαμε σε κάποια φάση 14 άτομα (για λόγους βάρους προσέχαμε να μη μπαίνουμε περισσότεροι, αν και ήταν μελετημένο το θέμα) και οι άλλοι απ έξω μπουγέλο με το λάστιχο, έπαιξε πολύ κοκτέιλ και αρκετή μπύρα. Είχαμε και ένα φιλαράκι με ράμματα αφού γλίστρησε στο βρεγμένο μπαλκόνι και χτύπησε στη γωνία ενός τραπεζιού (έμαθα πως σταματάει η αιμορραγία με στάχτη από καμένο...βαμβάκι!!!!!)

 

Ο παχουλός γείτονας του πρώτου, έσκασε μύτη με μαγιό σλιπάκι, αυτοσαρκαζόμενος (παίζει να ηταν η ψυχή της παρέας και μπράβο του) ενώ σε κάποια φάση ο κολλητός που έκανε το πάρτι (αυτός που παρεξηγήθηκε ο γείτονας ντε), εμφανίσθηκε και μπήκε στη πισίνα με μαγιό Borat :P

 

Γενικά δεν είχαμε καμία τρομερή ακολασία (μη ονειρεύεστε δηλαδή οτι βγήκαν στήθη έξω και ότι ξεβρακώθηκε κανείς :P), αλλά υπήρχε πολύς χορός, ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ μουσική μέχρι και τις 11 το βράδυ όπου τη χαμηλώσαμε όχι επειδή παραπονέθηκε κάποιος αλλά επειδή στη γειτονιά υπάρχουν και μωρά.

 

Μας τα χάλασε βέβαια λίγο ο αέρας προς το βράδυ και αναγκαστήκαμε να μετακομίσουμε προς τα μέσα, οπου ανακαλύψαμε οτι δε χωραγαμε οπότε επιστρέψαμε έξω.

Απορώ με το λογαριασμό που θα του έρθει για το νερό. Πολύ νερό ομως ρε παιδιά.

Αρκετο στη πισινα (η οποία θα μεταφερθεί σε εξοχικό τελικά) και πολύ για το μπουγέλο :P

 

Εφόσον θα μου επιτραπεί, θα ανεβάσω και φωτογραφίες (οι περισσότερες ειναι πανοραμικές από το μπαλκόνι του απο πάνω) σε λίγες μέρες.  Για αρχή θα πρέπει να ξεμεθύσουν κάποιοι :P :P (ναι και εσυ που με διαβάζεις τωρα...ρομπα έγινες με τη παρδαλη βερμουδα μέχρι τα γόνατα λες και εισαι κάνα τζοβενο, παλιόγρια, τρόμαζες τα παιδάκια :P )

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σκέψου όμως και το ενδεχόμενο όση ώρα εσείς πλατσουρίζατε, ο γείτονας να είχε δεμένες μέσα στο σπίτι την κόρη και τη γυναίκα του και να τις ...σιδέρωνε, για να φύγει η ακολασία από μέσα τους! :P

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 μετανοιες 200 φορες το πατερ ημων γραπτα 3000 προφορικά, πλυσιμο τα ματια με αγιασμό και σιδερωμα στα επιμαχα σημεία! Ειναι πολύ μπροστα ο Χριστιανισμός οχι μαλακίες...

 

Περιμενω φωτογραφιες και εγω οπως ολοι οι αλλοι καθως και τον andreas2 να μας πει πως ο γειτονας εχει απολυτο δίκιο :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα με τις φωτό δεν είναι εύκολο.

Πρέπει να επεξεργαστω μια φωτο, κρυβοντας όλα τα πρόσωπα, διοτι οπως το περιμενα, δε θέλει ο κόσμος να μπαίνει η φάτσα του με μαγιό σε φόρουμ, κάτι που ειναι σεβαστό.

Θα δω τι θα κάνω. Και εγω θέλω να ανεβάσω γιατι όντως είχε χαβαλέ η φάση στη μπαλκονάρα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...