Προς το περιεχόμενο

One Max: Η HTC ετοιμάζει τον αντίπαλο του Galaxy Note 3 με οθόνη 6' ιντσών


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν διάβαζες τα σχόλια "καμάρι" μου θα έβλεπες που το είδα... Τι πετάχτηκες δηλαδή να μου την "πεις" εσύ ο έξυπνος;

Δλδ οτι πατάτα βγει κσι πει ο καθένας πρεπει να τη σχολιάζουμε?

Εδω τα wp δεν υποστηριζουν ουτε τετραπυρινους,ουτε fullhd οθονες!Οταν με το καλο η ms βγάλει update που να τα υποστηριξουν βλεπουμε και για 6αρες οθονες!Αν και μεχρι τοτε θα μιλαμε για note 4 και οχι για το 3το!;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμένη κατηγορία συσκευών είναι παντελώς άχρηστη και χωρίς λόγο ύπαρξης. Ποτέ θα το πάρουν χαμπάρι?

 

Αποστολή από το ST25i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμένη κατηγορία συσκευών είναι παντελώς άχρηστη και χωρίς λόγο ύπαρξης. Ποτέ θα το πάρουν χαμπάρι?

 

Αποστολή από το ST25i με τη χρήση Insomnia App

Πες τα! Παντελώς άχρηστη κατηγορία χωρίς λόγο ύπαρξης...

 

Μερικά εκατομμύρια υπερευχαριστημένοι χρήστες Note 1 και 2, που περιμένουν με ανυπομονησία το 3, δεν μας λένε κάτι, ε;

 

Καλό είναι όταν κάνουμε τέτοιες δηλώσεις να σκεφτόμαστε πως κάποιοι άλλοι έχουν διαφορετικές ανάγκες από εμάς και να μην τους θεωρούμε θύματα επειδή έχουν κάτι που εμάς δεν μας βολεύει.

Θα μπορούσα πχ να πω πως οποιοδήποτε αυτοκίνητο με πλάτος κάτω του 1.80 είναι άχρηστο γιατί δεν χωράει και δύο παιδικά καθίσματα και έναν επιβάτη ανάμεσα. Αλλά μάλλον θα ήμουν πολύ κοντόφθαλμος και εκτός πραγματικότητας, έτσι δεν είναι;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μικρές οθόνες μεγάλες οθόνες. Ολες καλές ειναι αρκεί να βολεύουν και να κάνουμε τη δουλεια μας οποία και αν ειναι αυτοι. Ολα τα αλλα να'χαμε να λέγαμε.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...