Προς το περιεχόμενο

Ευρωμπασκετ 2013


MiDi_MiLiZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω - που κραζω - θα σας ελεγα να περιμενετε

Δεν αποκλειστηκαμε

 

Οταν ειπα πως οταν κανεις τα χατηρια μιας παρεας θα ζησεις ή θα πεθανεις απο την παρεα, το εννοουσα.

Μπορει και να ζησεις (...η να ζησης χαρ χαρ χαρ)

Ειδικα οι Spanoulis and Friends για κατι τετοια ειναι καλοι, για τα ηρωικα, τα κολοκοτρωνεικα.

 

Περιμενετε να δουμε πως παει η επομενη φαση και τα λεμε μετα

Πανω στο κραξιμο ετσι?

Μαζι και εγω εκραζα, αλλα αυτοι οι τυποι για κατι τετοια ειναι καλη, στις αναμπουμπουλες

 

Φιλιππουση ηλιθιε ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ, ειπαμε, και εμεις εχουμε πουλεν και χμφ στην Εθνικη αλλα γαμω την τρελα σου, ο Τακης Τσουκαλας πιο αντικειμενικα θα μεταδιδε (χωρια τις πιπες που ειχε μπερδεψει τον Ρουντι με τον Καλντερον, ελεγε Ρουντι τον Ρικι, εβλεπε τον Καββαδα να τρωει 11π σερι και να τα πηγαινει καλα)

 

Οχι δεν εναι ηγετης, μην το ξαναπειτε.. Γλειψτε τωρα εκει που φτυνατε, οι κωλοτουμπες ελευθερα..

Γιατι ποτε ειπαμε οτι δεν ειναι ηγετης ο Μπραμος?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τεράστια καλάθια από τον μπράμο

 

Κερδίσαμε γιατι έπαιξε ο καβαδας. Lol

Πέρα από την πλάκα απλά παίξαμε άμυνα σημερα. Μπήκαν σοβαροί με καλή άμυνα και το πήραμε.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρούντι, ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!! Έβγαζες και γλώσσα! Πάρε άλλη μία φάπα απ' τον Κο Σπανούλη και την παρέα του, ξέχασες τι έπαθες πριν λίγους μήνες.

 

ΦΑΠ ΦΑΠ !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ειπε και εδωσε τα ζορικα σουτ στον Μαικ Μπραμος

1 παικτη εχω στην Εθνικη και σε εσωσε σημερα. Προσκυνα

 

Ψεματα, 2, μαζι με τον γιγαντα Και

 

Αρχηγος ειναι ο Φωτσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ποτε ειπαμε οτι δεν ειναι ηγετης ο Μπραμος?

q for emphasis αν και δινουμε αξια στα κομπλεξ του καθε πικραμενου απαντωντας σε τετοια ποστ εν μεσω γενικων πανηγυρισμων και "συσπειρωσης" ανεξαρτητως οπαδικου προσανατολισμου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακου τον Αρχηγο να δινει συνεντευξη. Κωλοτουμπα δεκτη.

Δεν αφηνεις την κομπλεξοκλαψα για τον Σπανουλη για 1 ημερα τουλαχιστον?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός ο προπονητής τώρα που έχουμε, εγώ από μπάσκετ δε ξέρω, θεωρείται καλός; Εκτός αυτού, είσαι παίχτης, κοιτάς στον πάγκο, βλέπεις τη φάτσα του και λες "πάμε να τους γ@μήσουμε, για τον κόουτς ρε γαμώτο";

 

Χεχε. :-D  Η φατσα του μπορει να μην εμπνεει σε καποιους αλλα εχει κανει ΠΟΛΥ καλη δουλεια στον επιθετικο τομεα της ομαδας!! Στην αμυνα οταν παιζουμε(το γιατι δεν παιξαμε σε 2 αγωνες, ενω μπορουμε σαφως να παιξουμε σε κουρυφαιο επιπεδο αμυνα ειναι μυστηριο), παιζουμε επισης πολυ καλα οποτε και εκει κανει καλη δουλεια.

 Στον τομεα που υστερει φοβερα απο οτι βλεπω ειναι οτι τον παιρνει ο υπνος στον παγκο, στο κοουτσαρισμα δηλαδη υστερει. Παικτες που ξεχναει να βαλει, παικτες που πρεπει να μπουν και δεν μπαινουν, κατι τραγελαφικα πραγματα που δεν εξηγουνται. :unsure:

Εγω "τον παω" παντως! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

q for emphasis αν και δινουμε αξια στα κομπλεξ του καθε πικραμενου απαντωντας σε τετοια ποστ εν μεσω γενικων πανηγυρισμων και "συσπειρωσης" ανεξαρτητως οπαδικου προσανατολισμου.

Ειμαι σιγουρος οτι ο συγκεκριμενος δεν θα το χαιροταν το σημερινο αν δεν εβαζε 20π ο Σπανουλης

Αληθεια, ο ιδιος που ελεγε για 1,5 γκαρντ δεν ειναι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Ρωμαίε άρχισες τις κωλοτούμπες;

Σαφέστατα. Η νίκη ειναι αποτέλεσμα του εκπληκτικου κοοτσαρίσματος του Νερντ!!!

 

Ρε ας πάρουμε μετάλιο και εγω θα στον πω και καλύτερο όχι του Γιαννάκη αλλά και του Ομπράντοβιτς αμα λάχει. Δεν έχω κόμπλεξ :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τρόμπες όλοι, δεν το κόβετε το οπαδικό σήμερα να χαρούμε μια μέρα σαν Έλληνες?

 

Αύριο πάλι τις βγάζουμε και τις ξαναμετράμε.

Οχι φιλε, πρεπει να το λυσουμε τωρα

 

υγ. μην τα λες σε μενα ρε μλκα, δεν τον βλεπεις τον ανθρωπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...