Προς το περιεχόμενο

Ευρωμπασκετ 2013


MiDi_MiLiZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα τους βάλουμε κανόνες πανυγηρισμών και αντιδράσεων; Μήπως να κουρεύονται όλοι το ίδιο; Και μήπως μπαίνουμε σε επίκινδυνα (φασιστικά) μονοπάτια; Ο κάθε άνθρωπος αντιδράει διαφορετικά στις καταστάσεις, άλλος βάζει γκολ και περπατάει, άλλος κουνάει τα χέρια σαν Μπεμπέτο, άλλος κάνει κωλοτούμπες στον αέρα. Δε βλέπω πρόβλημα.

 

Φασιστικό θεωρώ το να γίνεται ολόκληρο θέμα επειδή εγώ και ο Midi διατυπώσαμε την άποψή μας σε κάτι που δεν μας αρέσει.

 

Επίσης, είμαι υπέρ των έντονων πανηγυρισμών γιατί δείχνουν ότι η ομάδα έχει νεύρο αλλά αυτοί οι πανηγυρισμοί να γίνονται από παίκτες που έχουν συνεισφέρει και σηκώνουν την ομάδα στην πλάτη τους και όχι επειδή βάλαμε δύο βολές να κοπανιόμαστε και να έρχεστε ο κοτσίδας και να μας γλεντάει στην αμέσως επόμενη φάση! Άποψή μου πάντα και δεν την επέβαλα σε κάποιον!!!

 

*Σαν παίκτης ο Παπ μου αρέσει απλά το συγκεκριμένο χαρακτηριστικό του παιχνιδιού του με χαλάει. Άδικα έχει δοθεί τόση έκταση πιστεύω. Το σημαντικό τώρα είναι να πάρουμε τη Φινλανδία!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ο πανηγυρισμός του παίχτη της Barcelona που κάποιους τους ενοχλεί και κάποιους όχι.

 

Βγαίνει ο 1,5 point guard Chris και λέει ντροπή στους Πaναθηναϊκούς για το Αντιολυμπιακό τους μένος όταν

ο ένας λέει τέτοια διαιτησία ούτε τα βαζέλια στην Α1 και ο έτερος κάνει like ,

λένε για αργοσοφτίδη και γελάνε (τώρα που πήγε στον ΠΑΟ)

την εθνική κατά γενική ομολογία την σέρνουν ο Ζήσης και ο Μπουρούσης,

ο Σπανούλης χτύπησε και δεν έχει γραψει κανείς τίποτα κακό,

ο Περπε είναι αυτός που είναι η έκπληξη βασει φετινής απόδοσης αλλά άλλοι τα έφερε η μοίρα και κωλοτουμπιάζουνε με αυτά που λέγαν τόσα χρόνια

και ο Φώτσης είναι ψιλοφάντασμα, το λέμε και το γραφουμε αμφότεροι.

 

+ οι λάθος επιλογές στην στελέχωση από τον Ιταλό

αυτό  ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΜΕΝΟΣ που επισύρει ντροπή;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον πανηγυρισμό του Παπανικολάου χαλιέμαι κι εγώ. Γενικότερα μου αρέσει οι παίκτες να είναι πιο ταπεινοί στο παιχνίδι.

 

Εχετε φαγωθει με τους πανηγυρισμους του Παπανικολαου!!!! :mad:  Τι σας νοιαζει εσας πως πανηγυριζει???? Ακουσαμε και οτι χανει ενεργεια επειδη πανηγυριζει ετσι. :eek:  Ηρεμηστε λιγο. :-D

 

για την εθνική που αν δεν είχε τους παίχτες του Ολυμπιακού (νυν και πρώην) θα είχε τη μοίρα της Ρωσίας. (Μπουρούσης, Περπέρογλου, Σλούκας, Σπανούλης, Πρίντεζης να αναφέρω ενδεικτικά)

 

Αυτο τωρα δεν ειναι λογικη. Αμα δεν επαιζαν στον Ολυμπιακο θα επαιζαν καπου αλλου. Αφηστε λιγο τα οπαδικα. Και αντε να ειχατε κατι λογικο σοβαρο οπαδικο, να πειτε οκ, αλλα εδω πετατε μικρα βελακια με δηλητηριο εκατερωθεν αλλα ΑΝΟΥΣΙΑ βελακια!! :-(

 

ΝΑΙ η σημερινη εθνικη βασιζεται σε παικτες που παιζουν στον Ολυμπικο κυριως, οι Παναθηναικοι πρεπει να το δεχτειτε αυτο τι να κανουμε! Οπως και παλαιοτερα ειχε πιο πολλους παικτες που παιζανε στον Παναθηναικο. Δειτε λιγο τους παικτες με γαλανολευκες φανελες για να ειναι ολα καλυτερα....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέυγω.

Δεν το βλέπω το ματς.Θα χάσουμε.Φαίνεται

 

Τωρα το ανοιξα στο 6-8 που χαναμε(τωρα ειναι στο 8-8). Απο που φαινοταν οτι θα χασουμε απο τοοοοοοοσο νωρις? :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Είναι κρίμα να μεταφέρετε τα οπαδικά σας εδώ. 

 

Και δεν αναφέρομαι στην κριτική παικτών, αναφέρομαι σε εξυπνάδες του στυλ "μόνο οι γαύροι" και "μόνοι οι βάζελοι" και λοιπές αφελείς γενικεύσεις, που στην καλύτερη δεν προσφέρουν τίποτε απολύτως στο νήμα και στη χειρότερη ρίχνουν αγκιστράκι μπας και βρεθεί κάποιος "απέναντι" να απαντήσει, για να πιάσουμε το τιμημένο "εμείς έτσι και εσείς γιουβέτσι" και λοιπές ποιοτικές διαφορές.

 

Θα γράψω μία τελευταία φορά πως, εφόσον θεωρείτε ότι ένα μήνυμα παραβαίνει τους όρους χρήσης του insomnia, μην απαντάτε, στείλτε αναφορά.

 

Το "εδώ και 10 σελίδες γίνεται κάτι κι εγώ κρίνω πως πρέπει να απαντώ στους ίδιους τόνους" δεν είναι λύση, είναι μέρος του προβλήματος.

 

Παρακαλώ για τη συνεργασία της. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μαυροκεφαλιδης ειναι που υποτιθεται ειχε ΦΟΒΕΡΗ τεχνικη και πλαστικες κινησεις?? Αυτος πλεον δεν μπορει ΟΥΤΕ ΤΡΙΠΛΑ να κανει, οχι προσπαθεια. Πως κατεληξε ετσι? Τον βλεπεις να παιρνει τη μπαλα στο λοου ποστ και τον λυπασαι. Δεν ξερει τι να κανει. Τον βλεπεις να παιρνει τη μπαλα ΚΑΤΩ απο την ρακετα, με υψος ενα δεντρο που αν απλωσει τα χερια την αφηνει στο καλαθι και μου κανει βηματα?? :eek:  Πφφφφφ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναπηρία στην επίθεση.

 

Αν βρει τον εαυτο του ο Φωτσης μια χαρα θα ειμαστε(οχι για σημερα, γενικα λεω). Αλλα δεν τον παρακολουθησα πολυ περυσι και δεν ξερω αν οριστικα απο δω και περα θα ειναι το φαντασμα του Φωτση που ειδαμε ως τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Καποια "γκαντεμια" υπαρχει παντως στα τελευταια 2 παιχνιδια οπου δεν εχει σημασια τι αμυνα θα παιξουμε, αλλα αν ο παικτης παρει τραβηγμενο σουτ με φουλ αμυνα μεσα στα μουτρα του, ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ! :mad: Και γενικα η ευστοχια των Ιταλων και των Φινλανδων σε σουτ μεγαλης κ μεσης αποστασης ειναι εκνευριστικη.

Προφανως και ειναι μια βραχυπροθεσμη ταση που δεν μπορει να διαρκεσει περισσοτερο.... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...