Προς το περιεχόμενο

Ευρωμπασκετ 2013


MiDi_MiLiZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν καταλαβαίνω. Ο Πρίντεζης πήγε καλά, έκανε ένα ημίχρονο να μπει. 

Είχε σε 7 λεπτά 7 πόντους μόνο..χάλια μαύρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου αρέσει που λέτε για πέρασμα μέσα στη ρακέτα.

Η εθνική Ελλάδος στο μπάσκετ δεν είχε ποτέ ψηλούς με καλή τεχνική κατάρτιση.

Να ξέρουν δηλαδή τα βασικά του μπάσκετ.

Μπουρούσης. Αλλά είναι μόνος του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως να πω κατι για τον Πιανιτζιανι θελω.

Τον ειχαμε βγαλει αχρηστο για μια -οντως-τραγικη χρονια στην Φενερ και ξεχασαμε τη δουλεια εχει κανει στην Σιενα ενω φαινεται οτι και στην εθνικη του αρχισε να βγαινει.Και με πολλες απουσιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπουρούσης. Αλλά είναι μόνος του.

 

Θα αστειεύεσαι φαντάζομαι. Μόνο και μόνο από το κορμί του φαίνεται αν είναι επαγγελματίας που σέβεται το άθλημα που παίζει.

Τραγική σωματοδομή για σύγχρονο μπασκετμπολίστα.

Ειδικά για αυτή τη θέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Βουγιουκας πχ.πιστευεις οτι δεν ειναι καλος σε τεχνικη;

 

Ο Καββαδάς μπορεί να μην έχει το ύψος του Βουγιούκα αλλά είναι καλύτερος  :lol:  (κατά τον Τρινκέρι). Γελάνε και τα τσιμέντα.Τον οποίο Καββαδά ο ίδιος ο Τρινκέρι ακυρώνει σαν επιλογή βάζοντάς τον 2 λεπτά σε κάθε ματς.Και σήμερα που το παιχνίδι ήταν πιο δύσκολο,φυσικά δεν τον έβαλε καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι κατακριτεο, θελει πολυ ΚΡΑ-ΚΡΑ, σε μια χρονια που ειμαστε υπερπληρεις σε υλικο και δεν ξερουμε ποιον θα αφησει απεξω (Γιανκοβιτς? Παππα? Βουγιουκα? Κατσιβελη? ) να μου παιρνει τον Καββαδα (ή οποιον αλλον) και να μην τον χρησιμοποιει. Δεν υπαρχει αυτη η πολυτελεια και φανηκε σημερα. Αρα για την επιλογη του Καββαδα πρεπει να κριθει ο Ιταλος οσο δεν παει (ή οποιος αλλος εκανε την συγκεκριμενη επιλογη αντι για τον Ιταλο). Ειναι τεραστιο λαθος που ηδη εχει σημαδεψει 1 παιχνιδι και ελπιζω να μην ακολουθησουν κι αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ο Παππας θα μπορουσε να βοηθησει οποιαδηποτε ομαδα σ αυτο το επιπεδο, ειναι ονειρο θερινης νυκτος. Παικτης "σκορερ" χωρις καποια ιδιαιτερη τεχνικη, καλος στο να φτιαχνει το σουτ του - κακος αμυντικος και πολυ μετριος αθλητης. Μου θυμιζει κακεκτυπο Διαμαντοπουλου. Αν βελτιωθει θα ειναι τεραστια επιτυχια του Πεδουλακη, εφαμιλλη με την αλλαγη παπ-ματζαρη επι Ιβκοβιτς.

 

Ο Γιανκοβιτς θα κανει καριερα σε επιπεδο ευρωλιγκας αλλα θα πρεπει ν αποκτησει εμπειριες. Ο ιταλος ηθελε 3 εκ των Παπανικολαου, περπε, καιμακογλου, γιανκοβιτς, κ 2 εκ των σλουκα παππα μπραμο κατσιβελη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω να προτεινω κατι εχουμε θεμα ειπα ο μπουρουσης παιζει συνεχεια καποια στιγμη θα σκασει γιαυτο ισος να μην το εβαλε θελω να πω οτι δεν ειναι θεμα του προπονητη που δεν εχει η ελλαδα ψηλους (θα ειχε κουφο αλλα δεν ηθελε να ερθει)

 

Τα εχεις δει τα παιχνιδια φιλε μου? Ο Μπουρουσης παιζει λιγοτερο απο 20΄.

Η Ελλαδα εχει ψηλους αλλα το θεμα ειναι ποιους παιρνει.

Εγω πχ. δεν θα εκοβα για 2η συνεχη χρονια το Βουγιουκα, που ειναι ενας δοκιμασμενος και σιγουρος παιχτης, για να παρω στη θεση του ενα παλτο(Μαυροειδης, Καββαδας)...

 

οποτε πηγε η μπαλα στον μαυροκεφαλιδη(που δεν ειναι κλασικο 5αρι το παιδι) κολησε η επιθεση

 

Τι ειναι, 4ρι? στη Ρωσια 4ρι επαιζε?

Ειναι δυνατον να εχουμε ταυτοχρονα μεσα Μπουρουση και Μαυροκεφαλιδη?

 

Τον ίπιαμε στο πρώτο δυνατό τεστ.

 

Ναι αλλα

 

-δεν ειχαμε Σπανουλη

-παιζαμε σαν εκτος εδρας

-η διαιτησια ευνοησε τους ιταλους

-ειχανε εναν εξωφρενικο Μπελινελι

-ειχαμε ηδη προκριθει

-φαγαμε 27 ποντους στο 3ο

-κολησαμε στο 70-72

 

κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ο Παππας θα μπορουσε να βοηθησει οποιαδηποτε ομαδα σ αυτο το επιπεδο, ειναι ονειρο θερινης νυκτος. Παικτης "σκορερ" χωρις καποια ιδιαιτερη τεχνικη, καλος στο να φτιαχνει το σουτ του - κακος αμυντικος και πολυ μετριος αθλητης. Μου θυμιζει κακεκτυπο Διαμαντοπουλου. Αν βελτιωθει θα ειναι τεραστια επιτυχια του Πεδουλακη, εφαμιλλη με την αλλαγη παπ-ματζαρη επι Ιβκοβιτς.

Ο Γιανκοβιτς θα κανει καριερα σε επιπεδο ευρωλιγκας αλλα θα πρεπει ν αποκτησει εμπειριες. Ο ιταλος ηθελε 3 εκ των Παπανικολαου, περπε, καιμακογλου, γιανκοβιτς, κ 2 εκ των σλουκα παππα μπραμο κατσιβελη

Ενω ο Καββαδας βοηθαει. Ευτυχως.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολλ :lol:

 

 

 
Θα αστειεύεσαι φαντάζομαι. Μόνο και μόνο από το κορμί του φαίνεται αν είναι επαγγελματίας που σέβεται το άθλημα που παίζει.

Τραγική σωματοδομή για σύγχρονο μπασκετμπολίστα.

Ειδικά για αυτή τη θέση.

 

Εννοεις οτι ειναι αδυνατος?

Θυμασαι το Βρανκοβιτς που ουδεις τολμουσε να σουταρει μπροστα του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ματσαρα το Σλοβενια-Κροατια.
Ειχαν ξεφυγει με 10 οι Σλοβενοι αλλα εβαλε μια ζωνη 2-3 ο Ρεπεσα και εφερε το ματς στα ισια.
Μετα εφυγαν με 6 οι σλοβενοι.
Κορυφαιος ο Γκοραν Ντραγκιτς και ο Λορμπεκ με 2 τριποντα.
Τρυπα ο Μπεγκιτς στην αμυνα.
Απο την Κροατια υπεροχος ο Μπογκντανοβιτς,βοηθαει ο Ντρειπερ που βγαζει ενεργεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...