Προς το περιεχόμενο

Ευρωμπασκετ 2013


MiDi_MiLiZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο στα καρντάσια. Προσπάθησαν αλλά δεν μπόρεσαν.

 

Να τους κρατήσει μισή ώρα ο Εθνικός σταρ για ελεύθερες βολές.

 

Να δούμε αύριο. Που μάλλον θα είναι και το πρώτο δυνατό παιχνίδι.

 

Μπράβο παλικάρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διαφορα κλασης! Ομορφα και απλα τελικα....

 

Θελω να ακουσω Σωτηρη Γεωργιου, Κωστα Σωτηριου και Γιαννη Ντεντοπουλο οπως στις παλιες καλες μερες της ΕΡΑ. Που μπορω(αν μπορω)? Ειμαι απο Κιλκις και μονο μεσω ιντερνετ αν ειναι σε ιδιωτικο σταθμο. Οποτε(εξτρα ερωτηση) τιποτα αντιστοιχο της ΔΤ σε ραδιο δεν εχει ε?
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπουρούσης-Πέρπε-Σλούκας άριστοι απόψε, και γενικά καλό τουρνούα.

Έβλεπες τον Τούρκογλου να θυμίζει μπετατζή Α2, τον έβλεπες τι ματσάρες έκανε το 2010 και θλίβεσαι. Όχι οτι μας νοιάζει, αλλά λέμε τώρα. Ιλιασόβα-Ασίκ που περίμενα να τραβήξουν περισσότερο κουπί, δεν εμφανίστηκαν καν. Αν και το πρόβλημα πιστεύω είναι οτι όλοι τους έχουν τσακωθεί με τον Τάνιεβιτς.

Αύριο μάλλον είναι το πρώτο μας πραγματικά δυνατό τέστ, αν και τους είχαμε διαλύσει τους Ιταλούς στο Ακρόπολις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πως με εναν υγιη Σπανουλη μονο ο κακος μας εαυτος και η καρακομπλεξαρα μας με τους Ισπανους μας στερει το μεταλλιο. Καφενειο οι Τουρκοι αλλα οτι ποιοτητα ειχαν την εξαφανισαμε. Που να βαζαμε και βολες.

Την Ιταλια δειξαμε οτι την εχουμε στο Ακροπολις. Με εξισου σκυλισια αμυνα σε Μπελινελι και τον αλλον με το χανζαπλαστ στη μουρη δυσκολα θα απειλησουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε εγώ ήμουν απόλυτα σαφής. Τώρα αν εσύ εχεις πρόβλημα να καταλάβεις τι λέω και ονειρεύεσαι αρειες φυλές προφανώς δεν γίνεται να συνενοηθουμε.

 

Εγώ είπα τα εξής. Τελευταία φορα τα λέω γιατί μου φαίνεται μιλάω σε τοίχο.

 

Eτσι ακριβως αισθανομαι κι εγω, σα να μιλαω σε τοιχο. Μου δινεις την εντυπωση οτι δεν ακους τον αλλον, δε λαμβανεις υποψη τι σου λεει, απλα θες να περασεις το δικο σου.

Δεν ονειρευτηκα καμμια αρεια φυλη, ερωτημα σου εκανα. Αρεια φυλη ονειρευονται καποιοι των οποιων τις θεωριες βλεπω οτι εχεις ενστερνιστει.

 

Για τον μανικετοκουμπο τώρα. Στο ξαναλέω. Ο μόνος λόγος που πήρε υπηκοότητα είναι γιατί παίζει καλό μπάσκετ. Αν δεν επαιζε μπάσκετ και πουλούσε cd δεν θα έπαιρνε.

Με αλλα λόγια έγινε ειδική μεταχείριση σε αυτή την περίπτωση. Και καλα έκαναν και το μεταχειριστικαν ειδικά γιατί η εληνοποιηση του είναι υπέρ του εθνικου συμφέροντος.

 

Τα ειπαμε πολλες φορες για τον μακινετοκουμπο. Αν εχεις στοιχεια οτι πηρε παρατυπα την υπηκοοτητα να μας τα παρουσιασεις. Διαφορετικα λες απλα υποθεσεις και κουτσομπολια. "Επειδη αλλοι νιγηριανοι δε γινονται ελληνες, αρα ετσι κι αυτος"... Ασοβαροτητες. Δεν μπαινουν ολοι στο ιδιο σακι, δεν ειμαστε μπακαληδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην 2η φάση των ομίλων οι βαθμοί από την πρώτη φάση των ομίλων διατηρούνται ή απ την αρχή?

 

Παιρνουμε μαζι μας τα αποτελεσματα των ομαδων με αυτες που περασαμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να παιρνει ακομα τα χαπακια του Μακη?

:lol:

Και καλα ειχε πυρετο και πηρε βιταμινες πριν το ματς; Σε τα μας ρε;;;; Δεν θα κλεισει ματι σημερα ο γιγαντας  :D  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πως με εναν υγιη Σπανουλη μονο ο κακος μας εαυτος και η καρακομπλεξαρα μας με τους Ισπανους μας στερει το μεταλλιο. Καφενειο οι Τουρκοι αλλα οτι ποιοτητα ειχαν την εξαφανισαμε. Που να βαζαμε και βολες.

Την Ιταλια δειξαμε οτι την εχουμε στο Ακροπολις. Με εξισου σκυλισια αμυνα σε Μπελινελι και τον αλλον με το χανζαπλαστ στη μουρη δυσκολα θα απειλησουν.

 

Η Ιταλια καπου θα καταρευσει σε αυτο το τουρνουα νομιζω και ελπιζω να γινει αυτο αυριο.

 

 

Παιρνουμε μαζι μας τα αποτελεσματα των ομαδων με αυτες που περασαμε.

 

Ακριβως, οποτε αν περασουν Ιταλια και Φινλανδια και εαν δεν νικησουμε και τις 2, τοτε οι 3 νικες που καναμε ως τωρα θα ειναι μια τρυπα στο νερο αφου θα κουβαλησουμε 0 βαθμους. Θελουμε το 2 στα 2 οπωσδηποτε!! Δεν υπαρχει δηλαδη περιθωριο χαλαροτητας ουτε κατα διανοια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυριο ανευ Σπανουλη(απο Τριτη λογικα)

Ειναι καλυτερη η Ιταλια απο τη Τουρκια? Μπαα...



Ακριβως, οποτε αν περασουν Ιταλια και Φινλανδια και εαν δεν νικησουμε και τις 2, τοτε οι 3 νικες που καναμε ως τωρα θα ειναι μια τρυπα στο νερο αφου θα κουβαλησουμε 0 βαθμους. Θελουμε το 2 στα 2 οπωσδηποτε!! Δεν υπαρχει δηλαδη περιθωριο χαλαροτητας ουτε κατα διανοια!

 

Οχι και μια τρυπα στο νερο. Προκριθηκαμε.

Και με 0 βαθμους να παμε σιγα, παλι θα τους κερδισουμε ολους;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...