Προς το περιεχόμενο

Ευρωμπασκετ 2013


MiDi_MiLiZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον το ματς τελειωσε το μονο που εχω να πω ειναι οτι αυτος ο ανθρωπος στον παγκο ειναι επικινδυνος. Ελπιζω ο Σπανουλης να μην εχει τιποτα γιατι αλλιως τη κατσαμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εξεδρα με Ρωσσιδες εχει ο σκηνοθετης ρε και μας σπαμαρει την φετα να πουμε.

Καλα τον σπανουλη τον ειδες?Μουσια,απο πανω ξυρισμενα κοντα,πιο πανω πολυ κοντα και στην κορυφη μπιφτεκαρος.Αν δεν ειναι αυτο look ποιο ειναι ναουμε?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τον σπανουλη τον ειδες?Μουσια,απο πανω ξυρισμενα κοντα,πιο πανω πολυ κοντα και στην κορυφη μπιφτεκαρος.Αν δεν ειναι αυτο look ποιο ειναι ναουμε?

Σπανουλης = Badass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το ματς τελειωσε το μονο που εχω να πω ειναι οτι αυτος ο ανθρωπος στον παγκο ειναι επικινδυνος. Ελπιζω ο Σπανουλης να μην εχει τιποτα γιατι αλλιως τη κατσαμε.

 

Καμία σχέση. Ο καλύτερος προπονητής που είχε ποτέ η εθνική. Εκτός και αν προτιμάτε Καζλάουσκες και Ζούρους. Φοβερό μπάσκετ και χθές και σήμερα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία σχέση. Ο καλύτερος προπονητής που είχε ποτέ η εθνική. Εκτός και αν προτιμάτε Καζλάουσκες και Ζούρους. Φοβερό μπάσκετ και χθές και σήμερα.

Αυτο,ειδικα στην αμυνα ο τυπος εχει δουλεψει παρα παρα πολυ.Και μπροστα η μπαλα παει πολυ στο ζωγραφιστο με αυτοματισμους.Οσο στραβα και να απει το ματς δεν ρισκαρεις με τριποντα οπως με ζουρους και καζλαουσκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλός είναι ο κόουτς, τώρα αν είναι ο καλύτερος χωράει πολύ κουβέντα, πάντως βγάζουν αυτοματισμούς όντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καλα τον σπανουλη τον ειδες?Μουσια,απο πανω ξυρισμενα κοντα,πιο πανω πολυ κοντα και στην κορυφη μπιφτεκαρος.Αν δεν ειναι αυτο look ποιο ειναι ναουμε?

κλαρινογαμπρός...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καλύτερος σου παίχτης έχει τραυματιστεί και ας λέει ότι είναι ok.....δεν τον βάζεις μέσα σε ενα ματς που έχει κριθεί. Δεν τελειώνει το τουρνουά σήμερα........

 

Ωχ είπα καλύτερο τον λαρισαίο, θα με φάει ο midi :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία σχέση. Ο καλύτερος προπονητής που είχε ποτέ η εθνική. Εκτός και αν προτιμάτε Καζλάουσκες και Ζούρους. Φοβερό μπάσκετ και χθές και σήμερα.

Aπ τους άλλους ειναι πολύ καλύτερος. Αλλά ως καλυτερο εγω υποστηρίζω Γιαννάκη.

Έχει ψωμιά να φάει ακόμα ο Ιταλος. Να αναδείξει καναν παιχτη, να μας φθάσει σε κανα τελικό (δε συζητάω για Ευρωπαικό, ούτε να νικήσει Αμερικές κτλ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να πιστευω ότι ο Τρινκερι κρυβει πραγματα ή δοκιμαζει σχηματα που θα χρησιμοποιησει σε ειδικες καταστασεις αργότερα, μεχρι να τελειώσει η 1η φαση δεν θα τον κρινω... Πρέπει να δουλευτει το κομματι της αμυνας απεναντι στο αστερι της αντιπαλης ομαδας, λίγο χαλαρωσαμε και ο Σβεντ εβαλε 15π..

 

Η κοπελιτσα με τα γυαλάκια ειναι η Χριστίνα, δουλευε για καιρο στα γραφεία του Αρη αλλά εφυγε :( :( Τωρα μαλλον είπε να κανει κανα Pr γιατι βλέπω κατεβηκε στην Αθηνα, ξέρει αυτή..

 

Και επειδη είμαι στις καλές μου https://www.facebook.com/cristinaskes :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι η ήττα της Ισπανίας δεν είναι καλό νέο για μας. Επειδή είναι πιθανό να χάσουμε από Ισπανούς, μπορούν να μας περάσουν και οι Σλοβένοι και να πάμε ως τρίτοι στον προημιτελικό. Κρίμα θα είναι να πετύχουμε δυνατό αντίπαλο στην 8άδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΙΟΥ όμως......

 

Τι pr να κανει αυτό ρε, ήμαρτον!!!!!!

Ελα, νταξει, εισαι υπερβολικος.. Απο κοντα είναι πολυ δυνατη, το παρακανει λίγο με τα γυαλάκια αλλα οκ. Βεβαια εσενα σου αρεσουν οι ξεπλυμένες :P

 

Νομίζω ότι η ήττα της Ισπανίας δεν είναι καλό νέο για μας. Επειδή είναι πιθανό να χάσουμε από Ισπανούς, μπορούν να μας περάσουν και οι Σλοβένοι και να πάμε ως τρίτοι στον προημιτελικό. Κρίμα θα είναι να πετύχουμε δυνατό αντίπαλο στην 8άδα.

Εξαρταται. Απο τον αλλο ομιλο θα συναντησουμε στους 8 Γαλλια, Λιθουανια, Σερβια και μια ακομα, πιστευω όλους τους εχουμε αλλά αν δεν βγουμε 1οι είτε 2οι, ειτε 3οι είτε 4οι βγουμε δεν εχει διαφορα. Εγω θα προτιμουσα Γαλλια ή Λιθουανια λογω ελλείψεων σε ψηλους και κοντους, αντιθετα οι Σερβοι με την αμυνα που παιζουν και τη συνοχη τους τους θεωρω πιο επικινδυνους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...