Προς το περιεχόμενο

Ευρωμπασκετ 2013


MiDi_MiLiZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι ηξερα και τι εγραψα?

 

Σε ποιον προτεινα εγω κατι?

 

 

Υ.Γ.Αν τρολλλλλαρεις πες για να ξερω δεν υπαρχει θεμα.

 

Εγω τι ηταν αυτο που "ευτυχως που το ειπα γιατι κανενας εδω μεσα δεν το ηξερε"?

Καταλαβες οτι αυτο απαντουσε σε δικο σου κουφο λεγομενο?

 

Οταν λες να φυγει καποιος παιχτης λογικα το προτεινεις στο προπονητη, αφου αυτος ειναι υπευθυνος για το ποιοι φευγουν ή ερχονται.

 

Ασε τα περι "τρολαρισματων" στη μπαντα γιατι αρχιζεις να μοιαζεις στο Midi. Kι αυτος παρομοιο λεξιλογιο χρησιμοποιει οταν στριμωχνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aσε τα περι "τρολαρισματων" στη μπαντα γιατι αρχιζεις να μοιαζεις στο Midi. Kι αυτος παρομοιο λεξιλογιο χρησιμοποιει οταν στριμωχνεται.

Λιγο πιο πριν:

Ομως το να απευθυνεσαι σε αλλους ενω μιλας για μενα δειχνει δειλια

 

Ειδες που σου λεγα να κοιταχτεις στον καθρεφτη σου, πρωτου αρχισεις τους χαρακτηρισμους για τους υπολοιπους?

Ε, μαρτυράς χωρις ξύλο τελικα... :D

Self-pawned αγγλιστί.

 

Eισαι καλο καλαμπουρι παντως.

 

Συνεχισε να τρολαρεις τον Herthan/crom271/εμενα κι οποιον αλλο δοκιμασες να συζητησεις μεσα σε αυτο το thread...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τι ηταν αυτο "που ευτυχως το ειπα γιατι κανενας εδω μεσα δεν το ηξερε".

Καταλαβες οτι αυτο απαντουσε σε δικο σου κουφο λεγομενο?

 

Οταν λες να φυγει καποιος παιχτης λογικα το προτεινεις στον προπονητη, αφου αυτος ειναι υπευθυνος για το ποιοι φευγουν ή ερχονται.

 

Ασε τα περι "τρολαρισματων" στη μπαντα γιατι αρχιζεις να μοιαζεις στο Midi. Kι αυτος παρομοιο λεξιλογιο χρησιμοποιει οταν στριμωχνεται.

Αφου εσυ το ειπες οτι πρεπει να βαλεις 12 παικτες και οχι 11 και σου απαντησα αναλογως για κατι που δεν εχει καμια σχεση με αυτα που κουβεντιαζουμε και απλα το εγραψες για να γεμισεις το post. ;)

 

Δεν προτεινα σε κανεναν τιποτα και ΜΗΝ λες κατι που δεν εχω κανει και το λογικα ειναι με την δικη σου λογικη και οχι με την δικη μου. ;)

 

Με στριμωξες δηλαδη :lol: .........εχεις παρει τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Λιγο πιο πριν:

 

 

Ειδες που σου λεγα να κοιταχτεις στον καθρεφτη σου, πρωτου αρχισεις τους χαρακτηρισμους για τους υπολοιπους?

Ε, μαρτυράς χωρις ξύλο τελικα... :D

Self-pawned αγγλιστί.

 

Eισαι καλο καλαμπουρι παντως.

 

Συνεχισε να τρολαρεις τον Herthan/crom271/εμενα κι οποιον αλλο δοκιμασες να συζητησεις μεσα σε αυτο το thread...

 

Φιλε εισαι καλο καλαμπουρι αλλα εγινες μονοτονος.

Χαρακτηρισμους δε κανω ποτε αν δε μου κανει αλλος πρωτα.

 

Αν κατσω και γραψω τα ατομα με τα οποια εχεις "τρολιαστει" κατα καιρους στο φορουμ θα με παρει η νυχτα...

 

Αφου εσυ το ειπες οτι πρεπει να βαλεις 12 παικτες και οχι 11 και σου απαντησα αναλογως για κατι που δεν εχει καμια σχεση με αυτα που κουβεντιαζουμε και απλα το εγραψες για να γεμισεις το post. ;)

 

Δεν προτεινα σε κανεναν τιποτα και ΜΗΝ λες κατι που δεν εχω κανει και το λογικα ειναι με την δικη σου λογικη και οχι με την δικη μου. ;)

 

Με στριμωξες δηλαδη :lol: .........εχεις παρει τιποτα?

 

Oταν καποιος λεει αλλα αντι αλλων αυτο μαλλον ακουγεται για στριμωγμα.

 

Ειπες οτι θα εβγαζες καποιον παιχτη, οποτε απλα σε ρωτησα με ποιον θα τον αντιθιστουσες αφου η ομαδα δε μπορει να μεινει με 11.

 

Οταν λες να φυγει ενας παιχτης σε ποιον το λες, στο περιπτερα? Λογικα στο προπονητη, αφου αυτος εχει την εξουσιοδοτηση για κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν απαντας αλλα αντι αλλων αυτο μαλλον λεγεται στριμωγμα.

 

Ειπες οτι θα αφαιρουσες εναν παιχτη και μετα διερωτηθηκες γιατι να μπει αλλος. Απλα λοιπον σε ρωτησα το αυτονοητο, ποιος θα μπει στη θεση του... εκλιποντος

 

Οταν προτεινεις να φυγει ενας παιχτης σε ποιον το προτεινεις, στο περιπτερα? Λογικα το προτεινεις σε αυτον που εχει την εξουσιοδοτηση να το κανει.

Κοιτα να δεις ή θα μιλησουμε σοβαρα ή θα μαλακιζομαστε.Αν ειναι να λες μαμακιες οτι απανταω αλλα αντι αλλων και στριμωχνομαι και παπαριες πηγαινε πες τα με κανεναν πιτσιρικα που δεν ξερει να μιλαει και θελει να τρολλαρει.

 

Σου απαντησα εδω και τοσα post ποια ειναι τα πιστευω μου η γνωμη μου και τι πρεπει να γινει.Μην μου ξαναπεις την μαμακια "προτεινε μου καποιον" και "βαλε καποιον στην θεση του" και "εσυ ειπες τον προπονητη να τον διωξει"

Μην λες οτι να'ναι μονο και μονο για να πεις.

 

Στα ξαναλεω και τελος.

Πιστευω πως πρεπει να φυγει γι'αυτα που ειπε.Ο μονος που μπορει να τον διωξει ειναι ο προπονητης και οχι εγω.ΔΕΝ προτεινω σε κανεναν την γνωμη μου λεω.Παει το ενα.

Παμε στο δευτερο.Δεν εχω να προτεινω κανεναν και τιποτα για το προσωπο που θα παρει την θεση του.Ας αποφασισει ο προπονητης ποιον θα παρει και ποιον πιστευει αυτος οτι θα βοηθησει περισσοτερο.

ΤΕΛΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα να δεις ή θα μιλησουμε σοβαρα ή θα κανουμε μαλακιζομαστε.Αν ειναι να λες μαμακιες οτι απανταω αλλα αντι αλλων και στριμωχνομαι και παπαριες πηγαινε πες τα με κανεναν πιτσιρικα που δεν ξερει να μιλαει και θελει να τρολλαρει.

 

Σου απαντησα εδω και τοσα post ποια ειναι τα πιστευω μου η γνωμη μου και τι πρεπει να γινει.Μην μου ξαναπεις την μαμακια "προτεινε μου καποιον" και "βαλε καποιον στην θεση του" και "εσυ ειπες τον προπονητη να τον διωξει"

Μην λες οτι να'ναι μονο και μονο για να πεις.

 

Στα ξαναλεω και τελος.

Πιστευω πως πρεπει να φυγει γι'αυτα που ειπε.Ο μονος που μπορει να τον διωξει ειναι ο προπονητης και οχι εγω.ΔΕΝ προτεινω σε κανεναν την γνωμη μου λεω.Παει το ενα.

Παμε στο δευτερο.Δεν εχω να προτεινω κανεναν και τιποτα για το προσωπο που θα παρει την θεση του.Ας αποφασισει ο προπονητης ποιον θα παρει και ποιον πιστευει αυτος οτι θα βοηθησει περισσοτερο.

ΤΕΛΟΣ

 

Φιλε αρχισες και το υβρεολογιο τωρα? :lol:

Aυτο ειναι το επιπεδο σου? Συγχαρητηρια και εις ανωτερα.

Επιχειρηματα του τυπου "Μην λες οτι να'ναι μονο και μονο για να πεις" ειναι σοβαρα επιχειρηματα?

 

Για το θεμα του Σπανουλη, νομιζω οτι το εξαντλησαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε αρχισες και το υβρεολογιο τωρα? :lol:

Aυτο ειναι το επιπεδο σου? Συγχαρητηρια και εις ανωτερα.

Επιχειρηματα του τυπου "Μην λες οτι να'ναι μονο και μονο για να πεις" ειναι σοβαρα επιχειρηματα?

multiple choice

a.Εχεις παρει τιποτα?

b.Εισαι 10-15 χρονων?

c.Τρολλαρεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

multiple choice

a.Εχεις παρει τιποτα?

b.Εισαι 10-15 χρονων?

c.Τρολλαρεις?

 

Φιλε, εχεις αρχισει κιολας τη καταναλωση ληγμενων απ το super-market?

 

Kατα τα αλλα να  υπενθυμισω οτι εσυ αρχισες πρωτος την ειρωνια οταν εγραψες

"Ευτυχως που το ειπες γιατι κανενας εδω μεσα δεν το ηξερε.

ΥΠΟΔΕΙΚΝΥΩ? [ :shock:] [:shock:] [:shock:]

Δεν το σχολιαζω καν γιατι ειναι για γελια και για κλαματα μαζι και μονο που το εγραψες."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε, εχεις αρχισει κιολας τη καταναλωση ληγμενων απ το super-market?

 

Kατα τα αλλα να  υπενθυμισω οτι εσυ αρχισες πρωτος την ειρωνια οταν εγραψες

"Ευτυχως που το ειπες γιατι κανενας εδω μεσα δεν το ηξερε.

ΥΠΟΔΕΙΚΝΥΩ? [ :shock:] [:shock:] [:shock:]

Δεν το σχολιαζω καν γιατι ειναι για γελια και για κλαματα μαζι και μονο που το εγραψες."

Συμφωνα με την απαντηση που εδωσες τσεκ και στα τρια.

 

Το οτι βαζεις κατι επιλεκτικα για να δειξεις κατι που μονο εσυ ξερεις αυτο λεγεται ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εβαλα κατι επιλεκτικα. Εβαλα το πρωτο ποστ στη συζητηση που με χλευασες, οποτε και η συζητηση πηρε αναλογη τροπη.

 

Πως "μονο εγω ξερω"? Ποια παραπληροφορηση? Δικα σου λεγομενα δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωτο post της συζητησης:

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ?

 

Και μου απαντας:Kαι ποιος θα τον αντικαταστησει?

 

Οποτε δεν ηταν ουτε το πρωτο post αλλα εβαλες κατι επιλεκτικα και ειπες ψεματα οτι ηταν το πρωτο post.ΤΕΛΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, εγω σου απαντησα "και ποιος θα τον αντικαταστησει". Δεν σε χλευασα.

 

Ειπαμε, ηταν το πρωτο ποστ στη συζητηση που με χλευασες, οχι το πρωτο ποστ γενικα.

Μηπως δε καταλαβαινεις τι γραφω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως "μονο εγω ξερω"? Ποια παραπληροφορηση? Δικα σου λεγομενα δεν ειναι?

:shock: :shock: :shock:

Θες και τα λες?

Ισως δεν καταλαβαινεις καν οχι μονο τα δικα μου λεγομενα αλλα απο κανεναν γι'αυτο ερχεσαι σε αντιπαραθεση(βλεπε Midi).

 

Ναι, εγω σου απαντησα "και ποιος θα τον αντικαταστησει". Δεν σε χλευασα.

Δεν ειπα οτι με χλεαυασες και ουτε σε χλευασα γιατι δεν υπηρχε λογος.

 

Καλυτερα να τελειωσει εδω το θεμα γιατι δεν βγαινει ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:shock: :shock: :shock:

Θες και τα λες?

Ισως δεν καταλαβαινεις καν οχι μονο τα δικα μου λεγομενα αλλα απο κανεναν γι'αυτο ερχεσαι σε αντιπαραθεση(βλεπε Midi).

 

Δεν ειπα οτι με χλεαυασες και ουτε σε χλευασα γιατι δεν υπηρχε λογος.

 

Καλυτερα να τελειωσει εδω το θεμα γιατι δεν βγαινει ακρη.

 

Παλι με τον midi θα ασχολουμαστε?

Με το midi κανετε ο ενας το δικηγορο του αλλου?

 

Εσυ δε με χλευασες πρωτος στο ποστ #2278 ?

Ναι να το τελειωσουμε, αλλα μη συνεχιζεις τις μπουρδες γραφοντας οτι "δε καταλαβαινω τα λεγομενα τα δικα σου ουτε και κανενος αλλου"... (αντιθετα, τρεις φορες χρειαστηκε να γραψω κατι προηγουμενως μεχρι να το καταλαβεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...