Προς το περιεχόμενο

Ευρωμπασκετ 2013


MiDi_MiLiZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Σωστα, εγω "κουρασα", εσυ συνεισφερες εποικοδομητικα...

Για να δεις τα επιχειρηματα μου θα πρεπει πρωτα να μην τα αποκαλεις "τρολιες".

Οταν μου κανεις προσωπικη επιθεση λογικο δεν ειναι να σου κανω κι εγω?

 

Ασε τους καθρεφτες και τους λοιπους εξυπνακισμους φιλε και απλα σοβαρεψου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συμφωνοι, αλλα ποιος θα τον αντικαταστησει? ο Κατσιβελης?

 

Ειναι η Ελλαδα Αμερικη να εχει τη πολυτελεια να διαθετει πλειδα αστερων σε καθε γραμμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνοι, αλλα ποιος θα τον αντικαταστησει? ο Κατσιβελης?

Αυτος δεν θα επρεπε να παιζει καν μπασκετ.......αλλα παμε παρακατω,

 

Τον Παπαλουκα και τον Διαμαντιδη ποιος τους αντικατεστησε ο Σλουκας και ο Μπραμος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα λογια μου ερχεσαι.

Δεν ερχομαι ουτε θα ερθω. :P

 

Αν λεγαμε απο την εποχη Γκαλη ποιος θα τον αντικαταστησει ακομη θα ψαχναμε.

 

Η Εθνικη ειναι Εθνικη ομαδα δεν ειναι συλλογος να λεμε ποιος θα τον αντικαταστησει.Ο προπονητης και μονο θα πρεπει ν'αποφασιζει ποιος θα παιξει και ποιος οχι στην Εθνικη ομαδα.

 

Οποιος θελει ξεσκαταρισματα μπουρδολογιες και κουβεντουλες τον ΜΠΟΥΛΑΡΑ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ερχομαι ουτε θα ερθω. :P

 

Αν λεγαμε απο την εποχη Γκαλη ποιος θα τον αντικαταστησει ακομη θα ψαχναμε.

 

Η Εθνικη ειναι Εθνικη ομαδα δεν ειναι συλλογος να λεμε ποιος θα τον αντικαταστησει.Ο προπονητης και μονο θα πρεπει ν'αποφασιζει ποιος θα παιξει και ποιος οχι στην Εθνικη ομαδα.

 

Οποιος θελει ξεσκαταρισματα μπουρδολογιες και κουβεντουλες τον ΜΠΟΥΛΑΡΑ.

 

Ισως δε καταλαβα τι ειπες, αν στο  #2271 εννοουσες οτι Σλουκας και Μπραμος ειναι ισαξιοι αντικαταστατες των Παπαλουκα και Διαμαντιδη τοτε ναι, διαφωνουμε.

 

Η περιπτωση του Γκαλη ειναι μοναδικη, δεν εχει βρεθει ακομα παιχτης σε Ελλαδα και Ευρωπη που να βαζει 35-45 ποντους σταθερα ανα παιχνιδι.

Οτι και να λεμε εμεις, οταν φτανει το πληρωμα του χρονου για εναν παιχτη τοτε αυτος αποχωρει.

 

Ετσι εγραφα κι εγω χτες, οτι ο προπονητης και μονο αποφασιζει ποιοι μενουν-φευγουν. Βεβαια σε καποιους φιλους μας δεν αρεσε αυτο και τον κατηγορουσαν. Γιατι να μιλαει, λεει, με τον μεν και οχι με τον δε.

 

Λες οτι ο Σπανουλης πρεπει να φυγει αμεσως. Για καποιο λογο τον θεωρεις ανεπαρκη(η Ευρωπη τον θεωρει καλυτερο ελληνα παιχτη). Δε μου ειπες, ποιον θα εβαζες στη θεση του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες οτι ο Σπανουλης πρεπει να φυγει αμεσως. Για καποιο λογο τον θεωρεις ανεπαρκη(η Ευρωπη τον θεωρει καλυτερο ελληνα παιχτη).

 

Δε μου ειπες, ποιον θα εβαζες στη θεση του?

Προσεχε δεν μιλαω για την αξια του παικτη αλλα για ολα οσα ειπε.

Ειναι παικτης της Εθνικης ομαδας και τα λεει αυτα οχι του Ολυμπιακου.Οποιος και να τα ελεγε θα ηθελα να φυγει.

 

Γιατι πρεπει να βαλω καποιον στην θεση του?

Δεν ειναι Παναθηναικος ή Ολυμπιακος εδω περα να βαλουμε καποιον για να τον αντικαταστησει.Ας επιλεξει ο προπονητης ποιον θεωρει καταλληλο και ας παει να παιξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσεχε δεν μιλαω για την αξια του παικτη αλλα για ολα οσα ειπε.

Ειναι παικτης της Εθνικης ομαδας και τα λεει αυτα οχι του Ολυμπιακου.Οποιος και να τα ελεγε θα ηθελα να φυγει.

 

Γιατι πρεπει να βαλω καποιον στην θεση του?

Δεν ειναι Παναθηναικος ή Ολυμπιακος εδω περα να βαλουμε καποιον για να τον αντικαταστησει.Ας επιλεξει ο προπονητης ποιον θεωρει καταλληλο και ας παει να παιξει.

 

A, λες να φυγει για ηθικους λογους.

 

Πρεπει να βαλεις καποιον στη θεση του γιατι η ομαδα αγωνιζεται με 12 παιχτες, οχι 11.

 

Απο τη στιγμη που υποδεικνυεις στον προπονητη να διωξει καποιον παιχτη για ηθικους ή αλλους λογους, γιατι οχι και να μην του υποδειξεις με ποιον θα τον αντικαστησει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να βαλεις καποιον στη θεση του γιατι η ομαδα αγωνιζεται με 12 παιχτες, οχι 11.

 

Απο τη στιγμη που υποδεικνυεις στον προπονητη να διωξει καποιον παιχτη για ηθικους ή αλλους λογους, γιατι οχι και να μην του υποδειξεις με ποιον θα τον αντικαστησει :)

Ευτυχως που το ειπες γιατι κανενας εδω μεσα δεν το ηξερε.

 

ΥΠΟΔΕΙΚΝΥΩ? :shock: :shock: :shock:

Δεν το σχολιαζω καν γιατι ειναι για γελια και για κλαματα μαζι και μονο που το εγραψες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως που το ειπες γιατι κανενας εδω μεσα δεν το ηξερε.

 

ΥΠΟΔΕΙΚΝΥΩ? :shock: :shock: :shock:

Δεν το σχολιαζω καν γιατι ειναι για γελια και για κλαματα μαζι και μονο που το εγραψες.

 

Μπορει να το ηξερες, αλλα αυτη ηταν η σωστη απαντηση.

 

Οταν προτεινεις κατι που ειναι δουλεια του προπονητη, δεν ειναι σα να του υποδεικνυεις?

Προς τι η εκπληξη σου?

Δηλαδη εσυ θεωρεις μεν οτι μπορεις να διωχνεις εναν παιχτη, δε μπορεις ομως να καλεις καποιον αλλο... Μαλλον αυτο ειναι "για γελια και για κλαμματα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου το ηξερες λοιπον φιλε τι το εγραψες?

 

Οταν προτεινεις κατι που ειναι δουλεια του προπονητη, δεν ειναι σα να του υποδεικνυεις?

Προς τι η εκπληξη σου?

Τι ηξερα και τι εγραψα?

 

Σε ποιον προτεινα εγω κατι?

 

 

Υ.Γ.Αν τρολλλλλαρεις πες για να ξερω δεν υπαρχει θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...