Προς το περιεχόμενο

Ευρωμπασκετ 2013


MiDi_MiLiZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει wash, εσύ έχεις γνωστό θέμα με τον Σπανούλη, δε θα το λύσουμε τώρα. 87 τίτλους να πάρει, τα ίδια θα λες και δικαίωμά σου, αλλά όταν όλη η ομάδα είναι αλλού, το να επικεντρώνεσαι στον Σπανούλη δείχνει κάτι.

 

Όντως έχω θέμα, αλλά ΟΥΤΕ καν εσύ (που να μου επιτρέψεις ότι είσαι από τους λίγους που, καλώς εννοούμενα, ξεχωρίζουν, "εδώ μέσα" τουλάχιστον) τόσο καιρό το έχεις καταλάβει ποιό είναι : το ότι (λέω πως) ΔΕΝ είναι άχρηστος, αλλά καταστροφικός. Δεν θέλω τα λάθη και τις μαλακίες του με λίγα λόγια, θέλω να τα κόψει, να βελτιωθεί, πώς το λένε; Για να σηκώνει Ευρωλίγκες, κι Ευρωπαϊκά (με τη δική του ουσιαστική συμβολή). Όπου κι αν παίζει. ΤΟΣΟ απλό είναι. Και απλά σιχαίνομαι τη ζωή μου όποτε βλέπω/ακούω/διαβάζω για ηγέτες (φυσικούς δε, εσχάτως...).

Αυτό δείχνει αδερφέ μου. Ο οποιοσδήποτε βλέπει κάτι άλλο, να πάει να δει γιατρό (...αθλητίατρο μάλιστα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταφεραν παντως οι Σλοβενοι να διαλυσουν μεσα σε 5 λεπτα οτι (τους) χτισαμε εμεις μεσα σε 3 περιοδους. Επιμερους σκορ 16-2 και η μαχη για το ποιος θα αυτοκτονησει σημερα, παραδοξως συνεχιζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...