Προς το περιεχόμενο

Ευρωμπασκετ 2013


MiDi_MiLiZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Μεχρι στιγμής τα παει πολύ καλα ο Περπέρογλου, εγώ δεν θα τον έπαιρνα αλλά από οτι φαίνεται ο Τρινκερι το σκέφτεται. Το + του Περπερογλου ειναι ότι μπορεί να ποστάρει καλά αλλά αυτη τη δουλεια την κανει και ο Καιμακογλου κατεβαίνοντας στο 3, αν χρειαστεί ποστάρισμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έκοψε Κατσίβελη και Βασιλειάδη ο εθνικός σταρ. Καλά για τον δεύτερο να καταλάβω ότι μπορεί να πάρει το σουτ του( το μοναδικό του προσόν) από Μπράμο-Παπανικολάου αλλά δε μπορώ να καταλάβω το κόψιμο Κατσίβελη. Θα πάμε δηλαδή με 3 γκαρντ, Σλου-Σπαν-Ζήση να βγάλουμε όλο το τουρνουά?! ο Περπέρογλου έπρεπε να μείνει έξω και στη θέση του ο Κατσίβελιτς. Προφανώς μέτρησε η επετηρίδα.

 

ΥΓ  Στηρίζω και εγώ τους  αδικημένους σταρ της Α1 Νίκο Παππά και  Βλάντο Γιανκοβιτς. Τι παραπάνω έχουν δηλαδή ο Μπράμος, ο Σλούκας και ο Παπανικολάου? Μόνο κάποιες φουλ σεζόν στο κορυφαίο ευρωπαικό  επίπεδο και κανα MVP τελικού ευρωλίγκας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Περιεργη επιλογη, απο την αλλη ο Μπραμος μετακομιζει μονιμα στο 2 και κανουμε προσευχη να μην παθει κανεις απο την 3αδα τιποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και την μπαλα θα την κατεβαζω εγω απο τον καναπε μου?

1η φορα βλεπω ομαδα με τοσα forward να την δινουν φαβορι...Βασικα εχω δει και αλλη μια αλλα αυτη λεγοταν Team USA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι αλλα ο μπραμος δεν κατεβαζει μπαλα ουτε σε παιδικο. Ο Κατσιβελης δεν χωρουσε πλαγιος. Ο Κατσιβελης ειναι καθαρος ασσος και τιποτε αλλο αυτη την στιγμη. Ο Σλουκας ειναι ασσοδυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε 3 παιχτες να κατεβαζουν και να οργανωνουν το παιχνιδι μας, εκ των οποιων οι 2 ειναι πιο επιρρεπεις στην μλκια κι απο 12χρονο εφηβο που μολις την ανακαλυπτει και ο αλλος εχει ταβανι, δεν ξερω τι μπορει να περιμενουμε. Θυμαμαι παντως οτι το 2ο (και πιο προσφατο και τελευταιο μεχρι στιγμης) ευρωπαικο το σηκωσαμε χαρη στα πολλα ποιντ γκαρντ που ενιοτε τα απλωνε απο τις θεσεις 1-3. Τωρα αποτι φαινεται το σχεδιο ειναι να απλωνει τα φοργουορντ σε αυτες τις θεσεις. Περπερογλου δυαρι, Μπραμος οργανωτης και τετοια (στην περιπτωση που καποιος απτους 3 γκαρντ εχει προβλημα με φαουλ ή απλα τραυματιστει).

 

Παντως ο DKNI καλα τα λεει. Ο Τρινκερι για μας δουλευει. Εχει να φαει 35λεπτο ο Σπανουλης σε αυτο το ευρωμπασκετ...Θα φαει καλα. Σαν τα 40λεπτα που εφαγε ΔΔ πριν πει "τελος η εθνικη"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Νορμαλ χρόνο συμμετοχής είχε ο Διαμαντίδης http://turkey2010.fiba.com/pages/eng/fe/10/fwcm/player/p/eid/4728/pid/34424/rid//sid/4728/tid/291/profile.html εκτός το τελευταίο ματς με την Ισπανια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νορμαλ χρόνο συμμετοχής είχε ο Διαμαντίδης http://turkey2010.fiba.com/pages/eng/fe/10/fwcm/player/p/eid/4728/pid/34424/rid//sid/4728/tid/291/profile.html εκτός το τελευταίο ματς με την Ισπανια.

 

Και ο Σπανουλης με τις Βοσνιες νορμαλ χρονους θα εχει προφανεστατα. Με τις Ισπανιες που θα του φυγει το κλαπετο ομως, θα ειναι ωραια :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ε, σιγα. Θα παρει καμια αδεια απο τον Μπαρτζωκα και όλα καλα. Ο Σκολα τι να πει που παιζει και 82 παιχνιδια στο ΝΒΑ; http://turkey2010.fiba.com/pages/eng/fe/10/fwcm/player/p/eid/4728/orderby//pid/22714/rid/7731/sid/4728/tid/237/profile.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...