Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33€ διαφορά,με άλλη cpu,ανάλυση,μπαταρία,Bluetooth,extra,δεν τα λες και ασύγκριτα :)

απ'ότι μου είπε χρήστης έχει και gps :shifty:

πρέπει όμως να έχει μεταφορικά από chinavasion,αν ξέρει κάποιος ας μας πει.

 

Τους έστειλα mail, οτι σε περίπτωση που δεν έχει GPS να ακυρώσουν την παραγγελία.

Δεν το είχα προσέξει...

 

Τι ώρες ανοίγουν τα κινεζομάγαζα, να τους το στείλω και σε chat, μη κάνουν καμιά

μαλακία και μου το στείλουν.

Υπάρχει δυνατότητα στο paypal να παγώσω την πληρωμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αυτό το site είναι αξιόπιστο?

2-3 παραγγελιες που ειχα κανει παλιοτερα ,εκτος οτι αργησανε σε λογικα πλαισια (20-25)μερες δεν ειχα κανενα αλλο προβλημα....

 

 

 

και να ρωτησω και κατι για μενα ,το registered airmal του geekbuying με τι ειναι ,china post η singapure post???

αν εχει παρει δεμα καποιος με αυτον τον τροπο ας μου πει παρακαλω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπε MHL: http://en.wikipedia.org/wiki/Mobile_High-Definition_Link

 

Παραδείγματα Snapdragon κινητών με MHL: Xiaomi MI-2 & Xiaomi MI-3

Για να συνδεθούν με TV απαιτείται αντίστοιχο καλώδιο, όπως: http://www.magicbazaar.net/en/eur/accesories/accessories-Xiaomi-Mi2S/Xiaomi-Mi2-Mi2S-MicroUSB-HDMI-Cable-MHL

 

Thanks δεν το είχα ψάξει γι αυτό το πρότυπο. Αχ, αυτό το Mi2 με στοιχειώνει, έχει ότι θέλω και είναι και σχετικά παλιό. Δεν ξέρω τι να κάνω, να το πάρω καινούργιο, μεταχειρισμένο ή να περιμένω καινούργια Snapdragon από Xiaomi;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

και να ρωτησω και κατι για μενα ,το registered airmal του geekbuying με τι ειναι ,china post η singapure post???

αν εχει παρει δεμα καποιος με αυτον τον τροπο ας μου πει παρακαλω...

Singapore και η συσκευασια του geekbuying δεν παιζεται !!!

Επεξ/σία από snapy13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλοι καλησπέρα. 

Μετα από πολλές ώρες διάβασμα εδώ και σε άλλα φορουμ, μπορώ να πώ οτι έχω χάσει την μπάλα!

Ψάχνω για ταμπλετ στις 8 ιντσες μέχρι 120 -130 ευρώ (προς τα κάτω θα ήταν καλήτερα!)

 

;Eχω δεί τα Chuwi V88 και ONDA V812

 

 

Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλοι καλησπέρα. 

Μετα από πολλές ώρες διάβασμα εδώ και σε άλλα φορουμ, μπορώ να πώ οτι έχω χάσει την μπάλα!

Ψάχνω για ταμπλετ στις 8 ιντσες μέχρι 120 -130 ευρώ (προς τα κάτω θα ήταν καλήτερα!)

 

;Eχω δεί τα Chuwi V88 και ONDA V812

 

 

Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι? 

 

Έχω το chuwi και είμαι πολύ ευχαριστημένος, αλλά έχω διαβάσει πως πολλά έχουν προβλήματα με τη φόρτιση http://www.insomnia.gr/topic/487388-chuwi-v88/page-4?do=findComment&comment=52585724

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλοι καλησπέρα. 

Μετα από πολλές ώρες διάβασμα εδώ και σε άλλα φορουμ, μπορώ να πώ οτι έχω χάσει την μπάλα!

Ψάχνω για ταμπλετ στις 8 ιντσες μέχρι 120 -130 ευρώ (προς τα κάτω θα ήταν καλήτερα!)

 

;Eχω δεί τα Chuwi V88 και ONDA V812

 

 

Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι? 

pipo U8

sale

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

αν έχει κάποιος το Lenovo a660 και γνωρίζει από root/flash και γενικά ασχολείται και δεν βαριέται να με βοηθήσει μπορεί να μου στείλει στο inbox ?

 

Το έχω πάρει από minideal το καλοκαίρι και τρώει σκάλωμα σε συγκεκριμένα σημεία και κάνει ρεσταρτ. Όχι συνέχεια αλλά όσο να ναι είναι εκνευριστικό. Καθώς δεν έχω δει κάποιος άλλος να έχει το συγκεκριμένο πρόβλημα κοιτάω να δω τι άλλο μπορώ να κάνω αφού factory settings κλπ τα έχω δοκιμάσει.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα 

μηπως εχει παραλαβει κανεις κατι που παρηγειλε μετα τις 5 δεκεμβρη απο τα γνωστα κινεζικα καταστηματα με δωρεαν μεταφορικα; Γιατι με την deutchepost εχει κολησει στην σιγκαπουρη κατι που εχει σταλει απο τον Οκτωβρη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

αν έχει κάποιος το Lenovo a660 και γνωρίζει από root/flash και γενικά ασχολείται και δεν βαριέται να με βοηθήσει μπορεί να μου στείλει στο inbox ?

Δεν το εχω αλλα λογικα εδω θα βρεις λυση σε αυτο που ζητας

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=362582

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ  vizolver για την άμεση απάντηση.

 

 Τελικά κατέληξα σε αυτό! Φαινεται πολύ καλό και έκανα την παραγγελία. 

Από που το παρήγγειλες; είναι αξιόπιστο το dealsprime.com ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω πως παραγγελνετε απο κινα ταμπλετες και δε φοβαστε τελωνειο...

Ειδικα τις ακριβες πανω απο 100 ευρω. ξερω ερχονται με απλο ταχυδρομειο κτλ αλλα προσωπικα το σκεφτομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...