Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

rnd to Xiaomi Μι2 έχεις να φανταστώ;

 

Από τότε που ανακοινώθηκε το πρώτο Xiaomi εντυπωσιάστηκα και ήθελα να το αποκτήσω. Εξαιρετικά χαρακτηριστικά σε χαμηλή τιμή. ΟΧΙ στα €500άρικα, πόσο μάλλον στα €700άρικα. Τώρα έχω το Xiaomi Mi2S 32GB με Snapdragon 600. Σκεφτόμουν το Mi3 αλλά φημολογείται Mi3S την άνοιξη με επανασχεδιασμένο μικρότερο σασί και μεγαλύτερο επεξεργαστή. Βέβαια υπάρχει και το θέμα του μεγαλύτερου μεγέθους που είναι μεν απολαυστικό αλλά οριακό. Μέχρι τότε το εκπληκτικό Mi2S κάνει τη δουλειά του (για να μην πω και για κάνα δυο χρόνια ακόμα). Είναι και μικρό και χωράει σε όλες τις τσέπες. Σε συνδυασμό με τη δερμάτινη θήκη του είναι εξάρτηση...

 

Έχω παραγγείλει ένα Hongmi και ένα Mi3 για λογαριασμό φίλων, αλλά δεν ξέρω πότε και αν θα παραλάβω το Mi3. Το Mi3 64GB δεν το βλέπω να κυκλοφορεί σύντομα και σύμφωνα με το ibuygou έχει πλέον εξαντληθεί και το Mi3 16GB στο εργοστάσιο. Το ibuygou προτείνει αντικατάσταση των Mi3 64GB με Mi3 16GB και ελλείψει των δεύτερων με ZTE Nubia Z5S ή Gionee Elife E7. Τα θεωρεί αντίστοιχα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια βρηκε κανεις κατι για root στο icoo;

ναι, γινεται απο το pc με την εφαρμογη vroot, κοιτα στο youtube για κανα βιντεο οδηγο γιατι η εφαρμογη βγαινει μονο στα κινεζικα.

 

θελει και drivers για να συνδεθει στο pc. κανονικα δεν υπαρχουν drivers για αυτο, αλλα παιζει κανονικα με καποιους της zte με ιδιο cpu, δεν θυμαμαι ακριβως ποιους γιατι  τους εχω αποθηκευμενους σε αλλο pc απο αυτο που ειμαι τωρα.

αν δεν τους βρεις μπορω να το κοιταξω και να σου πω ποιοι ακριβως ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχουν οι τιμές!

 

http://promotion.geekbuying.com/promotion/super_savings_2014

Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι σημαινει το "First come, first serve"

Δλδ μονο ο πρωτος που θα το παραγγειλει θα το παρει;

Ψηνομαι για ενα που θα εχει τις επομενες μερες.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χρονόμετρο/αντίστροφη μέτρηση δεν στο έβγαλε; δεν έχουν αρχίσει ακόμη οι προσφορές.

Σε 12h 07'


Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι σημαινει το "First come, first serve"

Δλδ μονο ο πρωτος που θα το παραγγειλει θα το παρει;

Ναι και με την προϋπόθεση να πληρώσει μέσα σε 5' αλλιώς πάει στον επόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και με την προϋπόθεση να πληρώσει μέσα σε 5' αλλιώς πάει στον επόμενο.

:shock:  Σοβαρα; Μονο ο πρωτος θα το παρει μισοτιμης;

Ερεεεεε γλεντια......

Ας εδιναν πχ 100 κομμάτια μισοτιμης, οχι ο πρωτος μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yep, προφανώς όπου δεν αναφέρονται τεμάχια πρόκειται μόνο για ένα, μιας και γράφουν:

 

1. Geekbuying will Release First-hand Information here  

2. Deal for $0.01 and Half price will change when Existing one is sold out  

3. Deal for $0.01 and Half price will not be updated during 6:00 PM -10:00AM EST

4. Deal for Half price $19.99 MK808 10 pcs will be available at 10 AM GMT+8

5. Catch the $0.01 or Half Price deal, you have to pay the order in 5 minutes, or the stock reserved for you will be released for others.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα τη γνωμη μου, οχι  αλλα κοιτα κι αυτο εδω http://bit.ly/1eKBkmM    χωρις 3G ομως.

 

ευχαριστω για την απαντηση.

 

απο οτι βλεπω ειναι ιδιο στα χαρακτηριστικά, αλλα λιγο φτηνοτερο επειδη δεν εχει 3G

 

ειναι για ενα φιλο μου, οποτε επειδη δεν ξερω την μαρκα και επειδη μαλλον το θελει και 3G, θα μεινουμε στην αρχικη προταση (οπως ειπες κι εσυ)

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Yep, προφανώς όπου δεν αναφέρονται τεμάχια πρόκειται μόνο για ένα, μιας και γράφουν:

 

1. Geekbuying will Release First-hand Information here  

2. Deal for $0.01 and Half price will change when Existing one is sold out  

3. Deal for $0.01 and Half price will not be updated during 6:00 PM -10:00AM EST

4. Deal for Half price $19.99 MK808 10 pcs will be available at 10 AM GMT+8

5. Catch the $0.01 or Half Price deal, you have to pay the order in 5 minutes, or the stock reserved for you will be released for others.

 

 

Λέει για stock, όχι για existing one, ας ελπίσουμε να είναι διαθέσιμα περισσότερα απο ένα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε έχασα, που λέει για στοκ;

Τα παραπάνω τα γράφουν στη σελίδα της αντίστροφης μέτρησης όπου θα εμφανιστούν όλες οι προσφορές οπότε αναφέρεται σε αυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε έχασα, που λέει για στοκ;

Τα παραπάνω τα γράφουν στη σελίδα της αντίστροφης μέτρησης όπου θα εμφανιστούν όλες οι προσφορές οπότε αναφέρεται σε αυτές.

Μάλλον έχεις δίκιο, στο 2. λέει Deal for $0.01 and Half price will change when Existing one is sold out α και στο 5. αναφέρει  για stock αλλά προφανώς του existing one. Τα ζώα μου αργά... σε μένα πάει... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...