Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@s2117 ευχαριστώ πολύ. Μάλλον από merimobiles θα ψωνίσω.

Το βασικό πρόβλημα του dx ειναι οτι εχει αθλιο support. Οι τυποι λένε οτι να ναι απλά για να σε ξεφορτωθουν και ταυτοχρονα να τους βαλεις 5 αστερια. Δεν εχεςι προβλημα σε refund αν δε το στειλουν ,αλλα γενικά το καταστημα δε μπορεις να πεις οτι σκίζει από αξιοπιστία,και δε βγαζεις ακρη ευκολα. 

Οπότε καλυτερα από αλλού..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεει κανενα; Εστω για πλακα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτά ψάχνω και εγώ, μάπα είναι, εκτός αν το θες για τέρμα απλή χρήση. 

Ναι κριμα.

Ολα εχουν 512 ram + 4gb rom και σχεδον ανυπαρκτη καμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μ αρεσει η προσφορα αλλα να επερνε κανενα και δυο καρτες sim? σ αυτην την τιμη τοτε κατι γινετε.................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι κάτι καινούριο και δεν είναι προσφορά.

 

Αυτό το μοντέλο με τον Α13 allwinner+αυτα τα specs είναι τόσο σούπα σε όλα τα κινέζικα σάιτ -και όχι μόνο- με αυτή την τιμή (κάποτε έπαιζε και ~10$ κάτω), το λιγότερο τον τελευταίο 1,5 που κοιτάζω εγώ τουλάχιστον στους κινέζους. Υπάρχουν πολλά βίντεο στο YT για να δείτε πως τρέχει. Δεν ξέρω πως την έχουν δει τους τελευταίους μήνες και όλοι ανεβάσανε την τιμή στο 50αρικο αντί να έχει πάρει την κατιούσα όπως και θα 'πρεπε. To ακόμη πιο ωραίο είναι που τα βάζουν και στα deals του ebay στο 50ρικο ως και καλά με ~40% έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 512 ram θα σουυυυρνεται.

Παρε καλυτερα κανα με 50$, μονη διαφορα τα gb rom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό Link.png Site: Xiaomi M2 είναι για τα δικά μας δίκτυα?

 

Μάλλον για ξεστοκάρισμα είναι αλλά στα 279 δεν είναι και άσχημο (θέλει και 13 ντόλαρς για μεταφορικά αλλά είναι πάλι πιο φθηνό από το άλλο έμπιστο όσον αφορά τη γνησιότητα των xiaomi, merimobiles).

 

Θα βοηθούσε πάρα πολύ αλλά ακόμα δεν έχω κατασταλάξει αν θα πάρω το Xiaomi MI2s ή το Meizu MX2 :unsure:

 

Άλλο το Xiaomi M2, άλλο το Xiaomi M2s (άλλος επεξεργαστής και κάμερα).

 

Υπάρχει Xiaomi M2 16GB, M2 32GB, M2s 16GB και M2s 32GB.

 

Η ανωτέρω προσφορά αφορά ξεστοκάρισμα Xiaomi M2 16GB σε τιμή US$ 279.99 (EU€ 207.19).

 

Υπάρχει επίσης και το Xiaomi M2s 32GB, αλλά σε τιμή US$ 344.99 (EU€ 255.29).

 

Θεωρητικά κατασκευάζονται δύο μοντέλα, το M2s που υποστηρίζει ευρωπαϊκά δίκτυα και το M2sc που υποστηρίζει και ευρωπαϊκά και αμερικανικά δίκτυα. Το M2s υποτίθεται ότι είναι φθηνότερο του M2sc, αν και στα καταστήματα πουθενά δεν αναφέρεται ρητά ποιό μοντέλο διατίθεται, οπότε μπορεί να παραγγείλεις M2s και να σου στείλουν M2sc. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα στη λειτουργία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

THL T100S SmartPhone MTK6592 Octa Core 8 Core Android 4.2 With 5.3 Inch FHD Screen NFC OTG (15$ discout code T100S)

THL T200 True Octa-Core Android 4.2 Phone-1080p HD Gorilla Glass,1.7GHz,2GB RAM 32GB ROM(20$ discount code: T200)

THL T5S SmartPhone MTK6582 Quad Core 1.3GHZ OGS Android 4.2 With 4.7inch QHD Screen(15$ discount code T5S)

THL T5 SmartPhone Android 4.2 MTK6572W Dual Core With 4.7inch QHD Screen(5$ discount code:T5)        

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο το Xiaomi M2, άλλο το Xiaomi M2s (άλλος επεξεργαστής και κάμερα).

 

Υπάρχει Xiaomi M2 16GB, M2 32GB, M2s 16GB και M2s 32GB.

 

Η ανωτέρω προσφορά αφορά ξεστοκάρισμα Xiaomi M2 16GB σε τιμή US$ 279.99 (EU€ 207.19).

 

Υπάρχει επίσης και το Xiaomi M2s 32GB, αλλά σε τιμή US$ 344.99 (EU€ 255.29).

 

Θεωρητικά κατασκευάζονται δύο μοντέλα, το M2s που υποστηρίζει ευρωπαϊκά δίκτυα και το M2sc που υποστηρίζει και ευρωπαϊκά και αμερικανικά δίκτυα. Το M2s υποτίθεται ότι είναι φθηνότερο του M2sc, αν και στα καταστήματα πουθενά δεν αναφέρεται ρητά ποιό μοντέλο διατίθεται, οπότε μπορεί να παραγγείλεις M2s και να σου στείλουν M2sc. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα στη λειτουργία.

 

Τα διαφορετικά μοντέλα τα είχα δει, αλλά τις υπόλοιπες πληροφορίες δεν τις γνώριζα. Θενκς!!

 

Όσο το έψαξα κι εγώ αυτό κατάλαβα, ότι πρόκειται για ξεστοκάρισμα.

 

Τελικά παρήγγειλα το κόκκινο ρύζι της xiaomi, μιας και είναι η πρώτη αγορά από κίνα, και μάλλον με καλύπτει για αυτά που θέλω τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα διαφορετικά μοντέλα τα είχα δει, αλλά τις υπόλοιπες πληροφορίες δεν τις γνώριζα. Θενκς!!

 

Όσο το έψαξα κι εγώ αυτό κατάλαβα, ότι πρόκειται για ξεστοκάρισμα.

 

Τελικά παρήγγειλα το κόκκινο ρύζι της xiaomi, μιας και είναι η πρώτη αγορά από κίνα, και μάλλον με καλύπτει για αυτά που θέλω τώρα.

καλο το κόκκινο ρύζι το ψήνω και εγώ... αλλα σκέφτομαι αν χρειαστώ 3g τι κάνω? σίγουρα θα είναι ταλαιπωρία σε πιο αργό internet..αυτό μονο με κάνει να δειλιάζω να το πάρω...από που το παρήγγειλες και ποσο σου βγήκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...