Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ξερει κανεις αν το παρακατω tablet ειναι αξιολογο;

 

http://www.chinavasion.com/china/wholesale/Android_Tablets/8-9_Android_Tablet_PC/9.7_Inch_Quad_Core_Android_4.2_Retina_Screen_Tablet_Revolution_-_2GB_RAM_1.6GHz_CPU_2048X1536_8000mAh_Battery_Black/

 

Η τιμη φαινεται πολυ καλη για 9,7".

 

To chinavasion γενικα τι λεει;

Ειναι αξιοπιστο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dx.com & fasttech.com αν δεν το εχει το geek

 

Ευχαριστώ.

Για το dx αν δεν κάνω λάθος λίγο πιο πίσω που διάβαζα γκρινιάζανε πολλοί.

Έχεις ψωνίσει από αυτά?

 

Το βρήκα και σε αυτά τα δύο sites:

Είναι καλά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια είναι τα καλύτερα 8άρια αυτή τη στιγμή;

Επίσης, στα 7άρια, υπάρχει κανένα που να θεωρείται ο "βασιλιάς", όπως ήταν παλιότερα το ainol fire ας πούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sijoune , εγώ από merimobiles ψώνισα κ περιμένω να φτάσει, από ότι έχω διαβάσει, είναι πολύ αξιόπιστα και τα 2 μαγαζιά.
Για το dx είχε βγει μια προσφορά που αγοράσαμε πολλοί και οι πιο πολλοί δεν τη λάβαμε και πήραμε χρήματα πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να παραγγειλω αυτο http://www.geekbuying.com/item/6-2-Inch-16-9-HD-Digital-Screen-800-480-2Din-Fixed-Panel-Design-Car-DVD-Player-GPS-FM-BT-AV-TV-IPOD-MP3--314831.html απο geekbuying αλλα το στελνουν μονο με courier dhl ems, ξερει κανεις τι παιζει με τελωνειο?θα πληρωσω σιγουρα μπορω να το αποφυγω και αν οχι ποσα περιπου ειναι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να παραγγειλω αυτο http://www.geekbuying.com/item/6-2-Inch-16-9-HD-Digital-Screen-800-480-2Din-Fixed-Panel-Design-Car-DVD-Player-GPS-FM-BT-AV-TV-IPOD-MP3--314831.html απο geekbuying αλλα το στελνουν μονο με courier dhl ems, ξερει κανεις τι παιζει με τελωνειο?θα πληρωσω σιγουρα μπορω να το αποφυγω και αν οχι ποσα περιπου ειναι???

αλλο DHL αλλο EMS .EMS ειναι οι ταχυμεταφορες των ελτα ,οποτε μου εχει ερθει δεμα με EMS εχω πληρωσει μονο γυρω στα 3 ευρω καποιο νταβαντζηλικι των ελτα  , τιποτα αλλο ,ουτε τελωνειο εχει σταματησει ουτε πουθενα και ηταν μεγαλο το δεμα (3 καμερες).Η DHL ειναι courier θα σταματησει σιγουρα  στο τελωνειο συμφωνα με αυτα που εχουν γραφτει κατα καιρους στο forum (δεν εχω προσωπικη εμπειρια).αυτα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα υπαρχουν δυο  cpu identifier το δευτερο ετρεξε και ηρθε η καρδια στην θεση της και μ αρεσει παρα πολυ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

εχω και ενα αλλο προβλημα με το PIPO βαζω το USB καλωδιο και το συνδεω με το pc αλλα δεν συνδεονται,καμια ιδεα?τωρα που τα λυνουμε ολα ευχαριστω

οκ λυθηκε και αυτο το προβλημα θελει το host

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...