Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μονο για κλησεις,

οχι και για κλησεις.

Τι εννοείς; μέσω android μου δίνει κανονικά δυνατότητα να χρησιμοποιήσω data μέσω της sim.

Πιστεύεις ότι δεν θα τραβήξει data (έστω και 2G) μέσα από το δίκτυο κινητής?

Θα το δοκιμάσω αύριο να πω σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν θέλω να υποστηρίξω το εν λόγω κατάστημα, εξάλλου κι εμένα το ίδιο που περιγράφεις μου έκαναν (ακύρωση). Απλά αν μιλάμε για paypal ως τρόπο πληρωμής, έχω την εντύπωση ότι δεν μπορεί να εκμεταλλευτεί ο πωλητής χρήματα με τον τρόπο που αναφέρεις. Ας με διορθώσει όποιος γνωρίζει καλύτερα.

 

Δε ξερω τι ισχυει για καποιον που εχει τετοιο ογκο συναλλαγων με Paypal. Προφανως κατι ευνοικοτερο από καποιον ιδιωτη.

Για εναν ιδιωτη παντως τα χρηματα απελευθερωνονται 21 μερες μετα αρα ναι κάτι μπορει να κερδισε μιας και οι ακυρωσεις ηρθαν αρκετές μέρες αργότερα.  Αν επειδη ειναι μεγαλος πελάτης υπάρχει και καποια καλυτερη συμφωνια τότε το κερδος ειναι μεγαλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς; μέσω android μου δίνει κανονικά δυνατότητα να χρησιμοποιήσω data μέσω της sim.

Πιστεύεις ότι δεν θα τραβήξει data (έστω και 2G) μέσα από το δίκτυο κινητής?

Θα το δοκιμάσω αύριο να πω σίγουρα.

φυσικά και δεν είναι μόνο για φωνή, έχει sms και gprs/edge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες να μη γνωριζω αυτα που γραφεις? Επικαλουμαι τι μου ειπε το live chat σχετικα με διαθεσιμότητες κατι που εγραψα και σε προηγουμενες σελιδες. Για το icoo δε ξερω αλλα για το cube ακριβως αυτο που γραφεις ρωτησα. Απο τη στιγμη που φαινεται διαθεσιμο (αλλα και πιο ακριβο) γιατι δε μου στελνουν το ιδιο αφου ειναι ιδιο προιον

Και κατι ακομα τι θα πει δεν ηθελε να πουλησει? Αν δεν ηθελε να πουλησει να μη τα ειχε στη σελιδα με χαμηλοτερη τιμη. Τι σοι τακτικη ειναι αυτη που τη δικαιολογεις κιολας με τη φραση αναγκαστικο refund.. Eπιμενω οτι ειναι βρωμομαγαζο και τσαμπα να δωσει ενα προιον δε μπενω καν σε διαδικασια

και από μενα ποτέ ξανα dx.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί αυτό από Ελλάδα είναι?

πάρε το moto G από amazon.uk αν το βιάζεσαι και τα ρέστα κάντα σουβλάκια

αν δεν βιάζεσαι οι εναλλακτικές είναι δεκάδες από κίνα ,όρεξη να χεις να ψάχνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτά 280 με 290 ευρώ έχουν galaxy s3 και nexus 4 χωρίς να είναι σε προσφορά αυτή την στιγμή

Επομένως αυτό που λες με 217 vfm δεν είναι σίγουρα (το αντίθετο μπορεί).

Τώρα από την στιγμή που δεν σου αρέσει το G (στα 167 ευρώ) δεν μπορώ να σε βοηθήσω ,έχουμε τελείως διαφορετικό γούστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PIPO M6 Pro vs PIPO M9 Pro ίδια χρήματα,ποιο από τα δύο;

 

Διαφορές απ'ότι βλέπω:

Μ6->2048Χ1536 4:3 Retina   M9->1920X1200 16:10 IPS

M6->Battery 10000mAh         M9->Battery 7600mAh

Δεν βλέπω κάτι άλλο βασικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας!
Ψάχνω ένα οικονομικό τάμπλετ στις 10". Διαθέτω μέχρι 150€.

Η χρήση θα είναι για σερφάρισμα στο ίντερνετ, διάβασμα βιβλίων και καμία ταινιούλα.

  • Οπότε με νοιάζει η οθόνη να είναι αξιοπρεπής (ανάλυση, απόκριση)
  • Google Play
  • Επίσης + για μένα θα είναι να έχει υποστήριξη στο XDA

Υπάρχει τίποτα που να με καλύπτει σε αυτά τα λεφτά?
Με μία πρόχειρη αναζήτηση στο skroutz έχω αυτά τα αποτελέσματα. Δεν έχω θέμα να αγοράσω από εξωτερικό αρκεί να είναι αξιόπιστο το κατάστημα.

Με ενδιαφέρουν πολύ επίσης, γνώμες από άτομα που έχουν ήδη στην κατοχή τους τάμπλετ σε αυτή την κατηγορία.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας!

Ψάχνω ένα οικονομικό τάμπλετ στις 10". Διαθέτω μέχρι 150€.

 

Η χρήση θα είναι για σερφάρισμα στο ίντερνετ, διάβασμα βιβλίων και καμία ταινιούλα.

  • Οπότε με νοιάζει η οθόνη να είναι αξιοπρεπής (ανάλυση, απόκριση)
  • Google Play
  • Επίσης + για μένα θα είναι να έχει υποστήριξη στο XDA

Υπάρχει τίποτα που να με καλύπτει σε αυτά τα λεφτά?

Με μία πρόχειρη αναζήτηση στο skroutz έχω αυτά τα αποτελέσματα. Δεν έχω θέμα να αγοράσω από εξωτερικό αρκεί να είναι αξιόπιστο το κατάστημα.

 

Με ενδιαφέρουν πολύ επίσης, γνώμες από άτομα που έχουν ήδη στην κατοχή τους τάμπλετ σε αυτή την κατηγορία.

Ευχαριστώ.

Απο Ελλαδα κοίτα και της octabit , θεωρούνται καλά για κινέζικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας!

Ψάχνω ένα οικονομικό τάμπλετ στις 10". Διαθέτω μέχρι 150€.

 

Η χρήση θα είναι για σερφάρισμα στο ίντερνετ, διάβασμα βιβλίων και καμία ταινιούλα.

  • Οπότε με νοιάζει η οθόνη να είναι αξιοπρεπής (ανάλυση, απόκριση)
  • Google Play
  • Επίσης + για μένα θα είναι να έχει υποστήριξη στο XDA

Υπάρχει τίποτα που να με καλύπτει σε αυτά τα λεφτά?

Με μία πρόχειρη αναζήτηση στο skroutz έχω αυτά τα αποτελέσματα. Δεν έχω θέμα να αγοράσω από εξωτερικό αρκεί να είναι αξιόπιστο το κατάστημα.

Αυτό μάλλον να το ξεχάσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...