Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μου η μαρκα ειναι ...cheerlink !!!

Ακομα και εγω που ασχολουμαι με κινεζικα δεν την εχω ακουστα.Παρε κατι που να ειναι γνωστη κινεζικη φιρμα οχι οτι να'ναι.

Σωστά τα λες και σε ευχαριστώ,αλλά τα χρήματα;

Αυτό έχει κάποια στάνταρ που θέλω(10"-GPS,Bluetooth) και στα χρήματα αυτά δεν βρήκα κάτι αντίστοιχο...

Ίδωμεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

To THL w100 αξίζει ή είναι προτιμότερο ένα Moto G;

 

Eπίσης το site αυτό είναι έμπιστο;

http://www.e-smartbuy.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=2163&category_id=187&option=com_virtuemart

το w100s είναι αρκετά καλό, υστερεί στο μοτορόλλα στη φωτογραφία και στο gps αλλά όχι μεγάλη διαφορά. Ακόμη το μοτορ έχει τεράστια μπαταρία αλλά δεν παίρνει επέκταση μνήμης. Σκέψου λίγο τα θέματα εγγύησης και τη διαφορά τιμής. Το ένα έχω (w100s) εγώ το άλλο η γυναίκα μου (ΜΟΤΟΡΌΛΑ)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γνώμη έχετε για το vollo vx98? Εχει βρει κανεις κανα ολοκληρωμενο review? Κάποια άτομα παραπονούνται για reboot του κινητου όταν πανε να κανουνε κάποια κλήση, αλλά φαίνεται ότι ειναι μεμονωμένα και πρεπει να χει σχεση με το wcdma/gsm γιατι δεν συμβαίνει σε όλους. Εχετε να προτεινεται κανα άλλο κινητο παρομοιων χαρακτηριστικων σε αυτά τα λεφτα, δλδ 4core,1gb ram και κάτω απο 100$ απο έμπιστο μαγαζι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τελικά το Icoo έχει και GPS!  :whistle:

Ποιο icoo φίλε μου;
To tablet των 21 ευρώ που γονάτισε τό φόρουμ των κινεζικών φίλε μου. Παρέλαβα κ εγώ χτες για φίλο αλλά δεν το άνοιξα ακόμη. Χαζομάρα που δεν πήρα κ για μένα τελικά...Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To tablet των 21 ευρώ που γονάτισε τό φόρουμ των κινεζικών φίλε μου. Παρέλαβα κ εγώ χτες για φίλο αλλά δεν το άνοιξα ακόμη. Χαζομάρα που δεν πήρα κ για μένα τελικά...Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Φίλε μου σε ποιο μοντέλο αναφέρεσαι και από που το πήρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι μέ κινητό είναι δύσκολο να ποστάρω link. Δες λίγες σελίδες πίσω εδώ που είμαστε.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα καλη χρονια σημερα παρελαβα στην Κρητη το PIPO M9 PRO 3G  ταχυδρομηθηκε 6/12/13 και ηλθε σημερα.Το βαζω στην πριζα να γεμιση και ποση ωρα για πρωτη και δευτερη φορα η το ανοιγω κατεθειαν περιμενω βοηθεια ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ φιλε μου το ανοιγω ενω φορτιζει και περιμενω να φτασει 100% ευχαριστω γιατι νομιζα οτι πρεπει να ειναι κλειστο και να φορτιζει και τις δυο πρωτες φορες 12 ωρες


Θεωρω υποχρεωση μου να σας ευχαριστησω ολους για τις συμβουλες σας και που μου ειπατε ποιο pipo να παρω σας ευχαριστω να ειστε καλα καλη χρονια και παντα χαρες.Η μπαταρια ηταν 100% γεματη απο Κινα και μολις συνδεθηκε μου ζητησε να κανει αναβαθμιση και το αφησα ειναι ολα οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που μου στειλαν http://img706.imageshack.us/img706/9992/7ue3.jpg μαζι με το PIPO τι ειναι?ευχαριστω

θυμιζει πολυ το εξαρτημα που δινουν με το iphone για να βγαζεις τη sim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...