Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίζει κάποια προσφορά από Κωτσόβολο για tablet στα 100 ευρώ; Το είδα νομίζω στην τηλεόραση αλλά δεν μπορώ να το βρω στο site τους. Την είδε κανείς άλλος και σε ποιο tablet αναφέρεται; (νομίζω ένα lonovo). Αν κανείς την είδε και γνωρίζει, αξίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2013-12-28 19:24, Item in conta Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ, Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

2013-12-28 16:04, Receive Item At Office Of Exchange, IPS

2013-12-10 15:35, Item in conta IPS, IPS

 

 

 ο αη-βασιλης βρισκεται στο  ..αεροδρομιο και κατευθυνεται προς την πολη μου...χοχοχοχο

μαλλον θα ειμαι ο πρωτος...

 

λογικά θα είσαι ο πρώτος.....

που τσέκαρες το tracking number;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Παίζει κάποια προσφορά από Κωτσόβολο για tablet στα 100 ευρώ; Το είδα νομίζω στην τηλεόραση αλλά δεν μπορώ να το βρω στο site τους. Την είδε κανείς άλλος και σε ποιο tablet αναφέρεται; (νομίζω ένα lonovo). Αν κανείς την είδε και γνωρίζει, αξίζει;</p>

 

Στον κωτσόβολο (νέας Ιωνίας) ήμουν χτες , είχαν ένα μεγάλο κλουβί με το lenovo a1000 στα 109 ευρώ , ψάξε λίγο μέσω skroutz σε τι τιμή παίζει σε άλλα μαγαζιά να δεις αν συμφέρει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον κωτσόβολο (νέας Ιωνίας) ήμουν χτες , είχαν ένα μεγάλο κλουβί με το lenovo a1000 στα 109 ευρώ , ψάξε λίγο μέσω skroutz σε τι τιμή παίζει σε άλλα μαγαζιά να δεις αν συμφέρει .

Μονο ακουσα τη διαφημιση αλλα φεν ειδα το ταμπλετ. Προφανως ειναι προσφορα που ισχυει απο αυριο και θα υπαρχει και στο site μεχρι το μεσημερακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει κάποια προσφορά από Κωτσόβολο για tablet στα 100 ευρώ; Το είδα νομίζω στην τηλεόραση αλλά δεν μπορώ να το βρω στο site τους. Την είδε κανείς άλλος και σε ποιο tablet αναφέρεται; (νομίζω ένα lonovo). Αν κανείς την είδε και γνωρίζει, αξίζει;

 

Στον κωτσόβολο (νέας Ιωνίας) ήμουν χτες , είχαν ένα μεγάλο κλουβί με το lenovo a1000 στα 109 ευρώ , ψάξε λίγο μέσω skroutz σε τι τιμή παίζει σε άλλα μαγαζιά να δεις αν συμφέρει .

 

Και στο φυλλάδιο της Wind αναφέρεται το Lenovo A1000L στα 99 ευρώ (ανάμεσα σε άλλα). Είναι στη μέση της σελίδας 36.

Του Κωτσόβολου είναι το A1000.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περιπτωση που καποιος παρελαβε η περιμενει να παραλαβει απο minideal το jiayu g3 στη τιμη 99$ και θελει να το δωσει ας επικοινωνησει μαζι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks παιδιά για το lenovo a1000. αλλά από ό,τι καταλαβαίνω δεν είναι και καμιά τρελή προσφορά, έτσι;

Άν κοιτάς και την αγορά της Άπω Ανατολής, υπάρχει με λίγα $ παραπάνω αυτό: http://www.pandawill.com/freelander-pd800-quad-core-rk3188-tablet-pc-97-retina-screen-android-41-2g-ram-bluetooth-dual-camera-silver-p73641.html

 

Που είναι τούμπανο για τα χρήματα του.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα είναι από 24-12 αεροδρόμιο λέει.

 

attachicon.gificoo.jpg

 

Δεν το βλέπω να παραλαμβάνω φέτος...

περιμενε το...., αυριο θα σκασει μυτη..!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα για το zopo zp998 ή γενικά για την αιτερία ξέρει κανείς ψίνωμαι να πάρω κανα κινέζικο High end καμία πρόταση ?

η εταιρια απο τις ελαχιστες καλες κινεζικες.

myphone gr δες το θεμα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν κοιτάς και την αγορά της Άπω Ανατολής, υπάρχει με λίγα $ παραπάνω αυτό: http://www.pandawill.com/freelander-pd800-quad-core-rk3188-tablet-pc-97-retina-screen-android-41-2g-ram-bluetooth-dual-camera-silver-p73641.html

 

Που είναι τούμπανο για τα χρήματα του.... 

Το έχεις φίλε μου ή κάποιος άλλος να μας πει(ς) εντυπώσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...