Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κι εμένα μου ήρθε το ακυρωτικό.

 

Στον λογαριασμό μου στο paypal φαίνεται η επιστροφή.

 

Στην τράπεζα (web - banking) πότε θα εμφανίζεται?

 

Νομίζω χρειάζεται 2-3 εργάσιμες, σωστά?

 

Ούτε κουπόνια, ούτε συγνώμη, ούτε τπτ οι βρωμιάρηδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γιατι το βλεπω 209$;;; Πρεπει να μαι μελος;

 

Αν το βάλεις στο καλάθι σου και στο πεδίο του κουπονιού γράψεις: M17 θα σου βγάλει την έκπτωση.... Τουλάχιστον εχθες που το δοκίμασα δούλευε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτελους ,το cube ηρθε μετα απο 35 μερες.

δευτερα παραλαβη.

 

Αυτα ειναι! Καλοριζικο. Ελεγξε το δεμα αν ειναι τα σωστα γραμμαρια και τραβηξε και βιντεο το ανοιγμα. Για την δικη σου ασφαλεια.\\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

φιλε μου καλησπερα ειχες δικαιο μου απαντησαν σημερα Dear Yiannis ,

Thank you for your contacting about this !
Sorry for the inconvenience ,
I have checked for you and find the item you want is not in stock now ,
Can you wait for a few days more and we send the item to you ,is it ok ?
Wait for your reply,
best regards
Coral
αμεσως απαντησα στο email τους οτι δεν ειναι οκ και να μου στειλουν τα λεπτα πισω,την ιδια στιγμη πηγα στο paypal και εκανα dispute Dec
17, 2013 (Transaction 148789589M2831223) γι αυτο σας παρακαλω μολις καποιος ρωταει και ιδικα καποιοι σαν εμενα που δεν γνωριζουν πολλα να δινετε οσο γινετε γρηγορα την βοηθεια σας,ευχαριστω παντως ,τι αλλο πρεπει να κανω?

 

Πρώτα απ`όλα να ηρεμήσεις και να ξανασκεφτείς την συμπεριφορά σου.

Γνωρίζεις δε γνωρίζεις το ίδιο πράγμα είναι εφόσον ρωτάς. Δεν βάζουμε ταμπέλες σε κανέναν.

 

2ον αν ψαχτείς με ηρεμία θα δείς οτι ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ PAYPAL. Έτσι για να μην υπάρχει αυτό το άγχος.

3ον θα περιμένεις να σου απαντήσουν για το refund απο μόνοι τους. Το οτι άνοιξες dispute δεν χρειαζόταν καν. Γιατί πρέπει να δίνεις εξηγήσεις και στο paypal τώρα.

Άσε να σου πούνε οτι πχ προχωράνε το refund και τέλος. Απλά λόγο τραπεζών και συναλάγματος και paypal θα αργήσει να δείς τα λεφτά σου πίσω στην κάρτα. Θέλει νομίζω 4 με 5 εργάσιμες όλη η διαδικασία στις τράπεζες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμενα ειναι dispatched to overseas (GR) απο τις 7 Δεκεμβρη (Merimobiles), αλλα ακομα τιποτα..!!!!

 

Είναι δυνατόν να είναι σε αυτή τη κατάσταση από 7 Δεκέμβρη?

 

Και εμένα μου έδειξε στις 17 Δεκέμβρη dispatched to overseas (GR)  και ήλπιζα να το πάρω μέσα στο 2013. Δηλαδή πόσες μέρες θέλουν στα ΕΛΤΑ να ανοίξουν τα δέματα από Κίνα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δυνατόν να είναι σε αυτή τη κατάσταση από 7 Δεκέμβρη?

 

Και εμένα μου έδειξε στις 17 Δεκέμβρη dispatched to overseas (GR)  και ήλπιζα να το πάρω μέσα στο 2013. Δηλαδή πόσες μέρες θέλουν στα ΕΛΤΑ να ανοίξουν τα δέματα από Κίνα? 

κι ομως μολις χτες, "φανηκε" στο ELTA Track N Trace,  στο Κ.Δ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ..!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο μάγκες!!!

 

Όποιος πάρει γραμμή καμιά καλή προσφορά από κινεζιές ας την ρίξει.

 

Χριστούγεννα έρχονται, μετά πρωτοχρονιά κάτι θα βγάλουν, δεν γίνεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xiaomi red rice μπαταρία : Είχα πει οτι θα έδινα μια ενημέρωση για την μπαταρία σήμερα. Έχουμε κ λέμε όταν το φορτισα για πρωτη φορά άντεξε μια μέρα αλλα με υπερβολική χρηση γιατί παντα όταν παίρνεις κάτι καινούργιο το λιωνεις (τουλαχιστον εγώ). Δεύτερο φορτισμα άντεξε δυο μέρες, με φουλ SMS/viber/τηλέφωνα/play store. Αρα για απλή χρηση άνετα βγάζει δυο μέρες, αν το ζορισεις βγαζει τουλαχιστον μια!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...