Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα τη γνώμη σας για ποιο από τα ακόλουθα προτείνετε... έδωσα το iphone 4s μου και λέω να δοκιμάσω την τύχη μου στην Κίνα...

 


 


 


 


 


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Θα ήθελα τη γνώμη σας για ποιο από τα ακόλουθα προτείνετε... έδωσα το iphone 4s μου και λέω να δοκιμάσω την τύχη μου στην Κίνα...
 
 
 
 
 

 

Κοίτα το xiaomi .... red rice http://www.to2c.com/xiaomi-hongmi-red-rice-wcdma-3g-android-4-2-mtk6589t-1-5ghz-dual-sim-with-4-7-inch-ips-capacitive.html

 

http://www.to2c.com/xiaomi-hongmi-smartphone-android-4-2-mtk6589t-1-5ghz-wcdma-3g-dual-sim-with-4-7-inch-ips-capacitive.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε και εγώ έχω κάποια ακύρωση μέχρι στιγμής από merimobiles,

αλλά ούτε και κάποιο tracking number, αφού η παραγγελία είναι ακόμα στο "Awaiting Fulfillment"

 

Αποτι μου ειπαν σε 2-3 ημερες ερχεται το tracking. Δεν χανεις κατι να τους μιλησεις μεσω online chat για να δεις τι θα γινει προκειμενου να γνωριζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποτι μου ειπαν σε 2-3 ημερες ερχεται το tracking. Δεν χανεις κατι να τους μιλησεις μεσω online chat για να δεις τι θα γινει προκειμενου να γνωριζεις.

 

Δεν με καίει ιδιαίτερα. Είχα σκοπό κάποια στιγμή να αγοράσω τάμπλετ αλλά δεν το βιαζόμουν.

Απλά έκατσε καλή τιμή και είπα να το κάνω, αν ακυρωθεί δεν έγινε και τίποτα.

Ας μην το γρουσουζέψω με το chat... :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μην βιαζεστε..! αυτην τη περιοδο εχουν γιορτες στην κινα και μπορει να υπαρξει αρκετη καθυστερηση..!!!  μην το ξεχνατε..!!

 

δεν ειναι Ελλαδα, που δουλευουν ολα ρολοι...!!!!!!! :P  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενω 2 παραγγελιες απο Κινα ( geekbuying kai To2c )

Εχουνε σταλει με singpost και μου γραφει Despatched to overseas  στις 9 και 10 Δεκεμβριου αντιστοιχα.

Δεν επρεπε να ειχαν φτασει ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενω 2 παραγγελιες απο Κινα ( geekbuying kai To2c )

Εχουνε σταλει με singpost και μου γραφει Despatched to overseas  στις 9 και 10 Δεκεμβριου αντιστοιχα.

Δεν επρεπε να ειχαν φτασει ? 

Μπορει να εχουν φτασει αλλα δεν εχει ανοιξει ο σακος που περιεχει το δεμα, λογω φορτου εργασιας. Μονο οταν τον ανοιξουν και σκαναριστει το δεμα θα δεις αλλαγη(οτι εχει φτασει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα παραλάβω από merimobiles.

Το λέω αυτό γιατί χθές, όταν έκανα την παραγγελία δεν πρόσεξα το κουπόνι "1st" για να πάρω εξτρα έκπτωση

και για τον λόγο αυτό τους έστειλα mail και τους ρωτούσα αν μπορεί να γίνει κάτι γι' αυτό.

 

Η απάντηση τους ήρθε σήμερα και είναι η εξης. 

 

 

Thank you for purchasing with us. We will give you a car charges and anti slip mat as a Christmas gift.
Thank you and happy holidays!
Jacqy

Θέλω να πω οτι αν ήταν να μου ρίξουν άκυρο, δεν θα το έκαναν μέσω αυτής της απάντησης, αντί να μου τάζουνε δώρα; Ωστόσο η παραγγελία μου είναι ακόμα στο "awating fuflilement"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενω 2 παραγγελιες απο Κινα ( geekbuying kai To2c )

Εχουνε σταλει με singpost και μου γραφει Despatched to overseas  στις 9 και 10 Δεκεμβριου αντιστοιχα.

Δεν επρεπε να ειχαν φτασει ? 

κι εμενα ειναι dispatched to overseas (GR) απο τις 7 Δεκεμβρη (Merimobiles), αλλα ακομα τιποτα..!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μην βιαζεστε..! αυτην τη περιοδο εχουν γιορτες στην κινα και μπορει να υπαρξει αρκετη καθυστερηση..!!!  μην το ξεχνατε..!!

Αρχες Οκτωβρη δεν ειναι που εχουν 1 βδομαδα αργια?

Παλι γιορτες εχουν? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπώσεις από XIAOMI RED RICE WCDMA : Πολύ καλό κινητό, γρήγορο, πολύ ωραία αίσθηση touch, δεν έχω βρει κάποιο πρόβλημα στις λίγες ώρες που το έχω στα χέρια μου. Δυνατά ηχεία, πολύ καλή πίσω κάμερα και μπροστινή. Επίσης αξίζει όσοι παίρνουν κινητά από Κινέζους να είναι ROOT, άλλη αίσθηση του κινητού :) Γενικά είμαι πολύ ικανοποιημένος σε σχέση με τα λεφτά που έδωσα και το κινητό που πήρα.  B)  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα ήθελα τη γνώμη σας για ποιο από τα ακόλουθα προτείνετε... έδωσα το iphone 4s μου και λέω να δοκιμάσω την τύχη μου στην Κίνα...
 
 
 
 
 

 

Δες και το 

THL W200
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...