Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχουν το θράσσος να μου πουν ότι πρέπει να πληρώσω τη διαφορά και ότι θα μου κάνουν και έκπτωση 10USD στη νέα τιμή!!

Δεν είχα σκοπό να κάνω καμία κίνηση, απλά να πάρω το refund.

Μετα όμως από αυτή την ατάκα τους θα ανοίξω dispute γιατί είναι η δεύτερη φορά που μου το κάνουν και δεν έχω ΚΑΜΙΑ όρεξη να περιμένω άλλες 3-4 μέρες για τα λεφτά μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το σκέφτομαι σοβαρά...

Και όχι για να το παραλάβω στη χαμηλή τιμή που το πλήρωσα, αλλά για να τους κοπεί λίγο η μαγκιά και εξυπνάδα που έχουν αποκτήσει απέναντι στον ευρωπαίo αγοραστή!

(Αν και τώρα που μιλάω μαζί τους συνεχίζουν το δούλεμα / κλάψα)

 

Τέσπα... Τι να πεις... Ας πάρω εγώ τα λεφτά μου πίσω και άμα ξαναπαραγγείλω από merimobiles (εκτός αν βγάλει πάλι καμία καλή 'προσφορά') να μου σφυρίξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ενημερώσω ότι το tablet των 20ευρώ απο dx έχει ξεκινήσει πλέον το ταξίδι απο Σιγκαπούρη για Ευρώπη σύμφωνα με το tracking number που πλέον εμφανίζει κανονικά πληροφορίες

Επιβεβαιώνω και εγώ την εμφάνιση του τάμπλετ των 20€ στο tracking του singpost ως : Despatched to overseas (Country code: GR)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σωστό είναι να περιμένουμε.

Άνθρωποι είναι και αυτοί... Λάθοι γίνονται...

Απλά με πείραξε που είναι η δεύτερη φορά που μου το κάνουν. + ότι στο chat πριν λίγο μου έλεγε μπούρδες...

Τέσπα, καλή υπομονή τώρα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια λυστε μου δυο αποριες

1)σε ποιο tracking βλεπετε την αποστολη εγω δεν την ειδα και μου ηλθαν τρια δεματα μεχρις στιγμη

2)απο ποιο site βλεπετε το sar των κινητων και αγοραζετε?

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια λυστε μου δυο αποριες

1)σε ποιο tracking βλεπετε την αποστολη εγω δεν την ειδα και μου ηλθαν τρια δεματα μεχρις στιγμη

2)απο ποιο site βλεπετε το sar των κινητων και αγοραζετε?

ευχαριστω

 

http://www.17track.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά η γνώμη μου είναι ότι μπήκε σαν κράχτης, και επειδή έγινε καταιγισμός από παραγγελίες βρήκαν μια δικαιολογία να τις ακυρώσουν. Νομίζω στο deal extreme κάποιοι παρέλαβαν τότε με το cube 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερχονται ακυρωσεις για το CUBE U39GT .....

μιλησα ηδη με εκπροσωπο του merimobiles και μου ειπε οτι εκανε λαθος ο ιδιος στην καταχωρηση τιμης και αρχιζει να τα ακυρωνει γιατι περνει 500$ μισθο και τα 120 ειναι νοικι και τα υπολοιπα φαι και μετακινησεις για την δουλεια του και οτι δουλευει 9 ωρες 6 μερες τη βδομαδα και και και και....

Εν ολιγοις δεν θελει να του χρεωσουν το λαθος κρατωντας του απο τον μισθο του και γιαυτο τα ακυρωνει...

τελικα ηταν οντως too good to be true !!

Ρε τους Κινέζους καλύτερα και από τους Έλληνες πληρώνονται πια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το σκεφτηκα και διαβασα και καποια reviews και συνεχισα την παραγγελια μιας και χρειαζομαι ενα φθηνο και (μαλον) καλο tabletακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...