Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Cube U39GT στα 83 από merimobiles αξίζει;

 

ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΚΑΛΗ τιμη.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

 

τοσο καλη που σε υποψιαζει..........!!!!!!!!!!!!!!

Απο μπαταρια λέει;

Και γενικά, λέει σα μάρκα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σαν χαρακτηριστικά φαίνεται τούμπανο.

Αυτό που μου φάνηκε παράξενο είναι το χαμηλό σκορ στο antutu. Τόσο μου βγάζει το pipo s1 που είναι διπύρηνο με 1gb ram.

Και επίσης στο βίντεο σε αρκετά σημεία φαινόταν πως η οθόνη δεν είχε καλή απόκριση στο πάτημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Cube U39GT στα 83 από merimobiles αξίζει;

Το ίδιο που βάλαν 60 ευρά στο dx.com είναι. Μπορεί να ξεστοκάρουν και να βάλαν τιμή κράχτη κι εδώ. Τσίμπησα από εδώ πάντως κι ακύρωσα του dx γιατί δε θα στέλναν ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκεφτομαι και εγω για το cube απο merimobiles.

Με τι τροπο διαλεξατε να σας αποσταλει οσοι το αγορασαν ?

Free shipping έβαλα.. τα άλλα δεν ξέρω αν περνάν τελωνείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω free shipping εβαλα και επειδη ηταν και η πρωτη μου παραγγελια απο αυτους εβαλα και το κουπονι "1st" και μου βγηκε 110$.

Λογικα στελνουν μεσω απλου ταχυδρομειου.

Ας ελπισουμε να παραλαβουμε και να ειναι το μηχανακι τοσο δυνατο οσο και τα specs του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται να βάλετε μόνο free shipping για να ελαχιστοποιήσετε την πιθανότητα να περάσει τελωνείο.

Παρήγγειλα και εγώ ένα, αν και ήθελα δύο. Δεν θέλω όμως να ρισκάρω με μεγαλύτερο ποσό.

 

Αρκεί να προβληματίζομαι για τα 90.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ενημερώσω ότι το tablet των 20ευρώ απο dx έχει ξεκινήσει πλέον το ταξίδι απο Σιγκαπούρη για Ευρώπη σύμφωνα με το tracking number που πλέον εμφανίζει κανονικά πληροφορίες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος που να έλαβε το Cube U39GT από το dx. com? Αν όχι, πιστεύω πως το ίδιο συμβαίνει και τώρα.

 

 

Τι εννοεις ? Οτι δεν θα παραλαβουμε απο το merimobiles ποτε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καιρό είχα που το έψηνα για τάμπλετ μικρότερου μεγέθους αλλά είπα κι εγώ να δοκιμάσω την τύχη με την πρώτη παραγγελία από Κίνα μεριά.

 

Καλή μας τύχη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σχετικα mails για την επιβεβαιωση της παραγγελιας εχουν ερθει. Οποιος παρειγγειλε και παραλαβει πρωτος το tracking number ας ενημερωσει να εχουμε μια εικονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rebelos αν δεις τις προηγούμενες σελίδες του thread, οι συμφορουμίτες ανησυχούν αν τελικά θα τους έρθει το Cube U39GT και ένα των 20 ευρω. Ο tempo πάντως πάνω αναφέρει οτι το δεύτερο ( των 20 ευρω ) έρχεται κανονικά ( και οι δυο προσφορές ήταν από dx. com ).

 

Τώρα τι συμβαίνει με το merimobiles δε ξέρω.

Υπάρχει κάποιος που να παρήγγειλε κάτι και να έμεινε ευχαριστημένος ? Μπορούμε να κάνουμε refund αν θέλουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...