Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από εμφάνιση τα σπάει.Απο τα πιο όμορφα κινητά που έχω δει.

Αλλά τι μπαταρία είναι αυτή που του βάζουν για 5ιντσο?Θα μας τρελάνουν...

Και τη μάρκα αυτή πρώτη φορά την βλέτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

φιλε evmenis που μενεις και στην αγαπημενη μου Ηλιουπολη οπου εμενα εγω 30 χρονια,οδος Ελευθεριας, δυστυχως το παραγγειλα εχθες οταν ζητουσα βοηθεια δεν απαντησες να μου πεις ΜΗ.......

Αποκλειεται να το εχουν στειλει οποτε στειλε μήνυμα οτι θελεις να αλλαξεις την παραγγελια και να παρεις κατι αλλο και μαλιστα ακριβοτερο.Μην ζητησεις ακυρωση γιατι θα σε γειωσουν απλα πες τους για αλλαγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκλειεται να το εχουν στειλει οποτε στειλε μήνυμα οτι θελεις να αλλαξεις την παραγγελια και να παρεις κατι αλλο και μαλιστα ακριβοτερο.Μην ζητησεις ακυρωση γιατι θα σε γειωσουν απλα πες τους για αλλαγη.

Καλημερα ,το εχουν στειλει εξαλου το site Geekbuying θεωρειτε αξιοπιστο η κανω λαθος?

http://www.geekbuying.com/item/Pipo-M9Pro-3G-RK3188-1-6GHz-10-1-inch-Tablet-PC-Android-4-2-Quad-Core-IPS-Capcaitive-Screen-1920-1200-2GB-32GB-319478.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια

απο κινα πηρα κινιτο μεσα εβαυ

και ενω τους ειχα πει να το στειλουν με singapure post

εμφανιζεται

Item arr ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ 19-12-2013 05:00 ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ Item in conta ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) 19-12-2013 01:27 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) Item handed over to customs authority for final delivery 18-12-2013 22:29 IPS Receive Item At Office Of Exchange 18-12-2013 22:13 IPS Receive Item From Customer 14-12-2013 13:46

IPS

 

εφτασε τοσο γρηγορα

τι σιμαινουν αυτα

περασε το τελωνειο

και ειναι στις ταχυμεταφορες?

θα μου ερθει με κανενα φεσι τελωνειου ?

 

αν ξερει καπιος please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, δεν έχει περάσει από τελωνείο. Όταν περνάει από τελωνείο σου δείχνει: Είσοδος στο Τελωνείο. Τουλάχιστον αυτό γνωρίζω. Αν κάποιος είναι πιο σίγουρος από μένα ας μας πει. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια

απο κινα πηρα κινιτο μεσα εβαυ

και ενω τους ειχα πει να το στειλουν με singapure post

εμφανιζεται

Item arr ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ 19-12-2013 05:00 ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ Item in conta ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) 19-12-2013 01:27 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) Item handed over to customs authority for final delivery 18-12-2013 22:29 IPS Receive Item At Office Of Exchange 18-12-2013 22:13 IPS Receive Item From Customer 14-12-2013 13:46

IPS

 

εφτασε τοσο γρηγορα

τι σιμαινουν αυτα

περασε το τελωνειο

και ειναι στις ταχυμεταφορες?

θα μου ερθει με κανενα φεσι τελωνειου ?

 

αν ξερει καπιος please

Item arr ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ 19-12-2013 είναι στο κεντο διαλογής , λογικά αυριο ή την επόμενη εργάσιμη θα το έχεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, δεν έχει περάσει από τελωνείο. Όταν περνάει από τελωνείο σου δείχνει: Είσοδος στο Τελωνείο. Τουλάχιστον αυτό γνωρίζω. Αν κάποιος είναι πιο σίγουρος από μένα ας μας πει. :)

 

:-) thanks

 

καλημερα παιδια

απο κινα πηρα κινιτο μεσα εβαυ

και ενω τους ειχα πει να το στειλουν με singapure post

εμφανιζεται

Item arr ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ 19-12-2013 05:00 ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ Item in conta ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) 19-12-2013 01:27 ΚΑΤ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (EMS) Item handed over to customs authority for final delivery 18-12-2013 22:29 IPS Receive Item At Office Of Exchange 18-12-2013 22:13 IPS Receive Item From Customer 14-12-2013 13:46

IPS

 

εφτασε τοσο γρηγορα

τι σιμαινουν αυτα

περασε το τελωνειο

και ειναι στις ταχυμεταφορες?

θα μου ερθει με κανενα φεσι τελωνειου ?

 

αν ξερει καπιος please

Item arr ΚΔΤ ΑΘΗΝΑΣ 19-12-2013 είναι στο κεντο διαλογής , λογικά αυριο ή την επόμενη εργάσιμη θα το έχεις

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...