Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαίρη έστειλα στο customer support (κάτω κάτω)..

Αν θες παραπάνω λεπτομέρειες στείλε pm να σου πω

Δοκίμασε πάντως να στείλεις απευθείας στον πωλητή να σου ακυρώσει την παραγγελία (θα σου απαντήσει ότι θα στην ακυρώσει, αλλάμέχρι να πάρεις refund στο paypal, μην δεχτείς την ακύρωση)

Α δε παρήγγειλα, απλώς ρωτάω για να ξέρω...

Σε ευχαριστώ πολύ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ναι το ξερω  Delivery costs: 13.42 + Tracking Number: 1.99 ευχαριστω παντως,ειναι αξιοπιστο site?τους ζητησα να βαλουν Ελληνικη γλωσσα και στο δεμα δωρο κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπευθείας από το site δεν έχω πάρει ποτέ και δεν ξέρω

Λογικά όμως πρέπει να έχω ψωνίσει από κάποιον πωλητή τους στο ebay γιατί μου στέλνουν συνέχεια newsletter.

 

Για την συσκευή πάντως αυτό που θα με προβλημάτιζε είναι η ram στα 512 ,η μικρή μπαταρία σχετικά με το μέγεθος της οθόνης (αν το λειτουργείς και ως τηλέφωνο το πιθανότερο να την καταπίνει) και από ότι βλέπω δεν υποστηρίζει 3G

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως απο οσα τεστ γνωριζω θα το περασω,πιστευω να γραψουν δωρο στο δεμα και μικρη τιμη40 οπως τους εγραψα και επισης τους ζητησα να βαλουν και Ελληνικα  

anguages Languages English, Dutch, French, Portuguese, Spanish, Russian, German, Italian Note If you need any specific language other than English and you must leave us a message when you checkout

τι λες θα μου κανουν το χατηρι?και φυσικα θα περιμενω πανω απο 20 ημερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα περισσότερα (αν όχι όλα) τα κινεζομάγαζα τα στέλνουν ως δώρο ή με πολύ μικρή αξία στο δέμα από μόνα τους.

Αν στο στέλνουν με απλό ταχυδρομείο η πιθανότητες να περάσει τελωνείο είναι απειροελάχιστες.

 

Για την γλώσσα δεν ξέρω τι να σου πω.Φαντάζομαι πως για να το αναφέρουν δεν θα υπάρχει πρόβλημα.

Αλλά για σιγουριά έπρεπε να επικοινωνήσεις πριν το παραγγείλεις

 

ααα...και τον τελευταίο καιρό καθυστερούν για κάποιο λόγο πάρα πολύ οι απόστολές από κίνα δεν ξέρω γιατί ,αλλά ότι μου έρχεται σε εμένα έχει μέσο όρο κανένα 40ήμερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκανα με 4 μηνυματα αλλα λογω διαφορας ωρας (6 ωρες μπροστα) θα μ απαντησουν μαλλον αυριο.Αλλα και στην παραγγελια μου το εγραψα στον πωλητη,τελος παντων ελπιζω οσο για την καθυστεριση δυο λογοι,λογω γιορτων πολλες αποστολες και λιγοι υπαλληλοι,και πολλες υπηρεσιες δεν δουλευουν οπως πρεπει...... υπαρχει τροπος να βαλεις εσυ γλωσσα στο tablet?με προγραμμα ισως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται ..

http://www.to2c.com/inew-v3-mtk6582-quad-core-nfc-otg-5-0-fhd-screen-1-3ghz-android-4-2-1gb-16gb-gesture-sensor-1280-720.html

 

inew v3 από to2c.com με κουπόνι "INEWV3" βγαίνει στα 130 γιούροζ περίπου .

 

Έριξα μπόλικο ψάξιμο , είναι καινούργιο , με πολύ καλά χαρακτηριστικά για κινεζιά κάτω των 150 γιούρω , και διαφορετική σχεδίαση σχετικά με ότι έχουμε συνηθίσει .

Δυστυχώς , δεν το έχει πιάσει κανείς στα χέρια του (το κινητό) για να δούμε κάνα review της προκοπής .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα καλα με τετοια χαρακτηριστικα αλλα βαλε και ενα φλας ρε κινεζε.(και λιγη μπαταρια ακομη)

 έχει flash φίλε, και το λέει και φαίνεται και στις φώτο.  για μπαταρία δίκιο έχεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα πηρα την απαντηση 

Adminstrator(angela) At :12/17/2013 10:34:05 PM Dear Yiannis; 

This is Angela from ahappydeal company. 

I have arranged to install Greek language to the tablet you ordered, so please don't worry.  

Best regards. 

Angela
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να μην το παραγγειλες αυτο ,αγνωστου μητρος και πατρος ,χαλια επεξεργαστης ,χαλια μνημη ,χαλι μπαταρια χαλι μαυρο ολη η ζωη μου.

Καλα ρε μανεση που τα βρισκεις αυτα?

Ψαξε ρε φιλε για κανενα ταμπλετ που να εχει ονομα και κατα το δυνατον για καποιο που να μπορεις να βρεις πληροφοριες στο ιντερνετ απο αλλους χρηστες ,κριτικες ,βιντεο κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε evmenis που μενεις και στην αγαπημενη μου Ηλιουπολη οπου εμενα εγω 30 χρονια,οδος Ελευθεριας, δυστυχως το παραγγειλα εχθες οταν ζητουσα βοηθεια δεν απαντησες να μου πεις ΜΗ.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται ..

http://www.to2c.com/inew-v3-mtk6582-quad-core-nfc-otg-5-0-fhd-screen-1-3ghz-android-4-2-1gb-16gb-gesture-sensor-1280-720.html

 

inew v3 από to2c.com με κουπόνι "INEWV3" βγαίνει στα 130 γιούροζ περίπου .

 

Έριξα μπόλικο ψάξιμο , είναι καινούργιο , με πολύ καλά χαρακτηριστικά για κινεζιά κάτω των 150 γιούρω , και διαφορετική σχεδίαση σχετικά με ότι έχουμε συνηθίσει .

Δυστυχώς , δεν το έχει πιάσει κανείς στα χέρια του (το κινητό) για να δούμε κάνα review της προκοπής .

 

Mοιαζει πολυ ποιοτικο ειδικα αν εχεις επωνημες καμερες που λεει... Οποιος το παρει ας πει γνωμες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται ..

http://www.to2c.com/inew-v3-mtk6582-quad-core-nfc-otg-5-0-fhd-screen-1-3ghz-android-4-2-1gb-16gb-gesture-sensor-1280-720.html

 

inew v3 από to2c.com με κουπόνι "INEWV3" βγαίνει στα 130 γιούροζ περίπου .

 

Έριξα μπόλικο ψάξιμο , είναι καινούργιο , με πολύ καλά χαρακτηριστικά για κινεζιά κάτω των 150 γιούρω , και διαφορετική σχεδίαση σχετικά με ότι έχουμε συνηθίσει .

Δυστυχώς , δεν το έχει πιάσει κανείς στα χέρια του (το κινητό) για να δούμε κάνα review της προκοπής

Ωραίο φαίνεται, αν δεν είχα πάρει άλλο κινέζικο, άνετα το αγόραζα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...