Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλημερα στο φορουμ,ζητησα ενα phablet 7 με δυο sim και καποια αλλα χρακτηριστηκα και μου στειλαν αυτο να δω http://www.minitake.com/en/freelander-px1-7-ips-android-42-mtk8389-3g-phablet-p-78381.html?currency=EUR&change_lang=1&language=en αλλα σ αυτην την τιμη το βρισκω και στην Ελλαδα(λιγο ακριβοτερο) αν δεν βαριεστε κοιταξτε τα χαρακτηριστικα αυτου και αν εχετε βρει καποιο ομοιο αλλα φτηνοτερο(βασικα αυτο) θα ηθελα να μου το λεγατε.Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που βρήκες στην Ελλάδα τετραπύρηνο δίκαρτο 3G phablet λίγο ακριβότερα από 113euro;

 

μπορείς να δεις για φθηνότερα τα ainol ax1 και freelander px2 που είναι ακριβώς ίδια με αυτό εκτός της ips οθόνης που δεν έχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρα σε ολους μεχρι 160 ευρω εχετε να προτεινετε ενα καλο κινητο? αυτην την στιγμη εχω το galaxy s advance !

 

θα ηθελα κατι το οποιο ειναι αξιοπιστο δηλαδη που το εχει δοκιμασει καποιος απο εσας :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://m.ebay.co.uk/itm/301044414593

Όποιος θέλει να δοκιμάσει την τύχη του......

Το ξαναεβαλε... Το εχει παρει κανενας? Φαινεται και χαλια ο πωλητης ρε γ...το!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το ξαναέβαλε γιατί ακύρωσα εγώ.
Έστειλα στο ebay ότι φαντάζομαι ότι είναι απατεώνας γιατί δεν εξηγείται η τιμή του τάμπλετ αλλιώς και ότι θέλω να ακυρώσω την αγορά μου.Μου απάντησαν και με έφεραν σε επικοινωνία με τον πωλητή και του ζήτησα ακύρωση και μου έκανε refund.

Αυτό είναι καλή κίνηση από τη μία γιατί θα μπορούσε να δείχνει ότι είναι έντιμος.
Από την άλλη, δε μου είπε "αυτό πουλάω όντως και δεν είναι απατεωνιά", απλά μου γύρισε τα χρήματα γιατί τον στρίμωξε το ebay.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις σημερα επιασα στα χερια μου το Jiayu G5.

το ειχα παραγγειλει απο minideal (πηρα το μαυρο),
αλλα ειχα ζητησει να το στειλουν ελλαδα πρωτα στους δικους μου και μετα να μου το στειλουν αυτοι,
διοτι εδω που μενω εχει αυστηρο τελωνειο και ειπα να γλιτωσω τα "κερατιατικα"

ειχα κι εγω ζητησει ελληνικα αλλα μου ειπαν οτι δεν εχει και ειπα οκ, δεν καιγομαι κι ολας, με αγγλικα μια χαρα
λοιπον οντως εχει multilanguage μεσα, με πολλες γλωσσες αλλα οχι ελληνικα.
εχει ομως κανονικα ελληνικο πληκτρολογιο.

Αυτο που μου τη σπαει ειναι οτι ενω εχω επιλεξει αγγλικα, εμφανιζει ακομα πολλα κινεζικα, πχ καποια apps, τα ονοματα των ημερων στο ημερολογιο κλπ

επειδη ειμαι ασχετος με android και roms κλπ , αν καποιος ξερει ας κανει τον κοπο μου πει πως και που μπορω να βαλω κατι (καποια αλλη rom?) για να εχω καθαρα αγγλικα και καθολου κινεζικα.
Thanks

 

 

 

μερικες εικονες σε συγκριση με το ΖΤΕ 970 4.3'' που ειχα και με το N9589 Note 2 5.7" της γυναικας μου

για 4.5'' ειμαι πολυ ικανοποιημενος απο το μεγεθος, και η οθονη του επισης ειναι πολυ καλη

post-41359-0-20692700-1387310461_thumb.jpg

post-41359-0-17568300-1387310470_thumb.jpg

post-41359-0-64761300-1387310475_thumb.jpg

post-41359-0-54988100-1387310485_thumb.jpg

post-41359-0-08407300-1387310492_thumb.jpg

post-41359-0-51412700-1387310497_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας λες πως ακριβως εστειλες μνμ στο ebay οτι υποψιαζεσαι κάτι τέτοιο;

 

Ειμαι πρωταρα για αυτο ρωτάω, για να μάθω.

Μαίρη έστειλα στο customer support (κάτω κάτω)..

Αν θες παραπάνω λεπτομέρειες στείλε pm να σου πω

Δοκίμασε πάντως να στείλεις απευθείας στον πωλητή να σου ακυρώσει την παραγγελία (θα σου απαντήσει ότι θα στην ακυρώσει, αλλάμέχρι να πάρεις refund στο paypal, μην δεχτείς την ακύρωση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια βρηκα αυτο http://www.ahappydeal.com/product-163761.html και μ ενδιαφερει αλλα δεν εχει Ελληνικα,τι λετε.μπορειτε να το κοιταξετε και να μου πειτε γνωμες?ευχαριστω και καλες γιορτες σ ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...