Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγώ περιμένω !! υπολιγιζω μια-με δυο εβδομάδες, θα το στείλουν, τελευταίος είμαι μάλλον.....στην παραγγελία  

Εγώ πιστεύω οτι σε όποιον δεν έχει σταλεί ακόμα δε θα έρθει ποτέ. (Είμαι και εγώ σε αυτούς που περιμένουν το backorder, έκανα μία ώρα μετά παραγγελία απο τα παιδιά που αναφέρουν οτι του έγιναν ship τα tablet)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω μαζι με τους απο πανω σημερα ηρθε το 3ο κατα σειρα ιδιο email που ελεγε τα εξης

 

Friday,13 December 2013 06:38 Home | Help Dear Nikos,

We apologize for being unable to fulfill your order   after 14 days. One or more of your items is still on backorder from the manufacturer. If you would like to wait for this item, we thank you for your patience.If you would like to change this item to one that is in stock or cancel your order for a refund, please contact Customer Service here.

 

Φυσικα το 14 ειναι μουφα που γραφουν 24 μερες περασαν απο εκεινη την αποφραδα μερα που βαλαμε τη παραγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>το γεγονός ότι το tracking number δεν μπορεί να μας δώσει πληροφορίες είναι συχνό φαινόμενο ή όχι για αγορές απο Κίνα;</p>

 

εγω οσες φορες εχω παρει απο κινεζους ποτε δεν δουλεψε το τρακινγκ, αλλα παντα ολα ειχαν ερθει στην ωρα τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσοι εχετε θεματα με το tracking συσκευων απο κινα διαβαστε αυτο

Δεν ξερω τι παιζει μιας και δεν εχω παραγγειλει ποτε αλλα ισως βοηθησει

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Αγόρασα ένα ZTE V889S από το minideal.net. Έχω αντιμετωπίσει ένα πρόβλημα στις κλήσεις και ήθελα να ξέρω αν το έχει αντιμετωπίσει και άλλος. Μου έτυχε να είναι κλειστό και σε κάποιον που με κάλεσε τέσσερις φορές να του καλεί κανονικά αλλά χωρίς να απαντώ. Μάλιστα τη μία από τις τέσσερις του το έκλεισα(σαν να είσαι busy).

Άλλες δύο φορές προσπάθησαν να με καλέσουν και η κλήση δεν ήρθε ποτέ, ούτε φάνηκε σαν αναπάντητη, ούτε  μου ηρθε μνμ από τον τηλεφωνητή.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Αγόρασα ένα ZTE V889S από το minideal.net. Έχω αντιμετωπίσει ένα πρόβλημα στις κλήσεις και ήθελα να ξέρω αν το έχει αντιμετωπίσει και άλλος. Μου έτυχε να είναι κλειστό και σε κάποιον που με κάλεσε τέσσερις φορές να του καλεί κανονικά αλλά χωρίς να απαντώ. Μάλιστα τη μία από τις τέσσερις του το έκλεισα(σαν να είσαι busy).

Άλλες δύο φορές προσπάθησαν να με καλέσουν και η κλήση δεν ήρθε ποτέ, ούτε φάνηκε σαν αναπάντητη, ούτε  μου ηρθε μνμ από τον τηλεφωνητή.

ZTE V889S  @ myphone.gr ;) 

καλό διάβασμα (μόνο 22 σελίδες είναι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://m.ebay.co.uk/itm/301044414593

Όποιος θέλει να δοκιμάσει την τύχη του......

Ωρε τιν τουτο ?

αυτο η ειναι σκανδαλο γαι την τιμη του η τρωει μπανανες

μοναδικο προιον του πωλητη

τι λετε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι μουφα το ταμπλετιδιον η δεν ερθει ποτε το ebay δεν θα μου επιστρεψει τα λεφτα μου πισω ?

 

τα 33 sold παιζει να ειναι μουφα επισης ?

παντως μου εκανε εντυπωση μονο ενα feedback για το ταμπλετ ολα τα αλλα για καπελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...