Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μένα το ίδιο όπως και σας σας,από την Πέμπτη,αλλά όπου βάζω το tracking number δε βρίσκει κάτι..

Μου βρωμάει αρκετά η υπόθεση..! :(

Θα εμφανιστεί αργά ή γρήγορα, 

τσέκαρε και εδώ το tracking number http://en.4px.com/index.php?option=com_tracking4px

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και μένα το ίδιο όπως και σας σας,από την Πέμπτη,αλλά όπου βάζω το tracking number δε βρίσκει κάτι..

Μου βρωμάει αρκετά η υπόθεση..! :(

λοιπον,ολοι θα παραλαβουμε...το μονο που παιζει

ειναι αν παραλαβουμε πριν η μετα τα Χριστουγεννα..

το icoo βγαζει

2013-12-06 00:00, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

και το cube

StatusDispatched

Date                                                                  Status

09/12/13 18:00                              Order Shipment recorded

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους σας. Αυτό τον καιρό ψάχνω για φθηνό Tablet και βρήκα αυτο εδώ

www.merimobiles.com/cube-u18gt-quad-core_p/meri8110.htm

 

www.pandawill.com/cube-u18gt-quad-core-tablet-pc-7-inch-android-41-1gb-ram-8gb-hdmi-white-p81209.html

 

Πώς σας φαίνεται? Είναι προσφορά? Μήπως καλύτερα να περιμένω τα Χριστούγεννα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα το ίδιο όπως και σας σας,από την Πέμπτη,αλλά όπου βάζω το tracking number δε βρίσκει κάτι..

Μου βρωμάει αρκετά η υπόθεση..! :(

 

Αργεί πολύ να εμφανιστεί εκεί. ίσως και γύρω στις 10 εργάσιμες! Ελλάδα φτάνει συνήθως μετά από 20 εργάσιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι κόλπο του dx?Γιατί από aliexpress,ebay (όσοι δίνουν tracking),to2c, σε 2 εργάσιμες μου φαινόταν πάντα!

 

Δε νομίζω κόλπο. κάτι δεν πάει καλά με το site που δίνουν. πέρυσι είχα ψωνίσει σε μια καλή προσφορά που είχε και ουσιοαστικά μου ήρθε 1 μήνα μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6/12/13 εκανα παραγγελια στο www.geekbuying.com και στο μυνημα τους μου λεν να περιμενω εως 7 ημερες λογω πολλων παραγγελιων.Αλλα εγω αρχισα ν ανησυχω.περασαν 5 ημερες  αλλα για να το στειλουν ακομη τιποτα λετε να περιμενω να περασουν 7 ημερες?τι κανω περιμενω συμβουλες.ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6/12/13 εκανα παραγγελια στο www.geekbuying.com και στο μυνημα τους μου λεν να περιμενω εως 7 ημερες λογω πολλων παραγγελιων.Αλλα εγω αρχισα ν ανησυχω.περασαν 5 ημερες  αλλα για να το στειλουν ακομη τιποτα λετε να περιμενω να περασουν 7 ημερες?τι κανω περιμενω συμβουλες.ευχαριστω

Ε αφού σου είπαν να περιμένεις 7 ημέρες ποιος ο λόγος να ανησυχείς; Αν περάσουν και δεν υπάρξει ενημέρωση τότε στείλε να δεις τι παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>καλημερα τελικα σημερα μου ειπαν οτι το εστειλαν</p>

 

εμ ειδες τσαμπα ανησυχια...μπορει να ειναι Κινεζοι αλλα ευτυχως δεν κανουν τον Κινεζο σε αυτα τα πραγματα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μ εκείνο το ταμπλετάκι των 21 ευρώ τι γίνεται;

Να το περιμένουμε;

 

(μην αρχίσετε " μα καλα με 21 ευρώ θέλεις ταμπλετ;" - ναι, αφού το δίνουν, το θέλω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μ εκείνο το ταμπλετάκι των 21 ευρώ τι γίνεται;

Να το περιμένουμε;

 

(μην αρχίσετε " μα καλα με 21 ευρώ θέλεις ταμπλετ;" - ναι, αφού το δίνουν, το θέλω)

Εμένα σήμερα άλλαξε το tracking number μετά από μια βδομάδα που είχε πρωτοεμφανιστεί,και ακόμα δε μου βγάζει αποτελέσματα στις γνωστές σελίδες εντοπισμού. Εγώ είμαι απαισιόδοξος πάντως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...