Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aπό χαρακτηριστικά είναι σχετικώς καλό αλλά το θέμα είναι η ποιότητα κατασκευής στα συν του πάντως ο ένας χρόνος από το eshop..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πώς σας φαίνονται αυτά, καμμιά γνώμη-άποψη, κατά πόσο αξίζουν σαν σχέση τιμής-απόδοσης..?

 

http://www.pandawill.com/charmpin-g7-smartphone-mtk6589-quad-core-android-42-3g-gps-45-inch-qhd-screen-yellow-p83736.html

 

http://www.pandawill.com/vollo-vx98-smartphone-msm8225q-quad-core-1gb-ram-android-41-3g-gps-47-inch-p80089.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κοιτάς και αυτό που είναι η σημερινή προσφορά στα $108 (ήταν στα $98 αλλά έληξε)

Τέλος η προσφορά, από ότι φαίνεται :cry:

Κρίμα, διότι φαινόταν πολύ καλή περίπτωση σε αυτή την τιμή, ίσως ακόμη καλύτερη προσφορά και από το W450!

Ευχαριστώ πολύ πάντως, για τη πληροφορία :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου το W450 μιας και διάβασα μέχρι στιγμής το αντίστοιχο θέμα στο άλλο φόρουμ δεν στο συνιστώ καθώς έχει βγάλει πολλά προβλήματα στα παιδιά που το πήραν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμένα έγινε αποστολή, είχα παραγγείλει 5 λεπτά πριν απο σένα! Thanks ts!Sent from my iPhone using Insomnia

Θαύμα... και σε μένα έγινε Full Shipment, αν και δεν μου έστειλαν email. Τελικά μου βγήκε σε καλό που δεν ακύρωσα. Για να δούμε θα παραλάβουμε όμως ή τζάμπα χαιρόμαστε?

 

Στις 11:38 είχα παραγγείλει.

 

 

Που πρέπει να βάλουμε το tracking number για να δούμε που βρίσκεται το πακέτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανενας τιποτα γι αυτο?

 

 αγορα ταμπλετ, κινεζικα ταχυδρομια και νεα πολιτικη
Βρηκα αυτο απο το Εβαυ και μαλλον για αυτο γινεται η ολη φασαρια.

Ειναι ανακοινωση του Εβαυ
================================================== ====
Posted September 30th, 2013 at 8:02 PM

Changes to Hong Kong mail regulations may cause delayed shipments

Recently the Hong Kong Post announced that all items shipping by air are now subject to x-ray screening for regulated materials. This additional screening may cause delayed shipment due to no fault of the seller, so if you purchased an item from a seller in Hong Kong, please allow extra time for delivery—at least a week more than the seller’s stated delivery time.

Also note that items containing the regulated materials are being returned to sellers and not delivered. These items may include:

Items with lithium batteries such as video cameras, walkie talkies/2-way radios, GPS devices, radio-controlled toys, Bluetooth headsets, smartphones/mobiles, laptop computers, shavers, power drills, tablets and portable DVD players
Liquid beauty products, including fragrances, colognes, lotions, and toner
Items with “eliquids” such as electronic cigarettes and lighters

If you don’t receive your item after waiting the additional week, please contact your seller. If your item was returned, you should receive a refund. If you encounter any issue with a refund, you can file an eBay Buyer Protection case.

Thank you for your understanding and cooperation.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι ακριβώς αλλά τώρα τελευταία λόγω των προβλημάτων με τα ταχυδρομεία όλα σχεδόν τα κινητά έρχονται με 1 μπαταρία και όχι 2 (από την Κίνα οι περισσότεροι τα αγοράζουν με 2)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κατι αλλο (οπως εχουμε το  bit che για να ψαχνει τους τρακερς για τορρεντ)υπαρχει μηχανη αναζητησης που να ψαχνει τα κινεζικα σαιτ για το ποιο φτηνο οπως ο τσιγγουνης?εχετε δει κανενα φτηνο ρολοι που να μετραει και κτυπους καρδιας?ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θαύμα... και σε μένα έγινε Full Shipment, αν και δεν μου έστειλαν email. Τελικά μου βγήκε σε καλό που δεν ακύρωσα. Για να δούμε θα παραλάβουμε όμως ή τζάμπα χαιρόμαστε?

 

Στις 11:38 είχα παραγγείλει.

 

 

Που πρέπει να βάλουμε το tracking number για να δούμε που βρίσκεται το πακέτο?

Και μένα το ίδιο όπως και σας σας,από την Πέμπτη,αλλά όπου βάζω το tracking number δε βρίσκει κάτι..

Μου βρωμάει αρκετά η υπόθεση..! :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...