Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ευχαριστω vasi αλλα δεν γραφει οτι εχει ελληνικα. η μηπως δεν τα εχουν γραψει οι κινεζοι;

Έχει κανονικά τα ελληνικά!!! Απλά φοράει ένα τροποποιημένο android το οποίο κατά τη γνώμη μου μόνο θετικά μπορεί να παρουσιάση! Update του λογιστμικού κάθε εβδομάδα (ίσως το καλύτερο support σε κινητό) κτλ κτλ...

 

Απλά η εταιρία στο στέλνει με τη μαμά έκδοση που έχει μόνο αγγλικά και κινέζικα! Με μια απλή διαδικασία μπορείς να βάλεις και την Multilanguage που έχει πολλές γλώσσες μεταξύ των οποίων και ελληνικά!!!

 

Μη σε τρομάζει η διαδικασία, δεν είναι τίποτα!! Και προσωπικά (έχω το xiaomi mi2s εδώ και 3 μήνες) θεωρώ ότι η εταιρία είναι κοριφαία και τουλάχιστον ένα επίπεδο πάνω σε αξιοπιστία και ποιότητα!! (είχα πολλά κινέζικα στα χέρια μου!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει κατι φτηνο και αντιστοιχο με το icoo στα 21 euro?ευχαριστω

τι εννοείς ? να έχει 21 euro ή αντιστοιχο του? σε πόσα $ ?

ευχαριστω vasi αλλα δεν γραφει οτι εχει ελληνικα. η μηπως δεν τα εχουν γραψει οι κινεζοι;

μπορείς να διαβάσεις σε Link.png Site: αποκλειστικό θέμα για το κινητό αυτό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για αυτα που ζηταω μου προσφερουν κινεζικα με 120 και 160 euro  επειδη εχει δυο τηλεφωνα και ψαχνω κατι φτηνο


http://www.minitake.com/en/7-capacitive-screen-android-40-2g-phablet-w-wifi-cpu-12ghz-p-64533.html γι αυτο τι λες και πως το παραγγελνω για 16 ημερες που λεει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ΟΧΙ  δεν βλέπεις!! 56 ευρώ ζητάει και δεν διαθέτει τίποτα  με τον Allwinner A13 βρίσκεις ποιο φτηνά ταβλετ. άλλο το ταμπλετ και άλλο το κινητό στις 7 ιτσες !!

βρες με τον  All Winner A10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπηκα εδω αλλα δεν καταλαβαινω τιποτα ουτε βλεπω ποσο στοιχιζει?αν μπορεις να βοηθησεις vasi?θελω ενα tablet 10.1  να εχει η δυνατον δυο καρτες sim,gps,wifi.bluetooth και οσο γινετε ποιο φτηνη τιμη εχω δει το samsung N8000 10.1(εχει και τηλ)και το F&U ETB 7816 με δυο καρτες sim και τα δυο ειναι tablet,ευχαριστω για τον χρονο σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει ευρέος κυκλοφορία ταβλετ με σιμ !! και αυτά που βλέπεις έχουν υπεράνω τιμές, με την ρακέτα !! θέλεις να μιλάς !!  και ποσά λεφτά δίνεις ?για κινεζικό θα βρεις έως 6 ιντσες,

διαφορετικά δώσε 480 για το Samsung Galaxy

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...