Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Billomnia,επειδή κι εγώ ψάχνω κάτι τέτοιο,αναφέρεσαι σε  αυτό ;

Αν ναι,το θεωρείς πιο ολοκληρωμένο από τον ανταγωνισμό  G4 ,  Zopo C2 , Amoi A920W ,  Zopo zp980 , UMI X2 ;

Σκέφτομαι εδώ και καιρό να πάρω ένα δυνατό κινέζικο αλλά δεν ξέρω ποιο...Θέλω κάτι όσο πιο γρήγορο γίνεται στο σερφάρισμα,να μην κολλάει σαν την τωρινή μου μπουρούχα,να είναι κοντά στις 5'' και να έχει καλή μπαταρία αλλά όχι ενσωματωμένη ώστε να έχω δυο-τρεις να τις αλλάζω.Φωτ.μηχανή και design δε με ενδιαφέρουν τόσο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

 

Μόλις έλαβα και ξεχωριστό email για την κάθε παραγγελία ότι 

 your order is currently being processed. Our system will update your order status as soon as new status information is available

Σήμερα έλαβες το email ?
Ναι πριν μισή ώρα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ στην ημερομηνία αγοράς έλαβα, αλλά η πληρωμή μου ήταν με paypal

Order Created Successfully - Transaction Being Processed.
Thank you for ordering from DX.com.
Your order has been successfully created and the transaction is being processed.
If the payment for your order was processed successfully, you can check your order status by clicking My Orders from your DX account.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις πριν 5 λεπτα τους ξαναρωτησα στο livechat για την εξελιξη της παραγγελιας και μου απαντησαν

 

Clare: It usually takes about 3-7 working days for order processing, could you please wait some more time? We will inform you by email

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις πριν 5 λεπτα τους ξαναρωτησα στο livechat για την εξελιξη της παραγγελιας και μου απαντησαν

 

Clare: It usually takes about 3-7 working days for order processing, could you please wait some more time? We will inform you by email

 

τους πιέζεις λίγο νομίζω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους πιέζεις λίγο νομίζω :P

Ο κινεζος αποδιδει καλυτερα κατω απο πιεση νομιζω και ετσι δεν κανει τον "κινεζο"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Billomnia,επειδή κι εγώ ψάχνω κάτι τέτοιο,αναφέρεσαι σε  αυτό ;

Αν ναι,το θεωρείς πιο ολοκληρωμένο από τον ανταγωνισμό  G4 ,  Zopo C2 , Amoi A920W ,  Zopo zp980 , UMI X2 ;

Σκέφτομαι εδώ και καιρό να πάρω ένα δυνατό κινέζικο αλλά δεν ξέρω ποιο...Θέλω κάτι όσο πιο γρήγορο γίνεται στο σερφάρισμα,να μην κολλάει σαν την τωρινή μου μπουρούχα,να είναι κοντά στις 5'' και να έχει καλή μπαταρία αλλά όχι ενσωματωμένη ώστε να έχω δυο-τρεις να τις αλλάζω.Φωτ.μηχανή και design δε με ενδιαφέρουν τόσο..

 

Ναι σε αυτό αναφέρομαι.Θεωρώ πως είναι πιο ολοκληρωμένο.

Το Jiayu δεν το εμπιστεύομαι. Έχουν αναφερθεί προβλήματα όπως σκόνη στην κάμερα, πρόβλημα με το συγχρονισμό φλας και κλείστρου σε σκοτεινές φώτο.

Το Zopo ξεφεύγει για μένα σε τιμή και 2000mAh μπαταρία.

Το Umi δεν το ήξερα.

Το Amoi έχει και αυτό 2100mAh μπαταρία.

 

Το Neo υποστηρίζει otg, mhl, έχει ηχείο yamaha και μου αρέσει και περισσότερο! :-D

 

Διάβασε και Link.png Site: εδώ .

 

edit

 

Link.png Site: Εδώ σου δίνει και πολλά εξτραδάκια

 

edit 2

 

 

Μόλις έλαβα και ξεχωριστό email για την κάθε παραγγελία ότι 

 your order is currently being processed. Our system will update your order status as soon as new status information is available

 

Έλαβα και εγώ σήμερα αυτή την ενημέρωση. Δεν πιστεύω ότι τελικά θα παραλάβω.

Μας κακομαθαίνουν... :X

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια εχει κανεις γνωμη για αυτο

Καλό κινητάκι φίλε μου! 

Δε ξέρω αν ψάχνεις το συγκεκριμμένο κινητό ή γενικότερα στα 200 δολλάρια, αλλά δες και το Xiaomi Hongmi που έχει σχεδόν ίδια χαρακτηριστικά, αλλά είναι μια εταιρία πολύ πιο αξιόπιστη και απροβλημάτιστη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό κινητάκι φίλε μου! 

Δε ξέρω αν ψάχνεις το συγκεκριμμένο κινητό ή γενικότερα στα 200 δολλάρια, αλλά δες και το Xiaomi Hongmi που έχει σχεδόν ίδια χαρακτηριστικά, αλλά είναι μια εταιρία πολύ πιο αξιόπιστη και απροβλημάτιστη..

σε ευχαριστω θα το κοιταξω. μηπως ειχεις καπιο link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...