Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το dx εβαλε τιμες κραχτες  σε καποια προιοντα με μικρη ποσοτητα ομως σε στοκ και για καποιο λογο το συστημα δεν τα εβγαλε out of stock και συνεχιζε να παιρνει παραγγελιες για αυτο εγινε το μπερδεμα.

Μακακια τους βεβαια.

το θελαν !! κάνουν καλή διαφήμιση, ήθελαν το μπέρδεμα !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχει πανω σαν διαφημιστικό banner...

http://dx.com/Event/BlackFriday?utm_source=dx&utm_medium=hometop&utm_campaign=blackfridaycarnival

 

 

 

Εμεις που προχωρησαμε σε παραγγελια παιζουμε καθε μερα το τροχο της τυχης η ειναι μονο για σημερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις που προχωρησαμε σε παραγγελια παιζουμε καθε μερα το τροχο της τυχης η ειναι μονο για σημερα?

 

μόνο για σήμερα αναφέρει!

 

Every order is eligible to play the game only in the day it is placed and paid.(UTC-0)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μόνο για σήμερα αναφέρει!

 

Every order is eligible to play the game only in the day it is placed and paid.(UTC-0)

 

 

 

Ευχαριστω φιλος. Δε με αφησε να παιξω τελικα. Δε προλαβα 19 εριξα τη παραγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω φιλος. Δε με αφησε να παιξω τελικα. Δε προλαβα 19 εριξα τη παραγγελια

 

όπως και μένα.

μου ρχεται να πάρω καμιά χαζομάρα με 2$ για να δοκιμάσω και γω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φίλε μου που ήμουν στο order processing μίλησα μαζί τους στο chat και έφαγα άκυρο (Και καλά δεν το έχουν διαθέσιμο και τέτοιες μλκιες) και μου έκαναν refund.

 

Δεν παραδέχονται τουλάχιστον το λάθος τους, αλλά πουλάνε και παραμύθια περί μη διαθεσημότητας, ενώ ένα link παραπέρα υπάρχει ακριβώς το ίδιο προοϊόν απλά σε διπλή τιμή...

 

Τέσπα, λογικό ότι είχε γίνει λάθος, αλλά με πείραξε το ότι μας περνάνε για χαζούς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα είχε μείνει 3 μέρες στο order processing και σήμερα που τους μιλησα μου είπαν ότι δεν υπάρχει πια στο stock. Τους είπα ότι ειναι απαράδεκτοι γιατί όταν έκανα την παραγγελία έγραφε ότι υπήρχε σε απόθεμα, φυσικά δεν αγχώθηκε καθόλου η "Σάρα" στο Live chat, οπότε ακύρωσα την παραγγελία. Κρίμα γιατί η τιμή ήταν καταπληκτική...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...