Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συγνώμη ρε παιδιά να πάρεις οκταπύρηνο κινητό για να παίζεις angry birds και να τελειώνει η μπαταρία σε μία ώρα?

Ξέρεις σε πόση ώρα τελειώνει η βενζίνη της Bugatti Veyron? Σε 19 λεπτά.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν θα βγαλει ενας βολτα τη Bugatti στο δρομο στο μπουρναζι, οσο να ναι λιγο πανζουρλισμος θα γινει,

αλλα οταν θα ριξει το οχταπυρηνο πανω στο τραπεζι της καφετεριας, πρεπει να βγαλει και μια μεγαλη ταμπελα "εχω οχταπυρηνο" αλλιως τα πιπινια θα δυσκολευτουνε λιγο. :-)

(τωρα που το σκεφτομαι και παλι, τι παει να πει οχταπυρηνο? iphone δεν ειναι, οποτε... )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://dx.com/p/cube-u39gt-9-0-capacitive-quad-core-android-4-2-tablet-pc-w-2gb-ram-16gb-rom-white-silver-236767

 

Είχατε κάποιο νέο όσοι παραγγείλατε το παραπάνω τάμπλετ?

Σε μένα γράφει ακόμα 

 

Order Processing Order is being processed.

 

Ίσως να προτρέχω αλλά από ότι διάβασα στέλνουν με Hong Kong Post και υπάρχουν πολλά προβλήματα με τις μπαταρίες λιθίου και επιστρέφουν πίσω οι παραγγελίες... Έχετε κάποια ενημέρωση?

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το dx εβαλε τιμες κραχτες  σε καποια προιοντα με μικρη ποσοτητα ομως σε στοκ και για καποιο λογο το συστημα δεν τα εβγαλε out of stock και συνεχιζε να παιρνει παραγγελιες για αυτο εγινε το μπερδεμα.

Μακακια τους βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αγγλικό site,

20 Reasons why to buy and not to buy a cheap Android Tablet from China.

1. HOT.
2. COLD 'Its not an iPad'
3. Which is better ? this or this!
4. Only good for the kids.
5. I'll get one for my Mother, if it don't work nothing lost.
6. I've Ordered.
7. I've Canceled.
8. Its cheap and wont work
9. I've had one for 6 months, works fine.
10. How much is Duty fee's ?
11. Is there a case for it ?
12. Sold Out!
13. Mine has been canceled.
14. Mine has been refunded.
15. Mines has been dispatched.
16. Why don't the tracking number work ?
17. Mines arrived and its great!
18. Mines arrived and it don't work.
19. Mine has stopped working.
20. How much to send item back to China ?
:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://dx.com/p/cube-u39gt-9-0-capacitive-quad-core-android-4-2-tablet-pc-w-2gb-ram-16gb-rom-white-silver-236767

 

Είχατε κάποιο νέο όσοι παραγγείλατε το παραπάνω τάμπλετ?

Σε μένα γράφει ακόμα 

 

Order Processing Order is being processed.

 

Ίσως να προτρέχω αλλά από ότι διάβασα στέλνουν με Hong Kong Post και υπάρχουν πολλά προβλήματα με τις μπαταρίες λιθίου και επιστρέφουν πίσω οι παραγγελίες... Έχετε κάποια ενημέρωση?

Ευχαριστώ.

 

για να το στείλουν κάνουν γύρω στις 7-10 μέρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μίλησα με εκπρόσωπο και μου ανέφερε ότι υπάρχει και απόθεμα και ότι θα το στείλουν τις επόμενες μέρες...

 

Πήρα το Cube U39g. Καλώς να το δεχτούμε λοιπόν!! :-D

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μόλις μίλησα με εκπρόσωπο και μου ανέφερε ότι υπάρχει και απόθεμα και ότι θα το στείλουν τις επόμενες μέρες...

 

Πήρα το Cube U39g. Καλώς να το δεχτούμε λοιπόν!! :-D

 

 

πολυ ωραιο μηχανηματακι..!!   απο που το παραγγειλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο μηχανηματακι..!!   απο που το παραγγειλες?

 

Απο Link.png Site: εδώ .

Η τιμή ήταν σκότωμα. Χαζομάρα μου που δεν χτύπησα 2.... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

logo.png Wednesday,20 November 2013 11:12 Home | Help

Dear Yiannis,
We apologize to let you know that your order &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& is still awaiting payment. To speed up the processing, please click here to pay for it.

 

If you have any other questions regarding your order, please contact customer service.

Frequently Asked Questions: How long it will take to process my order? Your order goes through several steps before reaching your door. (The estimated delivery time is quoted by the carrier, it may experience a few days delay during rush season. e.g. Christmas, New Year etc.). Here are those steps: Step 1 (1-5 business days): Products are collected from our suppliers. Step 2 (1-2 days): Order waits to get packaged. Step 3 (1 day): Order is packaged and shipped* to carrier (e.g. Hong Kong Post, EMSetc). Step 4 (3-14 days): Order is enroute via EMS or Hong Kong Post.
Thanks for choosing DX.com, we look forward to serving you!
Please confirm and if you have any other questions, please contact customer service at: services.dx.com.
Thank you

DX.com

Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι συμβαινει?οταν παω για πληρωμη δεν υπαρχει η παραγγελια μου πουθενα

 

dx_logo.png
Your order summary
Descriptions
  1. Current purchase
  2. You'll be able to see your order details before you pay.
    τι πιστευετε οτι γινετε?
    ευχαριστω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω γενικα τα κοιταω συχνα απορω πως μου ξεφυγε... μιλησα στο τσατ με μια , της ειπα οτι με αλλο κωδικο , υπαρχει το προιον στα 140 ευρω , οταν μου ειπε οτι δεν υπαρχει πια στοκ ... Δεν ηξερε τι να μου απαντησει ... Oh well , Black Friday it is then ... Οσοι πηρατε σημερα απο DX , παιξτε τροχο της τυχης για εξτρα δωρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...