Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Singapore post παίζει γενικά στις 25 μέρες, συν πλην 10. Το γρηγορότερο που μου έχει έρθει είναι 10 μέρες (από Κίνα μέχρι το σπίτι μου εδώ επαρχία - από το received from customer εννοώ) και άλλες φορές έχω πιάσει τις 45 μέρες.

 

Απλά ενημερωτικά να τσεκάρεις tracking elta γιατί κάνει και κάπου μια παραπάνω μέρα να φανεί στο singpost.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

BICALL8 το κουπόνι....thanks man. Βέβαια σε κινητά του λείπουν μερικά

Όσοι θέλετε να το χρησιμοποιήσετε πάντως ριξτε και ματια στις αρχικές τιμες σε σχέση με τα αλλά eshops. Στο Jiayu G4S π.χ. η τιμή του σε σχέση με το minideal ειναι 10$ παραπανω οποτε το τελικο όφελος μετα την εφαρμογή του κουπονιού θα ειναι 3% και όχι 8% στην συγκεκριμένη περιπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απολύτως φθηνότερο κινέζικο με 1gb ram ποιο είναι;

Bluboo X1 στα 90$ απο pandawill και antelife.Το εχω δοκιμασει,μ αρεσε και εδω και εναμιση μηνα δεν εχει βγαλει τιποτα.Επισης στα 90-100$ εχει πολλες επιλογες στο clearance του Pandawill.Μην ψαχνεις το απολυτως φθηνοτερο αλλα ενα φθηνο που θα αντεξει.Ειδαμε και τα Star W450 και F9006 ποσο αντεξαν.90-100$ για 4πυρηνα με 1GB ram ειναι πολυ καλη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bluboo X1 στα 90$ απο pandawill και antelife.Το εχω δοκιμασει,μ αρεσε και εδω και εναμιση μηνα δεν εχει βγαλει τιποτα.Επισης στα 90-100$ εχει πολλες επιλογες στο clearance του Pandawill.Μην ψαχνεις το απολυτως φθηνοτερο αλλα ενα φθηνο που θα αντεξει.Ειδαμε και τα Star W450 και F9006 ποσο αντεξαν.90-100$ για 4πυρηνα με 1GB ram ειναι πολυ καλη τιμη.

Απο μπαταρια, σημα wifi, gps πως τα παει? (1800 mA με προβληματιζει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.pandawill.com/inew-i7000-smartphone-50-inch-hd-ips-screen-android-42-mtk6589-1gb-4gb-3g-otg-white-p89927.html

 

Για το συγκεκριμένο τι γνώμη έχετε ;

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

Καλα specs για την τιμη του. Πολυ μικρη μπαταρια (1700mAh), δε θα βγαζει μερα. Δεν ξερω και απο ποιοτητα κατασκευης τι λεει, ενα iNew V3 που επιασα στα χερια μου δε με ικανοποιησε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι αγορασατε απο Pandawill τις εξης συσκευες Newman N2 , Star B94m και Star B92m με τα εξης κουπονια  NewmanN2 , StarB94M , StarB92M αντιστοιχα θα παρετε δωρεαν ενα μαυρο ή ασπρο καπακι για το Ν2 , μπαταρια και μεμβρανη για το B94M, θηκη πλαστικη και μεμβρανη για το Β92Μ.

Αφου τα βαλετε στο καλαθι βαλτε τον κωδικο και επιλεγετε δωρεαν αποστολη με απλο Κινεζικο ταχυδρομειο ή συστημενο με 1.5$.

Tσεκαρετε το μειλ σας.Ενδεχεται να μην λειτουργει σε ολους.Ισχυει για 100 κομματια.

 

Απο μπαταρια, σημα wifi, gps πως τα παει? (1800 mA με προβληματιζει)

Απο μπαταρια ικανοποιητικα,wifi οχι πολυ δυνατο αλλα ΟΚ.GPS δεν προλαβα να δοκιμασω.Σαν συνολο για τα λεφτα του πολυ καλο.Οθονη σε θεαση και αγγιγμα αριστη,σφαιρατο και ηχειο δυνατο και καθαρο.Συμπαγης μοντερνα κατασκευη και ελαφρυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάρει και εγώ ένα Star Β92Μ απο pandawill που για τα 50 euro που στοίχισε, είναι εξαιρετικό!!!

Μου ήρθε σήμερα και το email για free case + screen protector και δεν το πίστευα. Εκανα την παραγγελία, αλλά δεν είχε επιλογή για το χρώμα της θήκης. Αν μου την στείλουν και σε ροζ χρώμα θα είναι σούπερ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια μια φιλη μου θελει να αγορασει κινεζικο απο geekbuying η minideal με καλη καμερα και τετραπυρινο + 1 gb ram 

 

εχετε να προτεινετε κατι καλο?εως 100 ευρω.

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

καλησπερα παιδια μια φιλη μου θελει να αγορασει κινεζικο απο geekbuying η minideal με καλη καμερα και τετραπυρινο + 1 gb ram 
 
εχετε να προτεινετε κατι καλο?εως 100 ευρω.
 
ευχαριστω

 

Κοιταξε, το καλυτερο τηλεφωνο στα 100€  ειναι αυτο   http://www.minideal.net/coolpad-7320-smartphone-mtk6592-qcta-core-1-7ghz-wcdma-with-5-5inch-ogs-ips-screen-13-0mp.html

 

Το κακο ειναι οτι για κοπελα ειναι μεγαλο, 5.5 ιντσες οθονη. Επειδη εχω πιασει στα χερια μου το Xiaomi Note που ειναι πολυ κοντα σε διαστασεις το λεω, ειναι οριακο για τα δικα μου χερια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε, το καλυτερο τηλεφωνο στα 100€  ειναι αυτο   http://www.minideal.net/coolpad-7320-smartphone-mtk6592-qcta-core-1-7ghz-wcdma-with-5-5inch-ogs-ips-screen-13-0mp.html

 

Το κακο ειναι οτι για κοπελα ειναι μεγαλο, 5.5 ιντσες οθονη. Επειδη εχω πιασει στα χερια μου το Xiaomi Note που ειναι πολυ κοντα σε διαστασεις το λεω, ειναι οριακο για τα δικα μου χερια.

πολυ καλο φαινετε,οχι δεν τις πειραζει που ειναι μεγαλο,ευχαριστω,αν τις αρεσει,μαλλον αυτο θα παραγγειλουμε

ελληνικη γλωσσα εχει,γιατι δεν γραφει κατι για ελληνικα????

λαθος ειδα οτι γραφει ελληνικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απολύτως φθηνότερο κινέζικο με 1gb ram ποιο είναι;

Αυτη τη στιγμη,το ποιοτικο Landvo L900 στα 84.68 $ στο αξιοπιστο buyincoins.com με το κουπονι BICALL8 που δινει 8% εκπωση μεχρι 3 Ιουλιου.Πραγματικα κορυφαιο VFM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θα ήθελα την γνώμη σας για αυτό το τηλέφωνο και αν είναι καλή η εταιρεία.

http://www.aliexpress.com/store/product/2750-Mah-THL-T100-T100S-phone-Octa-Core-MTK6592-Android-4-2-1-7Ghz-2GB-RAM/404001_1541527191.html

 

Τώρα,έχω ένα Zte v987 αγορασμένο από aliexpress.Είμαι ευχαριστημένος από το τηλέφωνο,αλλά επειδή με έχει ζαλίσει ο αδερφός μου να του το δώσω...θα του το δώσω και θα πάρω άλλο.

Αν έχετε να κάνετε καμία πρόταση από 150-200 ευρώ,είναι καλοδεχούμενη.(5αρα οθόνη,2gb ram και καλή ανάλυση οθόνης)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θα ήθελα την γνώμη σας για αυτό το τηλέφωνο και αν είναι καλή η εταιρεία.

http://www.aliexpress.com/store/product/2750-Mah-THL-T100-T100S-phone-Octa-Core-MTK6592-Android-4-2-1-7Ghz-2GB-RAM/404001_1541527191.html

 

Τώρα,έχω ένα Zte v987 αγορασμένο από aliexpress.Είμαι ευχαριστημένος από το τηλέφωνο,αλλά επειδή με έχει ζαλίσει ο αδερφός μου να του το δώσω...θα του το δώσω και θα πάρω άλλο.

Αν έχετε να κάνετε καμία πρόταση από 150-200 ευρώ,είναι καλοδεχούμενη.(5αρα οθόνη,2gb ram και καλή ανάλυση οθόνης)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

δες το xiaomi mi3 ανεβαινεις ελαχιστα σε χρηματα και τα μεγιστα σε αποδοση....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες το xiaomi mi3 ανεβαινεις ελαχιστα σε χρηματα και τα μεγιστα σε αποδοση....

Σαν εταιρεία η THL είναι καλή?βγάζει αξιόπιστα τηλέφωνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...