Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κατέβασε το app και παίξε με το hands free σου πατώντας το πλήκτρο της απάντησης.

Αν σου αρέσει ... αγόρασε το.

 

Με βολεύει πολύ όταν χρησιμοποιώ το τηλέφωνο στο τρέξιμο και δουλεύω δυο ή τρία προγράμματα ταυτόχρονα. Δεν το εχω αγοράσει αλλά το δουλεύω με το hands free.

όλα τα λεφτά είναι το άνοιγμα μιας εφαρμογής με το πάτημα του πλήκτρου χωρίς να εχω ξεκλειδώσει το τηλέφωνο.

 

Με τα samsung (stock rom)δεν δουλεύει το συνεχόμενο πάτημα λόγο της εφαρμογής s-voice.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς εμπειρία από τέτοια πρόσθετα hardware keys;

http://www.pandawill.com/2nd-press-button-35mm-slim-smart-shortcut-customized-cool-gadget-for-android-devices-p88664.html

 

κατέβασε το app και παίξε με το hands free σου πατώντας το πλήκτρο της απάντησης.

Αν σου αρέσει ... αγόρασε το.

 

Με βολεύει πολύ όταν χρησιμοποιώ το τηλέφωνο στο τρέξιμο και δουλεύω δυο ή τρία προγράμματα ταυτόχρονα. Δεν το εχω αγοράσει αλλά το δουλεύω με το hands free.

όλα τα λεφτά είναι το άνοιγμα μιας εφαρμογής με το πάτημα του πλήκτρου χωρίς να εχω ξεκλειδώσει το τηλέφωνο.

 

Με τα samsung (stock rom)δεν δουλεύει το συνεχόμενο πάτημα λόγο της εφαρμογής s-voice.

 

Με πρόλαβες, μόλις ήθελα να απαντήσω ότι προφανώς δεν έχει διαβάσει τις (δικές σου) αναλυτικές πληροφορίες πριν από 3 σελίδες.

 

Δεν είναι ιδιαίτερος κόπος να πάει στη σελίδα 194 και να βρει το μήνυμα 53224894 που προς το παρόν βρίσκεται στη θέση #2909. Εκεί υπάρχει link και για το πρόγραμμα KlicK.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από ότι εχω καταλάβει όλα κάνουν το ίδιο πράγμα. βραχυκυκλώνουν την γείωση με το μικρόφωνο.

Από λογισμικά εχω δοκιμάσει μόνο το klick που είναι και στο Play και στα αγγλικά. Θα δοκιμάσω να κατεβάσω και τις xiaomi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τάμπλετ, μπορούμε να έχουμε κάτι αντίστοιχο παρακαλώ; :-)

Θα έλεγα

Μεγάλοι: Huawei, Xiaomi, ZTE, Lenovo, Oppo, Meizu, Coolpad,TCL, Vivo

Μεσαίοι: THL, Cubot, Newman, Zopo, Star, Jiayu Doogee, iOcean.ΑΜΟΙ, FAEA, Ulefone, Umi

Υπάρχει ένα καράβι που ακολουθεί HDC, iNew (που πάει δυναμικά για την μεσαία τάξη),
Neken, ΝΕΟ,Tengda,Star, Timmy, Voto, No.1,HIKE, MYSAGA, TOL, Morefine, Thunderbird, Vowney, Xiaocai, POMP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Windows 8 tablet απο focalprice

Χαρακτηριστικα:

8.0" Capacitive IPS Touch 1280x800 Windows 8 Intel 3735 Quad Core 2.0GHz Tablet PC with Built-in Bluetooth, 2MP Front Camera & 2MP Rear Camera (16GB)

Στα 143€ δε νομιζω να υπαρχει οτιδηποτε αντιστοιχο με win 8 φορεμενα. Κατα τ αλλα κινεζικο....

 

ΛΙΝΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τάμπλετ, μπορούμε να έχουμε κάτι αντίστοιχο παρακαλώ; :-)

 

Πραγματικά στο χώρο τον tablet με πιάνεις αδιάβαστο. Αν ξέρω...μερικές ως καλές μάλλον είναι αυτές: (Ας κάνει κάποιος ειδήμονας τις απαραίτητες διορθώσεις)

 

Ainol, Chuwi, iFive, Pipo, Cube, Ramos, ONDA (Chuwi Και iFive πολύ καινούργιες αλλά δείχνουν να το προσπαθούν καλά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, μέχρι όμως να διαμορφωθεί από τους ειδήμονες η λίστα των τάμπλετ, να κάνω μια ερώτηση για κινητά.
Πολύ καλός φίλος ζήτησε την γνώμη μου γιατί θέλει να πάρει ένα ψιλο-καλό κινέζικο στις 5 ίντσες με κόστος έως 150$. Διακρίνω το iOcean x7 HD (www.vickmall.com/iocean-x7-hd-mtk6582-quad-core-1-3ghz-android-4-2-1g-ram-4g-rom-5-0-inch-hd-ips-ogs-screen-3g-otg-smartphone-white.html), αλλά θα ήθελα και μια ακόμη γνώμη μήπως έχει κάποιο σημαντικό κουσούρι το συγκεκριμένο μοντέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, μέχρι όμως να διαμορφωθεί από τους ειδήμονες η λίστα των τάμπλετ, να κάνω μια ερώτηση για κινητά.

Πολύ καλός φίλος ζήτησε την γνώμη μου γιατί θέλει να πάρει ένα ψιλο-καλό κινέζικο στις 5 ίντσες με κόστος έως 150$. Διακρίνω το iOcean x7 HD (www.vickmall.com/iocean-x7-hd-mtk6582-quad-core-1-3ghz-android-4-2-1g-ram-4g-rom-5-0-inch-hd-ips-ogs-screen-3g-otg-smartphone-white.html), αλλά θα ήθελα και μια ακόμη γνώμη μήπως έχει κάποιο σημαντικό κουσούρι το συγκεκριμένο μοντέλο.

 

Δεν εχω βρει κατι το αρνητικό.

Επίσης, υπάρχει review.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...