Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ειναι ολα sold out. Μονο 2-3 αμαρκα εχουν μεινει. Οι τιμες ειναι γιατι γιορταζει και καλα το μαγαζι. Τωρα ποσο στοκ ειχαν αγνωστο.

 

 

κατάλαβα άνθρακες ο θησαυρός δυστυχώς πάλι καλά που έχω το blackview jk809

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρε παιδια το μαγαζι ειναι αξιοπιστο?θελω να παραγγειλω αυτο 

επισης δεν αναφερει πουθενα να ειναι Out  of stock σωστα?

 

Το κοίταζα και εγώ. Το antelife είναι γνωστό αλλά μου φαίνεται περίεργη τόσο χαμηλή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια το μαγαζι ειναι αξιοπιστο?θελω να παραγγειλω αυτο 

επισης δεν αναφερει πουθενα να ειναι Out  of stock σωστα?

 

αυτό λέμε τόση ώρα είναι out of stock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σου πω.. το περιμενω να μου ερθει για δοκιμη.. :)

Οταν λεω ρίσκο εννοώ μεταξύ κάποιου δοκιμασμένου μαγαζιου (κινέζικου eshop) και κάποιου ελάχιστα φθηνότερου, που μπορεί να ζητά κάρτα αντί για paypal και άλλα τέτοια ύποπτα.

Το value-for-money καλών κινέζικων συσκευών το θεωρώ δεδομένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

να σου πω.. το περιμενω να μου ερθει για δοκιμη.. :)

 

Ουτε εγώ το έχω. :) Έχω το απλό το περσινό εδώ και 5 μηνες. Έχω σταματήσει να μπαίνω στο νετ και στο μεηλ απο το PC. Κατήργησα την ψηφιακή μου και ημουν απο αυτους που κουβαλούσαν παντα μια compact μαζί μου, τέρμα το GPS και οι καθυστερήσεις. Βλεπω ανετα ταινια απο το φλασακι μου μεσω otg καλωδιου. Η οθονη ειναι super.Και δεν νομίζω οτι αξίζει καν να κοιτάξει κανεις πιο ψηλά. Για λιγότερα μονο αν ψάχνει στα $50-60 τις προσφορές του pandawill με οτι πρόβλημα του σερβίρουν ή τα ξεστοκαρισματα....

Όλα ουτε διαφήμιση να εκανα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ στην αρχή δεν είχα πρόβλημα. Όταν έκατσε η στραβή όμως, έκαναν τους Κινέζους.

 

Επεξεργασία:

Το To2C.com μόλις έφαγε άκυρο, μετά από προβλήματα συσκευών εντός εγγύησης:

Σύνδεσμος: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5398111#post5398111

 

Το ειχα πει για την απαραδεκτη ΜΗ εγγυηση του συγκεκριμενου καταστηματος πριν απο 10-15 μερες.

Βεβαια το ξεκαθαρισε στα ισια το καταστημα για αυτη την ΜΗ εγγυηση αλλα καποιο εξακολουθουν να αγοραζουν.

Αβυσος η ψυχη του ανθρωπου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τοτε με την υπερτατη μ#λ#$κ%^α που κανανε και τους φυγανε καμια 100 πακετα με declared price πολυ μεγαλυτερη απο τη πραγματικη (και άρα περασανε και τελωνειο) δε τους εμπιστευομαι καθολου. Γενικά μπάζει απο παντου το μαγαζακι.

Μη κοιτατε τόσο τη τιμή όσο το μαγαζι απ'οπου θα το αγορασετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έλεγα

Μεγάλοι: Huawei, Xiaomi, ZTE, Lenovo, Oppo, Meizu, Coolpad,TCL, Vivo

Μεσαίοι: THL, Cubot, Newman, Zopo, Star, Jiayu Doogee, iOcean.ΑΜΟΙ, FAEA, Ulefone, Umi

 

Υπάρχει ένα καράβι που ακολουθεί HDC, iNew (που πάει δυναμικά για την μεσαία τάξη),Neken, ΝΕΟ,Tengda,Star, Timmy, Voto, No.1,HIKE, MYSAGA, TOL, Morefine, Thunderbird, Vowney, Xiaocai, POMP

Πού συγκαταλέγεται η Beidou;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε διαφωνω πολυ, αλλα τουλαχιστον εκει το εχουν δοκιμασει και αλλοι πριν απο σενα. Στη beidu, 3-4 ατομα θα ειστε στο myphone και θα προσπαθειτε να βγαλετε ακρη.

Εχω παρει ZTE 967 και Xiaomi Hongmi για γυναικες (κοπελα και αδερφη), που δεν ασχολουνται με beta testing εννοειται. Και στα δυο, βαλαμε σιμ, φορτιση, αρχικες ρυθμισεις γλωσσας, wifi, google play, κλπ και τιποτα αλλο. Δουλευουν εδω και μηνες χωρις θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...