Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν βρίσκεις xiaomi redmi 1s με snapdragon και miui εμφάνιση και antutu 20000+ στα 120 ευρώ σε mimideal vickmall δεν αξίζουν ρίσκα για 20-30 ευρώ.

Δείτε προβλήματα που έχουν σε διπλάνα φόρουμ για κολλήματα reset οθόνες GPS fix θολές φωτο ....

Το συγκεκριμενο δεν λαγκαρει καθόλου κσι έχει απο τις καλύτερες κάμερες (Samsung 8mp wide) που έχω δει σε κινητό. Και γράφει και σε fullhd αν σας νοιάζει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όταν βρίσκεις xiaomi redmi 1s με snapdragon και miui εμφάνιση και antutu 20000+ στα 120 ευρώ σε mimideal vickmall δεν αξίζουν ρίσκα για 20-30 ευρώ.

Δείτε προβλήματα που έχουν σε διπλάνα φόρουμ για κολλήματα reset οθόνες GPS fix θολές φωτο ....

Το συγκεκριμενο δεν λαγκαρει καθόλου κσι έχει απο τις καλύτερες κάμερες (Samsung 8mp wide) που έχω δει σε κινητό. Και γράφει και σε fullhd αν σας νοιάζει.

να σου πω.. το περιμενω να μου ερθει για δοκιμη.. :)

Οταν λεω ρίσκο εννοώ μεταξύ κάποιου δοκιμασμένου μαγαζιου (κινέζικου eshop) και κάποιου ελάχιστα φθηνότερου, που μπορεί να ζητά κάρτα αντί για paypal και άλλα τέτοια ύποπτα.

Το value-for-money καλών κινέζικων συσκευών το θεωρώ δεδομένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν βρίσκεις xiaomi redmi 1s με snapdragon και miui εμφάνιση και antutu 20000+ στα 120 ευρώ σε mimideal vickmall δεν αξίζουν ρίσκα για 20-30 ευρώ.

Δείτε προβλήματα που έχουν σε διπλάνα φόρουμ για κολλήματα reset οθόνες GPS fix θολές φωτο ....

Το συγκεκριμενο δεν λαγκαρει καθόλου κσι έχει απο τις καλύτερες κάμερες (Samsung 8mp wide) που έχω δει σε κινητό. Και γράφει και σε fullhd αν σας νοιάζει.

Συμφωνω αλλά ο συμφορουμιτης παραπανω ζητησε κινητο με μπατζετ ως 150$ και ειπε κιολας οτι θα το αλλάξει μολις βγει απο στρατο. Οποτε και το redmi 1s να παρει πάλι πολλά θα δωσει αφου δε θα το κρατησει. Που αν θες τη γνωμη μου, κακως θελει να αλλάξει και καλυτερα να επαιρνε αυτο και να το κρατουσε οσο πηγαινε, που θα του παει 2χρονια ανετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον στρατό συνήθως τα κινητά υποφέρουν (κι έχει μπόλικες ασκήσεις στην Κύπρο!). Επίσης, είναι ριψοκίνδυνο να σου το κλέψουν.
Κι επειδή θέλει να πάρει μετά το HTC One, τώρα θέλει κάτι για την θητεία του ίσα-ίσα.

Εμένα πάντως μου άνοιξε η όρεξη με το νήμα αυτό και θα αρχίσω να γλυκοκοιτάω κανένα φθηνούλικο σαν το Jiayu F1 αν βγει από καμιά μάρκα της προκοπής. (δεν με νοιάζουν μεγάλες οθόνες, gps, πυρίνες, κάρτες γραφικών ή κάμερες).


Εχει σημερα διαφορα 50%off: http://www.antelife.com/2nd-anniversary-sale.html

Κοίταξα το UMI X1. Λειτουργεί σωστά μόνο με πειραγμένη rom, κι αυτό είναι μάλλον λαχείο και πάλι.
Μετά είδα αυτό πιο κάτω:

Notice: Promotion Original Accessories package is Optional,  if you need can choose and pay more $21.99.

Original Accessories package for UMI X1 Android phone include:

1 x Original Ultra-thin Wall charger

1 x Original Ultra-thin 1750mA battery

1 x Original Leather case

1 x Original HIFI Headset

1 x Original Protector back cover

 

Πλάκα κάνουν στο AntELife. Λείπει το μισό κινητό!
Να μην έλλειπε το πίσω κάλυμα και η μπαταρία τουλάχιστον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά οι τιμές στο antelife είναι εξωπραγματικές τι στο καλό ???

 

http://www.antelife.com/gt-n7102-android-4-2-quad-core-3g-smart-phone-with-mtk6589-1-2ghz-5-5-inch-hd-screen-wcdma-dual-sim-2gb-ram-16gb-rom-white.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειναι ολα sold out. Μονο 2-3 αμαρκα εχουν μεινει. Οι τιμες ειναι γιατι γιορταζει και καλα το μαγαζι. Τωρα ποσο στοκ ειχαν αγνωστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες ειναι οι τιμες. Το Zopo εχει βγει πανω απο χρονο. Δλδ αρχαιο για κινεζικο.

Το antelife εχει γενικα καλες τιμες και προσφορες αλλα μερικες φορες αργουν πολυ να στειλουν αν δεν εχουν στοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...