Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχει έξοδο hdmi :huh:

Έχεις κάτι άλλο κατα νου μήπως;Κι ας μην έχει υποδοχή για κάρτα sim

 

http://www.geekbuying.com/item/Onda-V819i-Intel-Bay-trail-T-Z3735-1-3GHz-8-inch-Tablet-PC-Android-4-2-Quad-Core-IPS-Capacitive-Touch-Screen-1280-800-2GB-16GB-Silver-326371.html.

 

Πολυ καλο αν και ουτε αυτο εχει HDMI,στα specs βεβαια αναφερει οτι εχει αλλα ενα παιδι στο myphone που το ειχε ειπε οτι δεν εχει.Το περιεγραφε ομως πολυ δυνατο.

 

Edit:Δεν ξερω πως μου ηρθε αυτη η φαντασιωση οτι δεν εχει HDMI,τελικα εχει.Παρτο,πολυ δυνατο μηχανημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

thl ισως παει μεγαλη κατηγορια..

ας πουμε η ζτε ,δεν φτιαχνει σε οποιοδηποτε

κομματι τους καλυτερες συσκευες απο την thl ..

 

κατι χαζορυθμισεις που θελανε κατι w8 σε μικροφωνα κλπ,για

1 φορα ήταν παλια μειον,για τον μπαρμπα μητσο που

δεν διαβαζε 1 φορα myphone gr.

 

thl w8,t11,w200s ειχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.geekbuying.com/item/Onda-V819i-Intel-Bay-trail-T-Z3735-1-3GHz-8-inch-Tablet-PC-Android-4-2-Quad-Core-IPS-Capacitive-Touch-Screen-1280-800-2GB-16GB-Silver-326371.html.

 

Πολυ καλο αν και ουτε αυτο εχει HDMI,στα specs βεβαια αναφερει οτι εχει αλλα ενα παιδι στο myphone που το ειχε ειπε οτι δεν εχει.Το περιεγραφε ομως πολυ δυνατο.

 

Edit:Δεν ξερω πως μου ηρθε αυτη η φαντασιωση οτι δεν εχει HDMI,τελικα εχει.Παρτο,πολυ δυνατο μηχανημα.

Ευχαριστώ LouCi4er. Όντως καλό μηχάνημα.

Βέβαια σκέφτομαι και το pipo u8...

 

Edit: Το παιδί που το έχει, γράφει ότι τα έπαιξε το εργαλείο! Και είναι ο μοναδικός ως τώρα που παρέλαβε και το δοκίμασε.

Επεξ/σία από peg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ LouCi4er. Όντως καλό μηχάνημα.

Βέβαια σκέφτομαι και το pipo u8...

Το U8 το έχω 2 μήνες και το συστήνω ανεπιφύλακτα. Εξαιρετικό, και ακόμα δεν το έχω ''πειράξει''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το U8 το έχω 2 μήνες και το συστήνω ανεπιφύλακτα. Εξαιρετικό, και ακόμα δεν το έχω ''πειράξει''

Μάλλον εκεί καταλήγω.

Η χαμηλότερη τιμή που βρήκα είναι στο pipo-store 160$. Είναι καλή η τιμή; Το site είναι αξιόπιστο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον εκεί καταλήγω.

Η χαμηλότερη τιμή που βρήκα είναι στο pipo-store 160$. Είναι καλή η τιμή; Το site είναι αξιόπιστο;

Η τιμή καλή είναι. Για το site και γενικά για όλα τα xxxxx-store ακούγονται διάφορα, αλλά δεν έχω προσωπική άποψη. Αν δέχονται paypal νομίζω θα είσαι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ LouCi4er. Όντως καλό μηχάνημα.

Βέβαια σκέφτομαι και το pipo u8...

 

Edit: Το παιδί που το έχει, γράφει ότι τα έπαιξε το εργαλείο! Και είναι ο μοναδικός ως τώρα που παρέλαβε και το δοκίμασε.

 

Καλα,οτι τα παιξε σε εκεινον,εμενα προσωπικα δεν μου λεει κατι,ετυχε.Παντως δεν εχει καμια σχεση το Onda με το Pipo.Πιστευω οτι η Intel βρισκεται απο πανω ολη την ωρα κατα την διαρκεια της παραγωγης,αλλιως πως θα μπει το  "Intel inside" :-D .

 

Τεσπα,εγω εχω το v975m,ειχα και Pipo.Η Onda μαζι με την FNF ειναι πλεον οι μονες κινεζικες που συστηνω.Απλα το v975m θα ελεγα να το αποφυγει καποιος λογω amlogic,ειναι τιγκα στο bug.Το U8 ομως καλο ειναι απ' οτι φαινεται μεχρι τωρα.Η επιλογη δικη σου.

 

Edit:Το Pipo-Store απεφυγε το.Διαλεξε Geekbuying-Buyincoins.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.pandawill.com/jiayu-g4-smartphone-mtk6592-2gb-16gb-47-inch-gorilla-glass-android-42-3000mah-otg-p88087.html

 

Το έχει αγοράσει κανένας σας;.. Πολύ καλό μου φαίνεται για τα λεφτά του..

εταιρία με καλή ποιότητα, μπαταρία και μαζεμενες διαστάσεις

το G4 άκουσα έβγαλε προβλήματα όμως, για το G4S δεν έχω δει γνώμες ακόμα.

Διάβαζε και στους γείτονες που λέει ο προηγούμενος φίλος, αναμένονται παραλαβές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραγγειλα ..αλλα θα αργησει να ερθει

Φυσικα οχι απο pandawill

Εγω το πηρα απο vickmall ..αλλα μπορεις να το δεις και απο αλλου (to2c,minideal κτλ)

Αλλα σημερα πηρα απο το newsletter καλυτερες τιμες στο dinodirect

176$ τo G4S αλλα καλη τιμη εχει το σε πολλα χαρακτηριστικα ομοιο του thl w200s

Για το Haipai X3S δεν ξερω πολλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

DOOGEE VALENCIA DG800

http://www.doogee.cc/en/gb/pro_details.asp?ID=140

4-πυρηνο,kit-kat,νεο μοντελο

75 euros

http://www.aliexpress.com/item/DOOGEE-VALENCIA-DG800-4-5inches-Android-4-4-MTK6582-Quad-Core-8GB-ROM-1GB-RAM-Gesture/1866045369.html

Επεξ/σία από insi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθολου ασαφης δεν ειναι οι πληροφοριες. Αν διαβαζετε σε οτι-να-ναι-σάιτ, επομενο ειναι...

Το Doogee Valencia θα εχει 4.4.2 KitKat και (θα) πωλείται 120$ (με μικρη αποκλιση ειτε προς τα επανω-ειτε προς τα κάτω).+-

 

@talos_2002 αν το ειδες καπου με μεγαλη διαφορα στη τιμη πλιζ δωσε λινκ. Και αναφερομαι φυσικά σε γνωστο κινεζομαγαζο, οχι απο aliexpress κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...