Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οποτε λετε να παρω αυτο;

πρεπει να τους γραψω κατι πχ root Kαι τετοια;

σε πσοες μερες θα το εχω;

το εχει δοκιμασει κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λίγα λόγια για το μηχανάκι στους γείτονες    http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=386994.Εχωπαραγγείλει δεκ

άδες πράγματα απο Κινα.(μέχρι καρδιογράφο).Ποτε δεν ειχα προβλημα με τελωνείο.Αν αντιμετωπισεις εσυ τώρα μάλλον πρέπει να σου κόψουμε την καλημέρα γιατί είσαι επικινδυνος  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εντυπωσεις απο το Νewman?

Μετά από πολλές αλλαγές ρομ κατέληξα στη miui. Σταθεροτατο και χωρίς προβλήματα στη μπαταρία. Πολύ καλή και η xperia ics αλλά κάπως αργή.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γνωρίζει κάποιος ποτε θα βγει στην αγορά το cube talk 9x ? ειμαι ανάμεσα σε αυτο το fnf ifive mini 3GS και το allfine fine 9 3G

Περιμενε για το Xiaomi tablet. Εγώ αυτο αναμενω!!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την MIUI rom που σου άρεσε.

 

 

Με την ευκαιρία, μια ερώτηση προς τους έμπειρους... από περιέργια για να μαθαίνω:
Πλην των μεγάλων Κινέζων κατασκευαστών (Huawei, Xiaomi, ZTE, Lenovo, Oppo), ποιοί ξεχωρίζουν ανάμεσα στους άπειρους μικρούς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την MIUI rom που σου άρεσε.

 

 

 

Με την ευκαιρία, μια ερώτηση προς τους έμπειρους... από περιέργια για να μαθαίνω:

Πλην των μεγάλων Κινέζων κατασκευαστών (Huawei, Xiaomi, ZTE, Lenovo, Oppo), ποιοί ξεχωρίζουν ανάμεσα στους άπειρους μικρούς;

Στις κορυφαιες επισης ανηκουν Coolpad και Meizu.Στις μικροτερες THL,Cubot,Newman,Zopo,Star,Jiayu και Doogee.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πολλές αλλαγές ρομ κατέληξα στη miui. Σταθεροτατο και χωρίς προβλήματα στη μπαταρία. Πολύ καλή και η xperia ics αλλά κάπως αργή.

"Μετά από πολλές αλλαγές ρομ κατέληξα στη miui" Αν σε ρωτησω τωρα τι ειναι ρομ κ miui θα με βρισεις? :unsure: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Offtopic

 

Μου έπεσε το iocean x7 hd σε πολλά και διαφορετικά αντικείμενα. Χάλασε λιγο η γωνία του bezel. Η οθόνη δεν έπαθε τπτ.

Εξαιρετικο κινητάκι για τα λεφτα του.

 

 

/offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει εκπροσωπο στο myphone.Εχουμε κανει πολλοι παραγγελιες και περιμενουμε να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...