Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γραφει ομως οτι έχει μονο κινεζικα και αγγλικα, .Ελληνικα θα μπορουμε να βαλουμε?

Eγώ που παρήγγειλα (HongMi S1) απο minideal.net (επειδή υπάρχει και εκπρόσωπος του καταστήματος σε γειτωνικο φόρουμ) έχει κανονικά την επιλογή για ελληνικά. Δοκίμασε να το βρεις από κει αν θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλησπερα

θελω για ενα μικρο παιδι ενα tablet θελω να παρω το καλυτερο με δυο προυποθεσεις να μην βγει πανω απο 60 ευρω και να μην πανω απο 8 ιντσες εχετε να προτεινετε καποιο; με δωρεαν μεταφορικα θα ηθελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα

θελω για ενα μικρο παιδι ενα tablet θελω να παρω το καλυτερο με δυο προυποθεσεις να μην βγει πανω απο 60 ευρω και να μην πανω απο 8 ιντσες εχετε να προτεινετε καποιο; με δωρεαν μεταφορικα θα ηθελα

Νομιζω ειναι λιγο μικρο το budget για κατι αξιολογο... Αν δηλαδη παει να παιξει καποιο παιχνιδι με τετοιου budget tablet σιγουρα θα αντιμετωπισει προβληματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για κανα παιχνιδι το θελει

εχετε καποιο αλλο στο μυαλο σας;


Μαλλον θα παρω αυτο λογω του δωρεαν μεταφορικα

εχετε να προτεινετ αλλο;

σας παρακαλω μεχρι αυριο το απογευμα γιατι μετα παραγγελνω αυτο

http://www.pandawill.com/chuwi-v17hd-tablet-pc-quad-core-rk3188-70-inch-android-44-ips-screen-8gb-white-p87907.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες κι αυτο    http://www.banggood.com/Colorfly-E708-Q1-Quad-Core-Allwinner-A31S-7-Inch-Android-4_2-Tablet-p-88159.html περιμένω για τα διδυμάκια μου.Ακουσα καλά λόγια.

Οσο για τα δωρεάν μεταφορικά δεν αποτελούν κριτήριο αγοράς.Τα περισσότερα κινεζικα μαγαζια(pandawill,merimobile,banggood,minideal  κ.α)έχουν δωρεάν μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικηο.Νομιζω το διορθωσα.Δοκίμασε πάλι σε παρακαλώ..Από προσωπική εμπειρία αφού εχω αγοράσει όλα τα μεγέθη tablet το πρακτικότερο για παιδι μεχρι 10 ετων σαν παιχνιδομηχανη είναι το  7άρι.Βέβαια εσυ ξέρεις καλυτερα.Τωρα απο μπαταρία γυρω στο τετράωρο.Για παιχνίδι μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι το αξιοπιστο το site;

η να παρω αυτο απο το Pandawill μιας και εχω ξαναπαρει κινητο απο εκει και δεν εχει περασει τελωνειο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πολλά προβλήματα με το pandawill εχουν προκύψει.Βέβαια κι εγώ που ψώνισα απο panda  δεν ειχα προβλημα.Οσο για αποστολη και τέτοια δεν θα χεις προβλημα.Οι Ελληνες πρεπει να είμαστε απο τους καλυτερους πελάτες  τους και ξέρουν τον τρόπο να τα ταχυδρομουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...