Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους,

 

τσίμπησα πριν από λίγο από το pandawill ένα Lenovo 850+... είμαι περίεργος να δω σε πόσο καιρό θα έρθει :-P

 

K.

24/4 παραγγελία , 30/4 αποστολή , 9/5 παραλαβή 2 doogee dg350

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Διαλεξε απο to2c.com , vickmall.com , minideal.net , pandawil.com. Ολα αξιοπιστα.

Παρτο αφοβα.Ειναι εξαιρετικο VFM.Παρελαβα πριν 3 μερες και επαθα πλακα.Πολυ ποιοτικο.

Το ήθελε ένας φίλος αλλά τον απέτρεψα λόγω οθόνης που δεν είναι ips.

εσύ πως την βλέπεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαλεξε απο to2c.com , vickmall.com , minideal.net , pandawil.com. Ολα αξιοπιστα.

Παρτο αφοβα.Ειναι εξαιρετικο VFM.Παρελαβα πριν 3 μερες και επαθα πλακα.Πολυ ποιοτικο.

Από οθόνη είσαι ευχαριστημένος;Είδες κάτι που δεν σου άρεσε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οθονη του δεν ειναι IPS (αλλα ΤFT),δεν εχει ομως κακες γωνιες θεασης και ειναι αρκετα φωτεινη.Δηλαδη στο συνηθισμενο κρατημα του κινητου δεν μ ενοχλησε κατι.Το touch αριστο,δυνατη η καμερα και η ολη συσκευη για 99$ πολυ καλη.Με 2 μπαταριες και μια απιστευτης ποιοτητας για Κινεζικο flip cover θηκη (απο δερματινη φυσικα) που ουτε η Samsung δεν δινει.Μονο το γυαλιστερο καπακι δεν μ αρεσε γιατι αφηνει δαχτυλιες.

Στο Doogee DG300 μ ειχε ενοχλησει πολυ η οθονη του οπως και στο ΗΤΜ Μ1.Kαμια σχεση το STAR.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκ μερους της iocean και του my24shop.gr, θα ήθελα να επισημάνω ότι η εγγύηση που παρέχεται στα προϊόντα της iocean, δεσμεύει το my24shop και οι όροι της αναφέρονται αναλυτικά στο site μας. Μόνο σε περίπτωση που δεν είναι δυνατή η επισκευή της συσκευής από εμάς αποστέλεται το κινητό στην κίνα με δική μας ευθύνη και παρέχεται στον πελάτη κινητό αντικατάστασης μέχρι την επισκευή του. 

Τώρα όσον αφορά το my24shop, σας ενημερώσουμε ότι βρίσκεται σε λειτουργία 7 χρόνια ως φυσικό κατάστημα και 1 χρόνο ως ηλεκτρονικό. Το κατάστημά μας διακινεί πάνω από 3500 κωδικούς προιόντων τεχνολογίας, ενώ παρέχει εξειδικευμένη τεχνική υποστήριξη από έμπειρους τεχνικούς σε Η/Υ και smartphones. Τα παραπάνω στοιχεία και οι θετικές αξιολογήσεις μας στις μηχανές σύγκρισης τιμών αποτελούν εχέγγυο του επαγγελματισμού και της αξιοπιστίας μας.  

 

http://www.ioceanmobiles.gr/index.php/warranty

 

Εγγύηση καλής λειτουργίας του λογισμικού της συσκευής για (2) δύο έτη από την ημ/νία αγοράς

Εγγύηση καλής λειτουργίας του υλικού για ένα (1) έτος.

 

 

Στα άρθρα 554 και 555 του Αστικού Κώδικα όπως αυτά τροποποιήθηκαν από το Ν. 3043/02 «Ευθύνη του πωλητή για πραγματικά ελαττώματα και έλλειψη συνομολογημένων ιδιοτήτων» ορίζουν ότι τα δικαιώματα του αγοραστή (διόρθωση του πράγματος ή αντικατάσταση με άλλο ή μείωση του τιμήματος ή υπαναχώρηση από την σύμβαση) λόγω πραγματικού ελαττώματος ή ελλείψεως συμφωνηθείσας ιδιότητας, παραγράφονται μετά την πάροδο δύο ετών για τα κινητά και πέντε ετών για τα ακίνητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι προσφορές δεν με τρέλαναν αλλά το ίδιο το κινητό φαίνεται πολύ ελκυστικό. Ο επεξεργαστής θα διαφοροποιήσει το ενδιαφέρον των developers ή δεν έχει και τόσο σχέση; Αν το έπαιρνα πάντως θα προτιμούσα την αγγλική έκδοση, γιατί αφενός με τις αγγλικές βγάζω πάντα ευκολότερα άκρη, και αφετέρου παίρνει αμέσως τα updates της Miui αν δεν κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Το Star S4 H S1 λες; Απο που με 2 μπαταριες; <br>

Εβαλαν και αυτο στα $99 αλλα δε το εχω ξαναδει http://www.pandawill.com/wmcc-x5-smartphone-android-42-mtk6589-quad-core-50-inch-hd-screen-3g-white-p88474.html

ΓΙα το S1.Απο Pandawill.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαλεξε απο to2c.com , vickmall.com , minideal.net , pandawil.com. Ολα αξιοπιστα.

Παρτο αφοβα.Ειναι εξαιρετικο VFM.Παρελαβα πριν 3 μερες και επαθα πλακα.Πολυ ποιοτικο.

 

Επεδή θέλω να αγοράσω το Star S1 για τον πεθερό μου θέλω να ρωτήσω αγαπητέ μου κάτοχε του καλού αυτού smartphone αν το ραδιόφωνο το ακούς μόνο με ακουστικά ή και με εξωτερικό ηχείο (που το θέλει ο πεθερός μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεδή θέλω να αγοράσω το Star S1 για τον πεθερό μου θέλω να ρωτήσω αγαπητέ μου κάτοχε του καλού αυτού smartphone αν το ραδιόφωνο το ακούς μόνο με ακουστικά ή και με εξωτερικό ηχείο (που το θέλει ο πεθερός μου).

χωρις να ξερω για το συγκεκριμενο συνηθως ολα τα smartphone παιζουν απ το εξωτερικο ηχειο το ραδιο αλλα θελουν τα ακουστικα κουμπωμενα για να κανουν τη δουλεια της κεραιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει να μου προτινεται καποιο table κοντα στα 50-55ευρο, για Internet,movies (gps αν υπαρχει σε αυτη την τιμη) (1gm ram και 1ghz cpu at least εχω ενα zte με 512ραμ και κοντευω να το σπασω) το ξερω οτι παιζει να ζηταω πολλα  !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...