Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά ρε παιδιά τι προβλήματα σας έβγαλε το newman γιατί έλεγα αν ξαναμπεί σε προσφορά να το πάρω !!!!

 

Αυτό που δεν διορθώνεται φαίνεται να είναι το gps που είναι τελείως άχρηστο, δεν λοκάρει ποτέ.

 

Τα υπόλοιπα είναι τα παρακάτω και διορθώθηκαν:

1. Αναβόσβημα οθόνης σε κατάσταση stby (διορθώνεται )

2. Μπαταρία άλλα αντ' άλλων (μετά από κάποιες φορτίσεις και κάποιες ρομ  νομίζω πως στρώνει)

3. Υψηλές Θερμοκρασίες επεξεργαστή χωρίς ιδιαίτερη χρήση. ( υποχρονίζεται ο επεξεργαστής)

 

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο τώρα, είναι που ακόμη δεν του έχω βάλει κάρτα σιμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια μολισ παρελαβα το Newman.Υπαρχει καποιος οδηγος για αρχαριους? :ph34r: Nα προσθεσω επισης οτι η sim μου ειναι πολυ μεγαλη για την υποδοχη που εχει κ δεν μπαινει. Ειχε καποιος το ιδιο θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

YUSUN W808 10% έκπτωση μέχρι τις 12/5/2014

 

Μου ηρθε αυτο το μαιλ απο το myphone.

 

"Το Pandawill ξεκινά τις προσφορές για τα μέλη της κοινότητάς μας με το YUSUN W808, ένα value for money smartphone.

 

Θα το βρείτε εδώ, με 10% έκπτωση χρησιμοποιώντας το κουπόνι:IVYMYPHONE520 και διάρκεια μέχρι τις 12/5/2014!

 

http://www.pandawill.com/landingpage/w808.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μολισ παρελαβα το Newman.Υπαρχει καποιος οδηγος για αρχαριους? :ph34r: Nα προσθεσω επισης οτι η sim μου ειναι πολυ μεγαλη για την υποδοχη που εχει κ δεν μπαινει. Ειχε καποιος το ιδιο θεμα?

Δέχεται micro sim ή πας σε κατάστημα και στην αλλάζουν (5€) ή στην κόβουν (?€) ή την κόβεις μόνος σου ...
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"YUSUN W808"

Για τους ενδιαφερομενους,δεν εχει Ελληνικα το συγκεκριμενο μοντελο.

EDIT Λαθος μου.Μπερδευτηκα με το 2πυρηνο μοντελο που εχει το Panda.Το οποιο τωρα οπως βλεπω εχει πλεον και αυτο Ελληνικα....

Επεξ/σία από arisg90
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης να πω οτι μετα λυπης,δεν ανοιγει καν το Neaman μου. Τι να πω, μηπως θελει πολλες ωρες φορτιση η απαριαητα την ΣΙΜ μεσα για να ανοιξει? :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξε το καπάκι της μπαταρίας, πάρε την στο χέρι σου, βγάλε το μικρό αυτοκόλλητο (συνήθως πορτοκαλι χρώματος) που έχει στους πόλους της και ξαναδοκίμασε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

YUSUN W808 10% έκπτωση μέχρι τις 12/5/2014

 

Μου ηρθε αυτο το μαιλ απο το myphone.

 

"Το Pandawill ξεκινά τις προσφορές για τα μέλη της κοινότητάς μας με το YUSUN W808, ένα value for money smartphone.

 

Θα το βρείτε εδώ, με 10% έκπτωση χρησιμοποιώντας το κουπόνι:IVYMYPHONE520 και διάρκεια μέχρι τις 12/5/2014!

 

http://www.pandawill.com/landingpage/w808.html

 

να ρωτήσω σε σχέση με τον απλό mtk 6589 λέει τίποτα ?Σε σχέση με τον mtk 6589T cpu πως τα πάει?

Επεξ/σία από sintalkas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτρέψτε μου να προτείνω τα κινητά της iocean που πλέον αντιπροσωπεύονται επίσημα στην Ελλάδα από το my24shop και την


Link.png Site: www.ioceanmobiles.gr  παρέχοντας υποστήριξη και ελληνική εγγύηση ενός έτους. Τα μοντέλο που προτείνω είναι τα iocean x7hd στα 159€ και το x7s στα 239€. Έχω δοκιμάσει πολλές κινέζικες συσκευές και τα iocean είναι απο τα λίγα που δουλεύουν απροβλημάτιστα ενώ ξεχωρίζουν από design και από ποιότητα κατασκευής. Τώρα μπορεί να τα βρει κάποιος και απευθείας από Κίνα από τα γνωστά καταστήματα, αλλά νομίζω ότι 50€ παραπάνω εκ των οποίων τα 30€ είναι το ΦΠΑ το οποίο μπορεί να το πάρει πίσω αν δηλώνει έξοδα  + εγγύηση + άμεση παράδοση + υποστήριξη , τα κάνει μια φοβερή προσφορά. 


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...