Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια, δοκιμαστε αυτο http://www.trackitonline.ru/

Βγαζει αποτελεσματα πολυ ποιο αναλυτικα απο πολλα αλλα εαν δεν βλεπετε που ειναι το αντκειμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτο ειναι το ποιηματακι...

 

Please if possible 

1. Check the phone for problems.

2. Check the phone to have Greek and English languages and play store installed (NO Chinese apps, NO bloatware, latest updates

please)

3. GPS working.

4. Send it with EU adapter and OTG cable.

5. Declare price 30$ USD and mark as gift.

Thank you.

 

και δευτερο ποιηματακι...

 

Please check

Install Greek language without Chinese App

EU Adapter

Set low price and declare as gift

Play store is installed

Check the phone to work normally before you send it to me.

Thanks a lot

 

Καλό θα ήταν να είναι sticky κάπου το ποιηματάκι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παρέλαβε κανείς το newman;Τα δικά μου έφτασαν σήμερα Ελλάδα,σύμφωνα με τα ΕΛΤΑ.Σε μερικές μέρες αν όλα πάνε καλά θα τα έχω στα χέρια μου.

 

Σε μενα ηρθε χθες. Ολα καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες μας εντυπωσεις φιλε, καμερα οθονη και γενικα;

 

Φιλε μου δε το εχω ανοιξει ακομα. Εχω παραγγειλει απο ebay τα παρελκομενα, μεμβρανη θηκη προστασιας και κιτρινο καπακι οταν ερθουν και αυτα τοτε θα το ανοιξω (δεν αργουν). Θα ανεβασω σε λιγο μερικες φωτο απο το περιεχομενο πως ηρθε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

πες μας εντυπωσεις φιλε, καμερα οθονη και γενικα;

 

Φιλε μου δε το εχω ανοιξει ακομα. Εχω παραγγειλει απο ebay τα παρελκομενα, μεμβρανη θηκη προστασιας και κιτρινο καπακι οταν ερθουν και αυτα τοτε θα το ανοιξω (δεν αργουν). Θα ανεβασω σε λιγο μερικες φωτο απο το περιεχομενο πως ηρθε

Εγω παντως το εχω περιπου ενα μηνα. Εχει ζελατινα ετοιμη πανω και το καπακι πισω ειναι απο μαλακο πλαστικό σαν λάστιχο. Δεν ξερω αν θα είναι ετσι και το δικό σας.Γενικα πεταει το κινητο και η καμερα τη μερα ειναι παραπανω απο ικανοποιητικηΑποστολή από το GT-I9070 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα δε με αρεσει το παπλωμα που ειναι πανω το δεμα, χαλαει το feng shui. Επισης η 3 φυσαλιδα δεξια απο το bubble wrap ειναι ξεφουσκωτη. στη θεση σου θα εκανα dispute...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λογος που ανεβασα τις φωτο ειναι για να εχουμε μια γενικη εικονα τη παραλαβαμε.

Επισης στα video του youtube με unboxing στο newman υπαρχει διαφορετικη συσκευασια απο αυτη που μου εστειλαν και βλεπουμε στις φωτογραφιες.

Οσο για την ειρωνεια περι φυσαλιδων και dispute ελληνες ειμαστε και αυτη ξεχειλίζει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λογος που ανεβασα τις ......

......Οσο για την ειρωνεια περι φυσαλιδων και dispute ελληνες ειμαστε και αυτη ξεχειλίζει

 

Μπα, οι Γερμανοί είναι πιο είρωνες από μας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...