Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν κάποιος το πήρε από impulse και μέχρι να του έρθει το μετανιώσει ψήνομαι να το πάρω. 75-80€ δεν είναι κακό, απλά αν έχει κάποιος πιο καλό κινητό και το πήρε λόγω τιμής και μόνο μπορεί να έχει buyer's remorse soon... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα παιδια,

 

Θελω να κανω ενα δωρο στο τελος της σχολικης χρονιας στη κορη μου (αφου μου τα εχει φερει ολα Αλφα) ενα tablet.

Δεν θελω να ξεπερναει τα 50-70 ευρω και να μπορει να εχει play store και τα βασικα, για παιχνιδακια και καμια ταινιουλα και καμια φωτο.

 

Εχετε την δυνατοτητα να μου προτεινετε κανενα με αυτα τα χαρακτηριστικα και να δωσετε κανενα link απο μαγαζια που εχετε αγορασει και δεν υπαρχουν προβληματα "ποιοτητας", εμπιστοσυνης, μεταφορικων κτλ?

 

Ελπιζω να με βοηθησετε!!!!

 

Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,

 

Θελω να κανω ενα δωρο στο τελος της σχολικης χρονιας στη κορη μου (αφου μου τα εχει φερει ολα Αλφα) ενα tablet.

Δεν θελω να ξεπερναει τα 50-70 ευρω και να μπορει να εχει play store και τα βασικα, για παιχνιδακια και καμια ταινιουλα και καμια φωτο.

 

Εχετε την δυνατοτητα να μου προτεινετε κανενα με αυτα τα χαρακτηριστικα και να δωσετε κανενα link απο μαγαζια που εχετε αγορασει και δεν υπαρχουν προβληματα "ποιοτητας", εμπιστοσυνης, μεταφορικων κτλ?

 

Ελπιζω να με βοηθησετε!!!!

 

Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας.

Πάρε το http://www.vnp.gr/ypologistes/tablets/prestigio-pmp3970b-duo-7.0-hd.htmlkai exei 4 000 mAh

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι είναι το ίδιο της προσφοράς αλλά μαυρο....σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

 

 

Παιδιά προσοχή, αν παίζει ρόλο για κάποιους τεσπα... το ίδιο κινητό είναι αλλά ΔΕΝ είναι το πραγματικό μαύρο μοντέλο, είναι το άσπρο μοντέλο και του βάλανε απλά μαύρο καπάκι πλάτης και το πλασάρουν ως "black". Δείτε τις φωτογραφίες. Για το κανονικό μαύρο (μαύρα πλαϊνά και μαύρο μέσα) έχουν άλλη σελίδα στην κανονική τιμή και out of stock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια,

 

Θελω να κανω ενα δωρο στο τελος της σχολικης χρονιας στη κορη μου (αφου μου τα εχει φερει ολα Αλφα) ενα tablet.

Δεν θελω να ξεπερναει τα 50-70 ευρω και να μπορει να εχει play store και τα βασικα, για παιχνιδακια και καμια ταινιουλα και καμια φωτο.

 

Εχετε την δυνατοτητα να μου προτεινετε κανενα με αυτα τα χαρακτηριστικα και να δωσετε κανενα link απο μαγαζια που εχετε αγορασει και δεν υπαρχουν προβληματα "ποιοτητας", εμπιστοσυνης, μεταφορικων κτλ?

 

Ελπιζω να με βοηθησετε!!!!

 

Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας.

 

Την Πέμπτη στο happy Hour του Pandawill θα έχει παιδικό ταμπλετ στα 40 ευρώ

http://www.pandawill.com/happy-hour/?current=Thursday

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαββατο βραδυ παραγγελια Newman N2 απο pandawill και ακομα νεα για αποστολη...

Τους εστειλα mail σημερα το πρωι αλλα τιποτα.....

Εγώ παρήγγειλα την Κυριακή. Μίλησα σήμερα μαζί τους και μου είπαν το πολύ σε δύο μέρες θα είναι shipped. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα μια βοηθεια θα ηθελα εχω το http://www.ebay.com/itm/Android-4-2-7-2G-GSM-Dual-Sim-Dual-Core-Phablet-MTK6572-Bluetooth-GPS-Tablet/291017533589?_trksid=p2045573.c100033.m2042&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.RVI%26ao%3D1%26asc%3D20263%26meid%3D6059298855607460842%26pid%3D100033%26prg%3D9059%26rk%3D1%26rkt%3D4%26sd%3D291017533589το οποιο εχει gps και bluetooth και θα ηθελα να ηξερα ποιους χαρτες μπορω να βαλω πχ garmin? η αλλο? και δευτερο μπορω να συνδεσω το κινητο μου με το tablet με bluetooth?και πως γινετε ΑΝ γινονται αυτα που ζηταω,ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά είναι αξιόπιστη μάρκα τα Νιούμαν (για κινεζικα); Τα βάζετε ας πούμε δίπλα στα Λενόβο ή τα Ζιαομι;

Διπλα στα Xiaomi και τα Lenovo (κ Huawei ZTE Oppo) οχι αλλα ειναι παρα πολυ ποιοτικη μαρκα  (1 επιπεδο κατω).3 μοντελα της επιασα (ΝΜ890 (190$) το εχω 6 μηνες και ειναι απιστευτο,Κ1Β (100$ προσφορα) και N2 (100$ προσφορα) για 2 μερες ) και η ποιοτητα τους με ικανοποιησε απολυτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...