Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

ευχαριστώ για την απάντηση . το είχα βρει αυτο αλλα είνια οθόνη + digitizer είπα μήπως ξέρει κανείς κανένα κινζεζομάγαζο που να έχει το digitizer σκέτο . Η αναζήτηση στον γούγλι δεν βοήθησε ιδιαίτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

 

Πςςςςςςςςςςςς...

 

θα τα κλεισει τα σκρουτζομαγαζα!

 

Λογικα θα ειναι λιγο ακριβοτερα. Αν παιζει και εγγυηση αντικατασταση τοτε ειναι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΙΟΡΘΩΣΗ: Μενει να δουμε  αν  ποσο θα επηρεαστουν οι τιμες.

Aμα παρεχει την εγγυηση (αντικατασταση ή επισκευη δεν με πολυνοιαζει γιατι προσωπικα μεχρι 120-140 ευρω αγοραζω) εντος Ελλαδος θα γινει χαμος.

 

 

Το iNew στα 169.99$ παιζει τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ισχύει ότι και στο αμερικάνικο warehouse εγγύηση και αντικατάσταση δεν παίζει.

Αντιγράφω από το site τους

Please note the return policy applies the same way as on any other purchase. Return for warranty, need to be sent back to our office in China as usual Unless your purchase the USA Repair Service Plan.**This location in USA is a warehouse only; returns are not accepted at this location**

 

επίσης μάλλον θα αφορά πολύ περιορισμένα προιόντα.

 

Μακάρι να μην είναι έτσι σε μας βέβαια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΙΟΡΘΩΣΗ: Μενει να δουμε  αν  ποσο θα επηρεαστουν οι τιμες.

Aμα παρεχει την εγγυηση (αντικατασταση ή επισκευη δεν με πολυνοιαζει γιατι προσωπικα μεχρι 120-140 ευρω αγοραζω) εντος Ελλαδος θα γινει χαμος.

 

 

Το iNew στα 169.99$ παιζει τωρα

 

που?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάσου τι χρήμα έχουμε σπρώξει στους κινέζους.

Και iphone να πάρεις πάλι στους κινέζους τα σπρώχνεις με τη διαφορά ότι το κάνεις με προμήθεια μεσαζοντα. Πολύ απλοποιημένο αλλά κάπως έτσι είναι.

Και το ελληνικό MLS να πάρεις το ίδιο είναι. Και τα άλλα ελληνικά bitmore, vero κλπ πάλι το ίδιο συμβαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια αγορασα 1 ταμπλετ απο το focalprice και μου δωσανε κωδικο αποστολης αυτο BLVS1376000000017564 παταω στο 17 track η στα ελτα κ μου λεει δεν υπαρχει τι κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια αγορασα 1 ταμπλετ απο το focalprice και μου δωσανε κωδικο αποστολης αυτο BLVS1376000000017564 παταω στο 17 track η στα ελτα κ μου λεει δεν υπαρχει τι κανω?

 

Το tracking number ειναι 2 λατινικα γραμματα 9 νουμερα 2 λατινικα γραμματα ,συνολο 13 χαρακτηρες.

που?

 

Εδω http://www.to2c.com/inew-v3-mtk6582-quad-core-nfc-5-0-fhd-screen-1-3ghz-android-4-2-1gb-16gb-1280-720.html με κουπονι ''ΙΝΕWV3''

αν ισχύει ότι και στο αμερικάνικο warehouse εγγύηση και αντικατάσταση δεν παίζει.

Αντιγράφω από το site τους

Please note the return policy applies the same way as on any other purchase. Return for warranty, need to be sent back to our office in China as usual Unless your purchase the USA Repair Service Plan.**This location in USA is a warehouse only; returns are not accepted at this location**

 

επίσης μάλλον θα αφορά πολύ περιορισμένα προιόντα.

 

Μακάρι να μην είναι έτσι σε μας βέβαια

Μαλλον ετσι θα ειναι και εδω.Δεν νομιζω να αλλαξει κατι.Παντως κ ετσι αν κρατησουν χαμηλες τις τιμες εγω ειμαι ευχαριστημενος που γλιτωνω το 20ημερο της αναμονης και το φοβο τελωνειου.Και αν εχουν και παραλαβη απο την αποθηκη,με το παπακι θα πηγαινω! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...