Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα απο αγορα Tablet θελω και ενα smartphone! Θελω οθονη 4,7 μεχρι 5 ιντσες και ειμαι ενδιαμεσα στο S820lenovo kai to Red rice.Tα εχει κανενασ να μου ποσταρει την γνωμη του ???

Εγώ έχω το red rice σχεδόν 3 μήνες. Πολύ καλό vfm όπως λέει και ο φίλος από πάνω. Σε όλα άριστο και μέχρι στιγμής είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

μου στειλανε δυο κουπονια για το tinydeal εγω δεν τα χρειαζομαι τα ποσταρω και οποιος θελει τα χρησιμοποιει(δεν τα ελεγξα δεν ξερω αν δουλευουν ,παραθετω  το μειλ)

 
 
Thank you very much for taking time to finishing our questionnaire. You have won the following $20 coupon codes and you can use them anytime within the valid time.
1)
$6 Off for Purchase of $100 or More (except for Special Offers) 
Coupon Code: surv2824GjCkzq
2)
$14 Off for Purchase of $200 or More (except for Special Offers) 
Coupon Code: surv2824LFgZuc
Expired Date: 2014-09-03
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

To samsung galaxy s3 παίζει στα 230 ευρώ στην Ελλάδα.

Σε αυτά τα χρήματα ή λιγότερα υπάρχει καλύτερος Κινέζος?

Αν δεν θελεις 2καρτο, νομιζω οτι το s3 για την τιμη αυτη ειναι πολυ καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία τιμούλα...  http://bit.ly/1cb2vbP μόλις παρήγγειλα ένα 

 

1386182673094-P-1278879.jpg

Σ αυτα τα λεφτα βρισκεις πολυ καλα κινητα με MTK6572 και 512 MB RAM ,τη διπλασια δηλαδη απ οτι εχει αυτο.Ενδεικτικα TCL J330,KingSing K2,Doogee DG130,Doogee DG210 κ.α.Συν το οτι εχει μολις 256 ΜΒ ROM που σημαινει οτι θα μπορεις να εγκαταστησεις το πολυ 5-10 εφαρμογες...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To samsung galaxy s3 παίζει στα 230 ευρώ στην Ελλάδα.

Σε αυτά τα χρήματα ή λιγότερα υπάρχει καλύτερος Κινέζος?

Κοιτα τα αδέλφια nubia με 2gb ram.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρέ συ phoenix7 ρώτα πριν παραγγείλεις
Και στις κλήσεις θα κολλάει μετά από λίγο καιρο
Σ αυτή την τιμή σίγουρα υπάρχουν πολύ καλύτερες συσκευές

Επεξ/σία από mikegad
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ αυτα τα λεφτα βρισκεις πολυ καλα κινητα με MTK6572 και 512 MB RAM ,τη διπλασια δηλαδη απ οτι εχει αυτο.Ενδεικτικα TCL J330,KingSing K2,Doogee DG130,Doogee DG210 κ.α.Συν το οτι εχει μολις 256 ΜΒ ROM που σημαινει οτι θα μπορεις να εγκαταστησεις το πολυ 5-10 εφαρμογες...

 

Τι 5; Στο xperia neo v εχω 5 βαριες εφαρμογες και σκαλωνει πλεον. 

 Άλλο πριν 2 χρονια που αγορασα και άλλο τα σημερινα δεδομενα που το λιγοτερο η ραμ πρεπει να ναι 1 και η ρομ 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι 5; Στο xperia neo v εχω 5 βαριες εφαρμογες και σκαλωνει πλεον. 

 Άλλο πριν 2 χρονια που αγορασα και άλλο τα σημερινα δεδομενα που το λιγοτερο η ραμ πρεπει να ναι 1 και η ρομ 4

Στα 50 ευρω ,που βρισκω τα εξαιρετικα για τα χρηματα τους σε ποιοτητα και επιδοσεις smartphones με ΜΤΚ6572 ,512MB ram,4GB rom και Android 4.2,δεν υπαρχει ακομα smartphone με 1 GB ram.

Επειδη μου το γραφουν πολλοι,οτι εν ετη 2014 (και 2013...) δεν θα πρεπε να υπαρχει smartphone με κατω οχι απο 1 αλλα απο 2GB ram,ενα εχω να πω.Παιδες χαλαρωστε...Δεν ζουμε στον τελειο κοσμο!

Στην Ελλαδα δινετε 200 ευρω και παιρνετε ''επωνυμες'' πατατες με 512ΜΒ ram και σας πειραξε το κινεζικο με 50 ευρω?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...