Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια χαρα ειναι το merimobiles.προσωπικα δεν ειχα κανενα προβλημα.

 

ναι και γιαυτο παρηγγειλα μετα απο ερευνα απλα ρωταω αν οι χρονοι που λεει για παραδοση ειναι αληθινοι?και συνηθως τι γινεται?ειναι στο ακρο των 16 ημερων εκτος πιο μεσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν το παρήγγειλες να ερθει με απλο ταχυδρομιο καλά ειναι οι χρονοι, ισως και συντομοι.

Αν ερθει με κουριερ ειναι πολυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, η βοήθεια σας πολύτιμη.

 

με ρώτησε ένας φίλος, θέλει να πάρει ένα κινητό στην γυναίκα του. 

 

Τιμή: μην ξεπεράσουμε τα 150 ευρώ

 

Κριτήριο αγοράς: αυτό που ενδιαφέρει είναι το κινητό να έχει όσο το δυνατό καλύτερη φωτογραφική μηχανή.

 

Ποιά είναι η πρόταση σας με βάση τα 2 παραπάνω κριτήρια;

 

*** ο φίλος μου βρήκε σε μια πρόχειρη αναζήτηση αυτό http://www.to2c.com/inew-v3-mtk6582-quad-core-nfc-5-0-fhd-screen-1-3ghz-android-4-2-1gb-16gb-1280-720.html ποιά η γνώμη σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κινέζος και καλή φωτογραφική κάμερα είναι σχεδόν έννοιες ασυμβίβαστες 

 

θα πρότεινα πάντως να κοιτάξεις (με κάθε επιφύλαξη πάντως μιας και ποτέ δεν είσαι σίγουρος για κινέζο)

 

τις εξής μάρκες 

 

THL,XIAOMI,LENOVO,JIAYU 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, η βοήθεια σας πολύτιμη.

 

με ρώτησε ένας φίλος, θέλει να πάρει ένα κινητό στην γυναίκα του. 

 

Τιμή: μην ξεπεράσουμε τα 150 ευρώ

 

Κριτήριο αγοράς: αυτό που ενδιαφέρει είναι το κινητό να έχει όσο το δυνατό καλύτερη φωτογραφική μηχανή.

 

Ποιά είναι η πρόταση σας με βάση τα 2 παραπάνω κριτήρια;

 

*** ο φίλος μου βρήκε σε μια πρόχειρη αναζήτηση αυτό http://www.to2c.com/inew-v3-mtk6582-quad-core-nfc-5-0-fhd-screen-1-3ghz-android-4-2-1gb-16gb-1280-720.html ποιά η γνώμη σας;

 

Προς το παρόν με βάση την κάμερα δεν υπάρχει καλύτερο κινέζικο, αν περιμένει λίγο ακόμα λογικά θα έρθουν και άλλα με τον ίδιο αισθητήρα οπότε μπορεί να δούμε και καλύτερες τιμές. Στο myphone.gr υπάρχει σχετικό θέμα με reviews για περισσότερες πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλά είναι τα εξής κινητά

 

http://www.minideal.net/thl-w200-smartphone-mtk6589t-1-5ghz-android-4-2-with-5-0inch-ips-screen.html

 

απλά ληστεία σε αυτά τα λεφτά

 

http://www.minideal.net/xiaomi-hongmi-smartphone-android-4-2-mtk6589t-1-5ghz-dual-sim-with-4-7-inch-ips-capacitive.html

 

ένα από τα καλύτερα κινητά της κινέζικης αγοράς (πρόσεξε να πάρεις την WCDMA έκδοση)

 

επίσης δες για lenovo s820,jiayu g4 και g3s 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 (πρόσεξε να πάρεις την WCDMA έκδοση)

 

 

Ψήνομαι να παραγγείλω ένα κινητάκι και εγώ. Επειδή με ενδιαφέρει το 3G, υπάρχει περίπτωση να μην παίζει; Αυτό που λες για WCDMA έχει να κάνει με αυτό; 

 

Γενικά θέλω ένα με 4,5-4,7'', 4πύρηνο, τουλάχιστον 1GB RAM, 3G και NFC. Ποιο προτείνετε σε αυτά τα χαρακτηριστικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! ψάχνω για αγορά πολύ απλού ταμπλετ που η χρήση θα είναι ΜΟΝΟ ίντερνετ και τίποτα άλλο... Max τιμή τα 40 ευρώ μιας και προορίζεται για άτομο που δεν έχει σχέση με τεχνολογία 

 

Γνωρίζω ότι σε αυτά τα λεφτά όλα τα ίδια είναι, αλλά όποιος έχει κάποια πρόταση συγκεκριμένη θα ήμουν ευγνώμων...

 

προς το παρών έχω βρει αυτά εδώ, τι λέτε;

 


 


 


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aσχετοσχετικό... τo Minideal έχει καμιά βδομάδα -που το παρατήρησα εγώ τουλάχιστον-  που αργεί να μου φορτώσει σελίδα, συμβαίνει και σε άλλους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aσχετοσχετικό... τo Minideal έχει καμιά βδομάδα -που το παρατήρησα εγώ τουλάχιστον-  που αργεί να μου φορτώσει σελίδα, συμβαίνει και σε άλλους;

 

Και σε μενα,για την ακριβεια σερνεται...

Πριν τις διακοπες του εκαναν μια συντηρηση και ειχε βγει off για καμια μερα.

Κατι παιζει μαλλον με αυτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...