Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

<p>το δικό μου tablet με mt8389 έχει bluetooth 4.0 σε android 4.2.1, μήπως εννοείς bluetooth low energy που υποστηρίζεται στα 4.3;</p>

 

Ποιο εχεις;αποτι εχω καταλαβει θελει και bluetooth 4 και android 4.3 για να υποστηριζει την λειτουργια που ανεφερες.το δικο σου παιρνει αναβαθμιση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ποιο 10αρι προτείνετε στα 150~ ευρώ; Και εγώ για το m9 βλέπω να πηγαίνω σε αυτό το price range εχει τα καλύτερα χαρακτηριστικά και reviews. Aπο που προτείνετε να το αγοράσω;

 

edit. ή να προτιμήσω το παρακάτω; η διαφορά 9" με 10.1" είναι πολυ εμφανή;

http://www.pipomall.com/m7prowifibpipo-m7pro-89-inch-fhd-ips-android-422-tablet-pc16gb2gb-ramrk3188-quad-core-16ghz-10006-p-522.html?cPath=580_317_560

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο εχεις;αποτι εχω καταλαβει θελει και bluetooth 4 και android 4.3 για να υποστηριζει την λειτουργια που ανεφερες.το δικο σου παιρνει αναβαθμιση;

freelander px2, δεν προβλέπεται αναβάθμιση. άμα η εφαρμογή της leica τρέχει μόνο σε 4.3 δεν σου κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερομαι για το παρακατω tablet, βλεπω οτι υπαρχει στα 188ε, περιπου ποσα να υπολογιζω θα μου βγει μαζι με το τελωνειο? Επισης αν επιλεξω Netherland Direct Mail μου ερχεται απο ολλανδια?

 

http://www.banggood.com/PIPO-M9Pro-RK3188-Quad-Core-1_6GHz-10_1-Inch-Android-4_2-Tablet-p-79280.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφερομαι για το παρακατω tablet, βλεπω οτι υπαρχει στα 188ε, περιπου ποσα να υπολογιζω θα μου βγει μαζι με το τελωνειο? Επισης αν επιλεξω Netherland Direct Mail μου ερχεται απο ολλανδια?

 

http://www.banggood.com/PIPO-M9Pro-RK3188-Quad-Core-1_6GHz-10_1-Inch-Android-4_2-Tablet-p-79280.html

θα επιλεξεις το απλο ταχυδρομειο  free register  και δεν περναει τελωνειο  κανει 25-30 μερες να ερθει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pipo m9 ή pipo m6? και γιατι?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Στο ίδιο δίλημα είμαι κ εγώ. Ήμουν προς M6 αλλά διάβασα για καποιες άσπρες γραμμές στην οθόνη κ το σκεφτομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω το Huawei G700 απο που προτεινετε να το παρω?

 

παιζει καποιος τροπος αποστολης ωστε να μη περναει τελωνειο?

 

ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πήρα απάντηση στο θέμα για tablet ..Υπάρχει κάποιο ταμπλετ με android 4.3 και bluetooth 4 smart ;;;

Το χρειάζομαι για επικοινωνία με όργανο μετρήσεων..

 

ψαχνομουν για κατι αντοιστιχο αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα σε βοηθησουν αυτα που θα αναφερω.

 

πηρα μια ζωνη στηθους (παλμογραφο) της polar για να την δουλεψω με το κινητο μου που εχει bt 4.0 και προσφατα πηρε 4.3.

μιλαω για το g note 2. δεν καταφερα σχεδον με καμια 4.3 ρομ (γνησια και custom) να δουλεψω την ζωνη σωστα. μονο με 4.4.2 ρομ (kitkat) καταφερα και επαιξε η ζωνη απροβληματιστα. η μονη 4.3 που παιζει η ζωνη ειναι η cyanogenmod 10.2 (που στηριζεται στην 4.3).

που θελω να καταληξω. δεν ξερω αν φταιει η samsung και δεν εχει περασει σωστους drivers για το bt στην 4.3 (στο δικο μου κινητο) ή φταιει η google αλλα θα ελεγα να εχεις στην ακρη του μυαλου σου οτι μπορει η 4.3 να μην σε καλυψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με kitkat, αν θυμάμαι καλά, αναμενεται τα Α31s να πάρουν αναβάθμιση σε 4.4 αργά ή γρήγορα. οπότε θα σου έλεγα αν γίνεται να κάνεις λίγο υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποστασιόμετρο της LEICA. Συγκεκριμένα θέλει bluetooth smart 4.0 το οποίο έχουν τα καινούρια iphone και ipad (τα οποία δεν με ενδιαφέρουν) και τα καινούρια android με έκδοση 4.3 . 

Τα κινέζικα δεν γράφουν συνήθως την έκδοση bluetooth...

 

Είσαι σίγουρος για αυτό που ρωτάς; Δεν βλέπω πουθενά να υπάρχει δεσμευτική αναφορά...

 

Στο Google Play υπάρχουν οι εφαρμογές:

 

Link.png Site: Leica DISTO™ transfer

Please note: this program only runs properly on Android devices version 2.3.3 or higher with Bluetooth Serial Port Profile (SPP).

For devices running on Android 4.3 or higher please use the DISTO™ transfer BLE which also supports the Bluetooth 4.0 interface.

 

Link.png Site: Leica DISTO™ transfer BT LE

Please note: this program only runs on Android devices version 4.3 or higher. It supports Bluetooth 2.1 interface with SPP profile as well as Bluetooth 4.0 (Bluetooth Low Energy).

 

Link.png Site: Leica DISTO™ sketch

Please note: this program only runs properly on Android devices version 4.0.0 or higher with Bluetooth 2.1 Serial Port Profile (SPP).

This new version also runs via Bluetooth Smart (Low Energy) which is supported by Android 4.3 on smartphones and tablets with Bluetooth 4.0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...