Προς το περιεχόμενο

[megathread] no-name "κινεζιες" tablets και smartphones


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλά σκεφτόμουν πως με τα λεφτά του ZTE άπο το Γερμανό θα έπαιρνα και καλύτερο σε κινέζικο. Δεν είναι κακό το ZTE πάντως στα λεφτά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απλά σκεφτόμουν πως με τα λεφτά του ZTE άπο το Γερμανό θα έπαιρνα και καλύτερο σε κινέζικο. Δεν είναι κακό το ZTE πάντως στα λεφτά του.

 

Ποιό σκέφτεσαι (καλό είναι να έχει και "υποστήριξη" από xda);;;

 

Καλά σίγουρα αλλά είναι και η εγγύηση μέσα, αν και διάβασα διάφορα για την ποιότητα της.

 

Υ.Γ. Εγώ το θέλω για να βλέπει ο πατέρας μου την εφημερίδα από το helioskiosk επειδή το lenovo είναι λίγο στενό και θέλει 4/3 για να βλέπει καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμμιά καλή πρόταση για κινητό έως 120-150 ευρώ, με οθόνη έως 4,5 ίντσες κατά προτίμηση τετραπύρινο και όσο πιο σκυλί γίνεται, με android και google play.
Σκεφτόμουνα το HTC one mini (μου αρέσει λόγω των διαστάσεών του) αλλά πάει ψηλά ρε γμτ και άκουσα ότι είναι και αργό.
Περιμένω τα φώτα σας λοιπόν... ;)

 

Y.Γ: αν μπορούσα να γλιτώσω την Κίνα και να βρω κάτι στην Ευρώπη ή στην Ελλάδα έχει καλώς αλλιώς δώστε Κίνα στο λαό... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη πχ αν βαλω της vodafone θα δουλευει κανονικα; Χωρις να γραφει roaming? ευχαριστω!

 

 

Ναι.

 

Τι σε πειράζει να γράφει roaming?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμμιά καλή πρόταση για κινητό έως 120-150 ευρώ, με οθόνη έως 4,5 ίντσες κατά προτίμηση τετραπύρινο και όσο πιο σκυλί γίνεται, με android και google play.

Σκεφτόμουνα το HTC one mini (μου αρέσει λόγω των διαστάσεών του) αλλά πάει ψηλά ρε γμτ και άκουσα ότι είναι και αργό.

Περιμένω τα φώτα σας λοιπόν... ;)

 

Y.Γ: αν μπορούσα να γλιτώσω την Κίνα και να βρω κάτι στην Ευρώπη ή στην Ελλάδα έχει καλώς αλλιώς δώστε Κίνα στο λαό... :P

Το καλυτερο vfm απο Κινα μερια σε αυτα τα λεφτα (150 euro) ειναι το Xiaomi Hongmi τοσο λογω αποδοσης με το MIUI οσο και ποιοτητας. Δεν κολλάει πουθενα και απλετη υποστηριξη τοσο απο τη μαμα εταιρια οσο και εδω Ελλαδα στα αναλογα fora.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει τίποτα,ουτε χρεώσεις ,ουτε αλλαγη στην κατάσταση που είχες μεχρι τωρα.απλα η q ηταν εταιρεία ξεχωριστή κάποτε και χρησιμοποιούσε αρχικά το δίκτυο της vodafone για να υποστηρίξει τις υπηρεσίες της όπου δεν ειχε κεραίες δικές (δηλαδη σχεδόν Παντου),μετα ήρθε σε συμφωνία με την σημερινή wind παλι ως εταιρία με roaming σε αλλο δίκτυο.τωρα βεβαια ειναι πλήρως αγορασμένο απο την wind αλλα παρόλα αυτα ειναι σαν να εχει ακομα περιαγωγη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο vfm απο Κινα μερια σε αυτα τα λεφτα (150 euro) ειναι το Xiaomi Hongmi τοσο λογω αποδοσης με το MIUI οσο και ποιοτητας. Δεν κολλάει πουθενα και απλετη υποστηριξη τοσο απο τη μαμα εταιρια οσο και εδω Ελλαδα στα αναλογα fora.

Αυτό που το βρίσκω να το αγοράσω Ελλάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...